Şimdi Ara

Lunatic kasa aldım rgb fanlar yanmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lunatic albatros Kasasını aldım uygun fiyata , ilk denedim fan ledleri yandı sistemi kurdum fan ledleri bu sefer yanmadı ne denediysem olmadı , firma da bana bir aparat var onu tak dedi , yok dedim iade edin ozaman dedi , bende etmedim aparat dediğiniz parçanın tedarik edilmesini istedim vermediler , bu aparat nedir kendim bulmak istiyorum net bilgi de veremiyorlar ,,, yardımcı olursanız çok sevinirim iyi forumlar, kullanan varsa da şu aparatın fotosunu atarsa çok sevinirim Lunatic kasa aldım rgb fanlar yanmıyor Lunatic kasa aldım rgb fanlar yanmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akdenizz83 -- 12 Mart 2023; 16:18:24 >

• Fanlarınızın fotoğrafını atın bağlantı kablosuyla birlikte.

• Melih Albayrak kullanıcısına yanıt
    Dün akşam resimdeki parçayı buldum sonra denedim bu parça ile çalıştı nalet 2 haftadır çok uğraştım , bu parça da 3 dişi olan molex 5v veriyor galiba

Tüm fanları molexleri arka arkaya bağladım bu aparat olmayinca çalışmadı , 12v molex girişinden önce bu peşine de fanlari bağladım çalıştı

İlgine teşekkürler iyi forumlar

Lunatic kasa aldım rgb fanlar yanmıyor Lunatic kasa aldım rgb fanlar yanmıyor Lunatic kasa aldım rgb fanlar yanmıyor

• Aynı sorunu bende yaşıyorum bu aparatın adı ne nerede bulabilirim?

• Enescvk E kullanıcısına yanıt
    Kardeşim adı falan yok ya kimse bişey diyemiyor kendin bir molex ayarla bunun gibi 5 volt geçirecek şekilde , olur diye düşünüyorum , resimdeki gibi
  • KRAL ALLAH RAZI OLSUN MOLEX VARDI FAZLADAN 1 TANE PİNİNİ ÇIKARDIM TAKTIM OLDU 1 AYDIR BUNU ÇÖZMEYE ÇALIŞIYORDUM HARBİ YARDIMCI OLDUN ALLAH RAZI OLSUN

• Enescvk E kullanıcısına yanıt
    Rica ederim cozulduyse ne mutlu bana , iyi forumlar
  • akdenizz83 A kullanıcısına yanıt

Bu parçayı nerden bulurum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.