Şimdi Ara

lvl 35 liquor görevi yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaşlar lvl 35 teki euro ve chinese liquor görevleri için gerekli itemlere topladım bori ve floradan içkileri aldım huhoana içirdim ama kitap hakkında konuşmuyor 5 kere denedim olmuyor bunun bi ipucu var mı lütfen söyleyin şimdiden teşekkürler..!

• lütfen biliyosanız bişiler yazın çaresiz kaldım
  • bir avrupa bir çin içkisi ver 5 ve ya 6 cı şişeden sonra 4 satırlık bir yazı çıkıyor ozaman kitabı iste vericek bende anca 3. denememde alabildim
  • çok saol kardeş
    denicem inş işe yarar
  • Yapmadığım tek görev..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mythril

bir avrupa bir çin içkisi ver 5 ve ya 6 cı şişeden sonra 4 satırlık bir yazı çıkıyor ozaman kitabı iste vericek bende anca 3. denememde alabildim

abi yine olmuyor yaa deli olucam
  • bak o görevde adamın ne dediğine dikkat et. her içki verdiğinde adamın dediklerini oku. adam eer sana "do you have more drinks" derse account booku sor. adamın "do you have more drinks" demesi değişir. bende 5 içki verdikten sonra oldu. arkadaşta 9, bir başka arkadaşımda da 6 içki verdikten sona dedi. önemli olan verdiğin içki sayısı deil. adamın söylediği cümle
  • ben 1,2,3,1,2,3,3 seçeneklerini deneyerek yaptım görevi
  • nerden alınıyo ?
  • sans yahu
  • ya bu ne anlamadım

• sansdan dolayı bana scorpıon gorevi cıkmamıstı bikere
  • quote:

Orjinalden alıntı: zaptusadeli2

sansdan dolayı bana scorpıon gorevi cıkmamıstı bikere

sen onu yapabilmek için gerekli olan herangi bi görevi yapmamış olmayasın??
  • adam sana zaten diyor biraz daha içki vermezsen seni dövebilirim gibi bi cümle var onu dediginde direk kitabı soracaksın işlem tamamdır görevin sonunda cok ii exp cok ii sp ve para veriyor
  • bu görevi nerden aldığını söler msin????????????????????????**
  • önce hotana gidiş ferry deki npc ile konuş ve flütü al, sonra jangan daki lottery ticket seller ile konuş daha sonra jangandaki herbalist ve hunter npc'leri ile konuş, verdikleri görevleri yaparak 100'er tane (6 item var) monsterlerden düşen item topla, ıtemları jangandaki herbalist ve hunter npc'lerine götürdüğünde sro günü ile her gün sana 3'er adet içki verecekler onları biriktir ve gambling house npc sine ver, yeteri kadar içki verirsen (hunter npc sininkilerin sırası wine, champagne, whisky, herbalist görevini yapmakta olduğumdan onunkilerin sırasını bilmiyorum) senin flüt ile book'u değiştirme teklif etme seçeneğinin olacağını düşünüyorum. bunu teklif ederek neticede alacağın book'u (lottery npc'sinin borçlarının yazılı olduğu kitap) alarak lottery npc sine verdiğinde görevin tamamlanacağını düşünüyorum. yardımcı olabildimse ne mutlu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.