Şimdi Ara

Lütfen Yardım 7. Sınıf için icat lazım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kardeşim 7. sınıfa gidiyor. acil bi basit bi icat lazım. değişik bişey. şimdiden tşkler.

• Ben gece kalkınca ışığı arayana kadar uğraşmamak için ışıklı terlik yapmıştım.Yapımı bir minik ampullerden 1adet onun yuvasından 2 tane iletken tel +elini sıkınca ses çıkaran bebeklerin elinin içindeki anahtar bunları bağlıyosun birbirine anahtar tam topuğa gelcek şekilde sonrada giyince yanıyor çıkarınca sönüyor.Daha gelişmiş olanını yapmak istersen gece lambalarındaki sensörlerle ışıkta yanmasınıda önleyebilirsin.
  • tşkler süper fikir
  • Hepsini elektrikçiden temin edebilirsin. Anahtarda dahil.. Oyuncak bebek aramana gerek yok yani

Benimde tavsiye ufak çaplarda güneş paneli bul.. Elindeki imkanlarla pet şişeyle falan güneş enerjisiyle çalışan araba yap.. Yapımında oyuncak arabalarda kullanılan ufak motorlar var, onu kullanabilirsin.. Sonrada biraz felsefe yaparsın; dünyanın kaynakları tükenince güneş enerjisi vb ihtiyaç duyacağız diye 100 ü kaparsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaYWaLkeR -- 31 Mart 2010; 0:06:32 >
  • Başka bişeler varmı biraz daha basit evdeki imkanlarla. yarın içindir :S
  • Kimsenin aklına bişe gelmiyomu, benim aklıma geldide malzeme eksik ondan yardım istiyorum basit bişey :S
  • güzel fikirler çıkarsa sırf zevkine bende uğraşırım böyle işlerle
  • kimseden ses çıkmıyo :S Şimdi Dh dan 50 msj gelmesi lazımdı x)
  • ++++++++++ Beklemede x(
  • Şapkanın önüne pervane bantla daha sonra yazın sıcak havalarda serinlemek için de . Beğenmezse hocayı taşlayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

Şapkanın önüne pervane bantla daha sonra yazın sıcak havalarda serinlemek için de . Beğenmezse hocayı taşlayın

walla güzelde, galiba olmaz :S
  • benim çıkmama lazım yarın bakarım fikirlere
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.