Şimdi Ara

[ M@X!MuM ] (315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.506
Cevap
2
Favori
72.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maximum54

quote:

Orijinalden alıntı: erhan.pektan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erhan.pektan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: frostxxx07

yok hacı evdeki laptopu getirdim ondan takılıyorum mw3 yükledim oynuyorum arada dün gecede saintrow3ü yükledim ona bakıcam bugün

Olum gökhan seninde beynini yıkamış pcde oyunmu oynanır o oyunları acmaya saglam sistem lazım hangi ara aldın 5bin tllik leptopu

Tamam hocam saolasın back to the future psn ücretsiz konu açıçam birazdan hocam herkesin bilgisi olsun welcome to back ' yeni duydum sen indirdiysen 2 makinede çalışırsa bana indirdiğin hesabını verebilirmisin

Ben o hediye oyunları forumda konu açarak olmayan arkadaşlarla paylaşmıştım kardeş
    sen baya gec kalmışsın

Tamam hocam saolasın.Arkadaşlar hesabı olan varsa yardımcı olabilirmi

Valla onlarda başkalarıyla paylaştı dedigim gibi sen baya geç kalmışsın

Aynen hocam

• Korkudan değilde soğuktan bayılacam yakında bu istanbulda yaşanmaz gardaşlar ben en iyisi yurt dışına açılayım :) bak Recep ikidir Flower a laf ediyon,seninle külahları değişecez,lütfen sanatçı kişiliğin yoksa suçu oyunda arama
  • Olum seni agrı dagın tepesine tayin edicem
    Sanatcı kişilik ne la biz hard takılıyoz serkan abine sor uygulamalı olarak anlatsın sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Olum seni agrı dagın tepesine tayin edicem
    Sanatcı kişilik ne la biz hard takılıyoz serkan abine sor uygulamalı olarak anlatsın sana

Serkan abinin tek bildiği futbol,o da zaten şike mike mevzuları çıkınca forumdan elini eteğini çekti,sonra bize işte bilgisayarım bozuk ,yok yengen sinirlendi kablosunu kopardı vs vs... Ağrı ya ne gerek var,Ağrı buraya gelmiş zaten

• Olum serkanın ne oldugunu biliyoruz zaten cokmu kar var la orda

• quote:

Olum serkanın ne oldugunu biliyoruz zaten cokmu kar var la orda

tüm yollar kapalı,ulaşım sağlanamıyor,göz gözü görmüyor sen gel buraya kendi gözünle gör ,feci buralar ,eve nasıl gidecem kara kara düşünüyorum
  • günaydın gençler ne ediyorsunuz burda hava şartları çok zor her yer kar fırtına soguk ayaz ne ararsanız var akşam çıakrken otomatik kepenk bozuldu o sogukta 1saat yapmaya çalıştık dondum resmen ya
  • quote:

günaydın gençler ne ediyorsunuz burda hava şartları çok zor her yer kar fırtına soguk ayaz ne ararsanız var akşam çıakrken otomatik kepenk bozuldu o sogukta 1saat yapmaya çalıştık dondum resmen ya

Serkan abi çok geçmiş olsun, dikkat etmek lazım ,hava inanılmaz soğuk...
  • gençler kar tekrar bastırdı inş akşam yine kepenk takılmaz
  • Lan serkan bukadar pinti olmayın olum kapatın gidin eve mesajı aldım bikac güne dönüş yapıcam sana
    gökhan buralarda berbat lo kendime izin verdim evdeyim

• quote:

Lan serkan bukadar pinti olmayın olum kapatın gidin eve mesajı aldım bikac güne dönüş yapıcam sana
    gökhan buralarda berbat lo kendime izin verdim evdeyim

tamam moruk hacı akşam 7bucuk gibi cıkıcaz ya gelen gidende yok sinir oluyorum boş boş duruyoz hacı yarın ver kargoya müsait olursan
  • Günaydın genç topluluk ,kar yağışı bugün durdu gibi, kendime izin verecektim de evde kombi boş yere yakmasın şimdi Recep gece bakıyorum Bf takılıyorsun,yeter la bıkmadın mı şu oyundan,yok duyduğuma göre baya kötü oynuyormuşsun
  • günaydın beyler lan gökhan sen nerde yaşıyorsun oğlum kar yagışı hala devam ediyor yollar kilit benim ev dükkana yakında ondan geldim hemen bu kar cumaya kadar devam edicekmiş en iyisi evden hiç dışarı cıkmıcan yatıcan evde ohh
  • quote:

günaydın beyler lan gökhan sen nerde yaşıyorsun oğlum kar yagışı hala devam ediyor yollar kilit benim ev dükkana yakında ondan geldim hemen bu kar cumaya kadar devam edicekmiş en iyisi evden hiç dışarı cıkmıcan yatıcan evde ohh

Abi sultanahmette güneş açtı,yakında dışarı çıkıp güneşleniriz dağ başında yaşıyorsunuz sonra laf ediyorsunuz bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: uranus666

quote:

günaydın beyler lan gökhan sen nerde yaşıyorsun oğlum kar yagışı hala devam ediyor yollar kilit benim ev dükkana yakında ondan geldim hemen bu kar cumaya kadar devam edicekmiş en iyisi evden hiç dışarı cıkmıcan yatıcan evde ohh

Abi sultanahmette güneş açtı,yakında dışarı çıkıp güneşleniriz dağ başında yaşıyorsunuz sonra laf ediyorsunuz bana

lan burda resmen tipi şeklinde yagıyor kar akşam olsada eve gitsem ya dün gece ps3ü açık bıraktım t.metal ve 3tane demo indirsin diye akşam gidince bakıcam uzun bir aradan sonra oynayım bakalım nasılmış

• Ne demosu o kadar oyun aldık,aç oyna birisini... Recep gibi sadece tek oyuna bağlı kalmada
  • yok ya oyunları pek sevmedim en iyisi yine flowers
  • quote:

yok ya oyunları pek sevmedim en iyisi yine flowers

Tabi en güzel,şu karda kıyamette mis gibi bahar havası
  • 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.