Şimdi Ara

[ M@X!MuM ] (312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.506
Cevap
2
Favori
72.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günaydın gökhan ne yaptın yeni iş meselesini
    bu arada hicbirinizi psde online olarak görmüyorum hala marioyu bitiremedinmi
  • günaydın gençler bende bu aralar 101e takıldım orda oynuyorum akşamları ps3 açmıyorum bile hayrına bağışlasammı ne yapsam makineyi
    Emir o teknede iyimiş he pahalıdır hacı o ya
  • Hacı biz yıllarca 51 101 oynadık bi halt olmadı kaveciyi zengin ettik sadece gerci sen netten oynuyosundur ne zevk alıyosun anlamadım tası o masaya vurup ses cıkmazsa tadı olmaz o oyunun sen gel benimle aksamları bf3 takıl atlıyalım tanka turluyalım bu arada fpsden hic anlamazdım baya sarmaya basladı baska oyun acmaz oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Hacı biz yıllarca 51 101 oynadık bi halt olmadı kaveciyi zengin ettik sadece gerci sen netten oynuyosundur ne zevk alıyosun anlamadım tası o masaya vurup ses cıkmazsa tadı olmaz o oyunun sen gel benimle aksamları bf3 takıl atlıyalım tanka turluyalım bu arada fpsden hic anlamazdım baya sarmaya basladı baska oyun acmaz oldum

hacı bende 15 yaşından beri kahveye giderimde artık olmuyor netten oynuyorum mecburen hem benim ps3 nete bağlanmıyor halen dns ayarlarında sorun var değiştircem onada üşeniyorum bf3 sarmıyor ps4ü bekliyom ben
  • moruk bende oynıyamıyodum ama şimdi baya iyiyim sen isyan edip hemen cıktın simdi gelde tankla helikopterle seni gezmeye cıkartıyım tepeden vurursun adamları
  • pampa fragstein aldım , akalım bf3 e o sarmazsa mw3 oynayacam.
  • Beyler selam,

Bana NFS RUN lazım takaslamak isteyen varsa psn üzerinden bf3,infamous 2 Rdr goty , gow olympus ve sparta, borderlans goty siren blood curse oyunları var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 5 Ocak 2012; 18:35:49 >
  • Bu aralar starcraft 2 oynuyorum, birde iş yüzünden pek vaktim yok,genelde ingilizce bazı konularda araştırmalar yapmakla vaktim geçiyor.. şubat sonuna kadar pek ortalıkta olmayacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

pampa fragstein aldım , akalım bf3 e o sarmazsa mw3 oynayacam.

Emir cihazın bf3 performansı nasıl hacı
  • bok gibi şimdilik pampa dead nation ek paketi varmış onuda bitireceğim varmı elinizde dead nation account u
  • gençler ne edip durunuz be yine bir hafta sonu geldi dükkanı kapatmaya sonra 25 dk ondan sonra evde dinlenmece başıyor
  • Emir bi araştır eger iyi performans verirse bitanede bana alırız
    Dead nation bende vardı bi arkadasla paylasmıstım

serkan bu havada calısılırmı kanka bende evdeyim herzamanki gibi yatış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximum54 -- 7 Ocak 2012; 19:52:46 >
  • Herkese hayırlı akşamlar iyi hafta sonları diliyorum.

Nasılsınız görüşmeyeli bende foruma eskisi kadar ugramaz oldum.
  • Beyler günaydın

emre sony paylasım sayısını azaltınca haliyle bizim grupta darbe yedi

Bide herkezin artık fazla vakti olmuyo ben bu aralar sadece bf3 takılıyorum
  • Yok sony nin bir cacık yediği yok, vakit olsa tekrar buralara göz kulak olurumda .. benim iş yüzünden pek vakit kalmıyor tabi Serkan abiyi bilemem,en son oyuncak mağazasına gitmiş,sonrasında tekrar gören olmamış .. söylentilere göre gemi arıyormuş
  • günaydın gençler ne ediyorsunuz oyun oynama hevesimi yitirdim resmen makineyi açasım bile gelmiyor ya büyü yapmış olabilirlermi acaba bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostxxx07

günaydın gençler ne ediyorsunuz oyun oynama hevesimi yitirdim resmen makineyi açasım bile gelmiyor ya büyü yapmış olabilirlermi acaba bana

günaydın ... Recep büyü müyü diyor Serkan abi , var mı parmağın bu işte
  • Olum bu saatte ne günaydını ben mesaiyi yarıladım
    serkan yenge muska yapıp makinanın cd yuvasına atmıs olmasın kanka bi kontrol et

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Olum bu saatte ne günaydını ben mesaiyi yarıladım
    serkan yenge muska yapıp makinanın cd yuvasına atmıs olmasın kanka bi kontrol et

Aga ben 12 ye doğru uyanıyorumda ,ondan günaydın Hocaya mı götürsek acaba,üfler püfler

• günaydın gençler içimdeki canavarı tekrar uyandırmam lazım bir kaç güne kadar tekrar dönerim diye düşünüyorum cok uykum var ya akşam olsada gitsek eve
  • 
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.