Şimdi Ara

lutfen bir dua

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 aylik kizimin gozunden kan geldi durup dururken hastanedeyiz iceri almadilar annesi yaninda tek gozunu kaybedebilir dediler. Lutfen bir dua rica ediyorum sizlerden.

• inancı olan biri değilim ama umarım bir şey olmaz, kızınız tekrar sağlığına kavuşabilir.
  • Allah yardımcınız olsun.
  • Allah yardimciniz olsun hocam,bisey olmaz insallah. Tip bu konularda ilerledi.
  • Allah(c.c.) yâr ve yardımcınız olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 17 Şubat 2014; 1:16:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haber-ul.donanım

8 aylik kizimin gozunden kan geldi durup dururken hastanedeyiz iceri almadilar annesi yaninda tek gozunu kaybedebilir dediler. Lutfen bir dua rica ediyorum sizlerden.

hiçbir cerrahi müdahale yapmadan önce mutlaka 2. bir yere gösterin ki ilerde pişman olmayın

özel/devlet

sakın ama sakın tek doktora bağlı kalmayın
  • Umarım eski saglıgına kavusur kızınız allah yardımcınız olsun.
  • Allah yardım etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasık biti

quote:

8 aylik kizimin gozunden kan geldi durup dururken hastanedeyiz iceri almadilar annesi yaninda tek gozunu kaybedebilir dediler. Lutfen bir dua rica ediyorum sizlerden.

hiçbir cerrahi müdahale yapmadan önce mutlaka 2. bir yere gösterin ki ilerde pişman olmayın

özel/devlet

Kesinlikle.
    Geçmiş olsun hocam Allahım acil şifalar versin.
  • Benim edecegim dua kabul olmaz ama bir evlat sahibi olarak cok uzuldugumu belirtmek isterim.Umarim ufakligin saglik sorunu problemsiz sekilde halledilir.Umarim gozunu kaybetmez.Gercekten cok zor.Benum de 2 yasimnda kizim var.Buyuk gecmis olsun
  • Allah yardımcınız olsun. Bildiğim duaları ettim hocam.
  • Allah şifa versin kardeşim. INSAALLAH kızınız sağlığına kavuşur.
  • Allah sifa versin amin
  • quote:

Orijinalden alıntı: MüminKardeş

Allah sifa versin amin
    Hocam Allah yardımcınız olsun. Bilgilendirirseniz seviniriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guiding8

Hocam Allah yardımcınız olsun. Bilgilendirirseniz seviniriz

Alıntıları Göster
    Allah yardımcınız olsun.

devlet hastanesinde değilsinizdir inşallah. öyleyse özele gidin.
  • Allah yardımcınız olsun
  • ALLAH CELLE CELELALUHU kızınıza ve tüm hasta kardeşlerimize şifa nasip etsin...
  • Arkadaslar gosterdiginiz ilgi alaka ve dualara gercekten cok tesekkur ederim.
    Kizimin sagligi su an iyiye gidiyor cok sukur. Babalik duygusu nedir gercekten cok iyi anladim. Benim gozlerim gormesin onun ki gorsun o sagligina kavussun yeter ki ama cok sukur iyiye gidiyor.

O gun 3 doktora gittim en son gittigim acil ameliyata aldi. Goz damarlari catlamis Allahtan retinaya vs. Zarar vermemis dedi doktor.
    Su an su mutluluguma dunyalari verseler degismem

Tesekkur ederim
  • Gelmiş geçmiş olsun allah beterinden korusun kisa zamanda imkaniniz oranında bir hayir yapin siksik sadaka vermeye calisin iyi geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 181501 -- 17 Şubat 2014; 22:50:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasık biti

quote:

özel/devlet

Bende bunu yazacaktım. Kesinlikle 2. bir doktora götürün.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.