Şimdi Ara

Lütfen YARIŞ Oyunu Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi yarış oyunu önerisi istiyorum bu aralar almak istediğim yarış oyunu var ama hangisi arkadaşlar içten görünüm kamerası olan hızlanınca bana hissetirsin yani açıkcası güzel bi yarış oyunu istiyorum Ralli olarak düşündüğüm oyunu buldum dirt 3 almayı planlıyorum şimdi sıra yarış oyununda ne alacağıma karar veremedim Arkadaşlar en önemli İÇTEN GÖRÜNÜM KAMERA olmassa olmazım bide o hız olayı 2 si olmassa oyunun benim için bi önemi kalmıyor tabi herkeze göre değişebilir benim isteğim sadece.. Aklımdaki oyunlar ; Grid, Project Cars yakın zamanda çıkar İNŞALLAH Project cars çok güzel oyuna benziyor . Lütfen istediğim şekilde oyun önerin Çok acil

• dirt 3 gercekten denemelısın guzel bır oyun konsolla daha bır gercekcı hıssedıyosun tabı :D eger oynamadıysan nfs run,hot pursuıt gıbı oyunlarıda deneyebılırsın konu olarak falan run gercekten guzel onerırım fakat ıcten gorunum dıyosun o kategorıdede nfs shıf ve grıd var bıldıgım kadarıyla ıkısde grafık olarak guzel oyunlar deneyebılırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: gallbaa

dirt 3 gercekten denemelısın guzel bır oyun konsolla daha bır gercekcı hıssedıyosun tabı :D eger oynamadıysan nfs run,hot pursuıt gıbı oyunlarıda deneyebılırsın konu olarak falan run gercekten guzel onerırım fakat ıcten gorunum dıyosun o kategorıdede nfs shıf ve grıd var bıldıgım kadarıyla ıkısde grafık olarak guzel oyunlar deneyebılırsın

Çok sağol Shift 2 iyimidir almalımıyım ? Forzamotorsport 4 Pc için varmı birde ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyrantepe83 -- 10 Ocak 2013; 23:38:11 >
  • İçten kamera ve gerçekçi yarış istiyorsan Test Drive Unlimited
  • f1 2012
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.