Şimdi Ara

Lütfen bakın!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim makinada nod 32 vardı l2 ondan açılmıyo diye düşünoydum Nod 32 yi silmeme ramen hala çalışmıyo başka makinada çalışıyo ama
    bi fikriniz varsa yazarsanız sevinirim ilgilendiğiniz için şimdiden teşekkür ederim

• Önce nasıl açılmadıgını belirtiniz yahut ekran görüntüsü falan koyunuz.
  • Meydana gelen pğroblemı acık bı sekılde yazarsan gameguard hatasımı verıo crıtıcal eror mu yoksa ılk kısayola tıkladıkan sora gelen sıyah ekranda takılımı kalıo ınsallah son soledıgım deıldır
  • Lineage2 Logosu Çıkıyor Sonra Login ekranı gelmeden kapanıyo ama aynı cdyle başka bi bilgisayara kurdum orda çalışıyo bence windowsla alakalı
  • Nod32 L2.exe yi quarentina altına alıyor sevgili arkadaşım sen quarentina dan çıkarmadan l2.exe yi nod32 yi sildiysen geri nasıl alabilirsin bilemiyorum ama nod32 yi silmediysen quarentina dan çıkar herşey normale dönücektir.Alırkende Restore demen yeterli yalnış hatırlamıyorsam Restore to... diye bir ibarede olucaktı ama onu kullanma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakurul -- 25 Temmuz 2008; 20:47:22 >
  • sen serverdeki patch i galiba guzel yuklemion./
  • Server patch'leri ile ilgisi yok daha önce bahsettiğim gibi Nod32 L2.exe yi tehlikeli olarak algılıyor (Garip) ve bu yüzden quarentina altına alıyor.Ama Quarentina dan Restore diyerek L2.exe yi eski yerine getirerek problemi çözmüş oluyoruz.İşin garip yanı quarentina altına alırken pc kullanıcısına bu uyarıyı veriyor sanırım arkadaş buna dikkat etmedi :) sıradan virüs-trojan uyarısı sanıp quarentina altına aldı.
  • vista kullaniyorsan belki vista kaldirmiyor oteki pc de xp varsa onda o yuzden calisiyor olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.