Şimdi Ara

[ M@X!MuM ] (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.506
Cevap
2
Favori
72.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi bu içteki canavar sıkıntı ya, geçen gün yurtdışı ilişkileri düzeltmek için uğraşırken beni yarı yolda bırakıyordu az kala
  • günaydın gençler ne ediyorsunuz foruma hiç giremez oldum iş güç akşam eve gidincede yılılıp kalıyorum oyun oynamak bile gelmiyor içimden ya kışın daha çok oynardım şimdi yazın oynuyorum kışın yatıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostxxx07

günaydın gençler ne ediyorsunuz foruma hiç giremez oldum iş güç akşam eve gidincede yılılıp kalıyorum oyun oynamak bile gelmiyor içimden ya kışın daha çok oynardım şimdi yazın oynuyorum kışın yatıyorum

Abi nerelerde siniz? ben Ankara ya gidip geliyorum,işlerim var,pek uğrayamıyorum buralara, Siz de iyice kaybolmuşsunuz,ps3 ü en son ne zaman açtığımı unuttum,dün yeğenlerim gelmişti belki onlar açıp oynamıştır,yoksa yakında cihaz sıkıntıdan intihar edecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: uranus666

quote:

günaydın gençler ne ediyorsunuz foruma hiç giremez oldum iş güç akşam eve gidincede yılılıp kalıyorum oyun oynamak bile gelmiyor içimden ya kışın daha çok oynardım şimdi yazın oynuyorum kışın yatıyorum

Abi nerelerde siniz? ben Ankara ya gidip geliyorum,işlerim var,pek uğrayamıyorum buralara, Siz de iyice kaybolmuşsunuz,ps3 ü en son ne zaman açtığımı unuttum,dün yeğenlerim gelmişti belki onlar açıp oynamıştır,yoksa yakında cihaz sıkıntıdan intihar edecek

Oynamadi yigenlerin.:DTabii offline oynadilarsa bilemeyecegim bende 15 gun offlinesin her an makine intihar edebilir.

• mesajım bulunsun.hatta heykelini dikin.
  • Way bizim yadigar konu yine hortlamıs
    eskiden burası çingene mahallesi gibiydi
    curcuna eksik olmazdı
    olum serkan psnden msj atıyorum cvp vermiyosun yenge mesajımıda yasakladı gökhan iş adamı oldu emre araba aldı alemlere akıyo emirde kayıp eskiden you rock atardı oda kesildi
  • Şu cihaz kendisine bir şey yapmadan açayım bari ,sonu pek iyi değil harbi bu Emir you Rock yazmıyor artık,ne oldu buna
  • gençler yeni forum açılmış orayada ilk mesajımı attım beni bu nba jam soguttu ps3ten bugün oynayım dedim sarj kablosu kayıp bu kezde
  • quote:

gençler yeni forum açılmış orayada ilk mesajımı attım beni bu nba jam soguttu ps3ten bugün oynayım dedim sarj kablosu kayıp bu kezde

Abi bugün Dead Space e başladım,yemin ediyorum sesi açtım,perdeleri kapattım önce,tam böyle psikopat ortam,aradan bir saat geçmedi, ışıkları kapıları açtım yoksa doktorluk olacaktım herifler nasıl oyun yapıyor arkadaş

• Serkan ne forumu la
    olum kablo işi kolay piyasada 3-5 tlye dünya kadar var

gökhan dead space benim favori oyunumdur ben gece vakti ışıkları kapatıp 5+1 e sesi verip oynuyodum bikacdefa altıma zıcacaktım korkudan
  • Recep harbi o oyunu karanlıkta oynamak pek akıl karı değil, geberecem evde tek başıma,kimsede bulamayacak insan evladına böyle işkence yapılır mı? kim aldırttı bu oyunu ,kesin beni ortadan kaldırmak için oluşturulmuş bir komplo
  • bende dead space1de takılmıştım bir noktada sonra baktım sıkıyor bıraktım öyle kalmıştı zaten oyun oynadıgım yok zaten bu oyun işleri bize göre değil
  • Olum dead space 1 sıkabilir ama 2.si bagımlılık yapar gökhan kötü kokular sendenmi geliyo lan
  • akşam 15dk bf3 oynadım bu oyuna bir türlü ısınamıyorum mw3 oynadım o daha iyi gibi ya bunda adamlar nerden vuruyor görünmüyor kör dövüşü gibi oluyor bazen
  • Bende Bf3 e ısınamadım,boş boş duruyor cihazda,en son MW3 aldım,abimle biraz co op yaptık.Baya eğlenceli.. Şu 10 şubata görüşmem var,ona hazırlanıyorum,bir geçsin o tarih dönüş yapacam oyun alemine

O kokular başkasından geliyordur kesin,ben tertemiz insanım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uranus666 -- 29 Ocak 2012; 19:52:21 >
  • Olum bende aynısını diyodum ama bf 3 e alıstıktan sonra mw çocuk oyunu gibi gelmeye başladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Olum bende aynısını diyodum ama bf 3 e alıstıktan sonra mw çocuk oyunu gibi gelmeye başladı

Recep ben senin ipinle oyun oynamam daha,senin yüzünden kalpten gidiyordum,nerden çıkardın şu dead space başıma
  • quote:

Orijinalden alıntı: uranus666

quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Olum bende aynısını diyodum ama bf 3 e alıstıktan sonra mw çocuk oyunu gibi gelmeye başladı

Recep ben senin ipinle oyun oynamam daha,senin yüzünden kalpten gidiyordum,nerden çıkardın şu dead space başıma

la olum sen bu korkuyla nasıl yaşıyosun benim çocuk korkmadı senin kadar
  • 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.