Şimdi Ara

[ M@X!MuM ] (318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.506
Cevap
2
Favori
72.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hacı akşam oynarız sen nasılsa yarın çalışmıyorsun bende gec yatıyorum oynarız biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostxxx07

hacı akşam oynarız sen nasılsa yarın çalışmıyorsun bende gec yatıyorum oynarız biraz

Oynarız kanka ayıpettin bfte biraz adam öldür gaza gelip devam edersin zaten Olmadı co-op takılırız kısaca seni oyun dünyasına tekrar kazandırmak icin yaparız bişiler
  • günaydın beyler ne ediyorsunuz bakalım bugün son çalışma günü tabi bazılarımız coktan tatile çıktı biz hala tırmalamaya devam
  • quote:

günaydın beyler ne ediyorsunuz bakalım bugün son çalışma günü tabi bazılarımız coktan tatile çıktı biz hala tırmalamaya devam

Serkan abi senin kesin mistik güçlerin var,soğuğu altan alacan dedin,2 gündün yorgan düşek yatıyorum gebersem kimsenin haberi olmayacak
  • pampalar 2 hesabıda çıkarıyorum elden , oynamadığım için nakte dönüştüreceğim ve birkaç yeni oyun alacağım. dead space 1-2 oynamadım infamous lar bitti ki özellikle onları istiyordum , god of war lara dokunamadım onlarıda kutulu arkadaştan alıp oynayacağım.
  • günaydın beyler ne ediyorsunuz bakem yine bir pazartesi iş başı yaptık
    Gökhan ben sana dedim alt takımlarına dikkat et diye bak üşüttün neyse geçmiş olsun
    Emir sen bilirsin oynamıyorsun ver gitsin
  • Günaydın moruk pazartesileri menepozdaki kadınlar gibi oluyorum şerefsizim
    Emir o oyunları vermen BENCE büyük hata kanka yinede sen bilirsin
  • aynen moruk ya 6gün çalış 1 gün izin yap bir gün çalışıp 6gün tatil yapsak ne iyi olurdu hacı pes12 iyide online olarak oyun çok yavaş ya
  • quote:

aynen moruk ya 6gün çalış 1 gün izin yap bir gün çalışıp 6gün tatil yapsak ne iyi olurdu hacı pes12 iyide online olarak oyun çok yavaş ya

Hacip bugün fabrika kaynıyo satılabilirmiş miki tuttuk dedigin gibi 6gün izin 1gün çalışma yapıcaz galiba

Olum sende online takılma o zaman gol yiyen veletler küfür ediyo zaten al yengeyi takılın beraber
  • yok lan dün okadar oynadım küfür eden çıkmadı akşam eve gidiyim lig olarak başlıcam bakalım iyice alışıyım oyuna
  • Bu ne hastalıkmış,4. güne girdim hala kendimi toparlayamadım,oyun sektörü bu yüzden çok büyük yara aldı. Benim gibi oyuncular olmadıktan firmalar oyun çıkarmayı bıraksa yeridir
  • Arkadaşlar merhaba ya konu açim dedim iptal ediyorlar 2 tane çoçuk hakkımda konuşma yapmışlar ege-winchester ve emrah-winchester dilerseniz resimlerini gösterim bilgisiyara kayıtladım
  • Arkadaşlar merhaba ya konu açim dedim iptal ediyorlar 2 tane çoçuk hakkımda konuşma yapmışlar konu
    hesabımdan oyun satıcaktım yöneticiler hep konuyu kapatıyor 2 si yerime konuşmuşlar bilgileri ne zaman paylaşırsın gibi kendi aralarında yazılar yazmışlar biri birini şikayet ediyor diyeri ötekisini pm attım ne zaman gönderirsin kart bilgisini vericenmmi gibi yazılar yazmışlar
    arkadaşlar yarın bir gün dolandırıcılık yaparlar bunları bilelim ona göre hareket edelim
    ege-winchester ve emrah-winchester emrah-winchester resmi

[ M@X!MuM ]

• quote:

Orijinalden alıntı: erhan.pektan

Arkadaşlar merhaba ya konu açim dedim iptal ediyorlar 2 tane çoçuk hakkımda konuşma yapmışlar konu
    hesabımdan oyun satıcaktım yöneticiler hep konuyu kapatıyor 2 si yerime konuşmuşlar bilgileri ne zaman paylaşırsın gibi kendi aralarında yazılar yazmışlar biri birini şikayet ediyor diyeri ötekisini pm attım ne zaman gönderirsin kart bilgisini vericenmmi gibi yazılar yazmışlar
    arkadaşlar yarın bir gün dolandırıcılık yaparlar bunları bilelim ona göre hareket edelim

[ M@X!MuM ]

Lan bu kerize sakın cvp yazmayın dolandırıcının teki cıktı gerci daha kimseyi dolandıramadan kendini ele verdi enayi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximum54 -- 7 Şubat 2012; 15:32:01 >

• Recep adama neden enayi diyon,sen hayatında böyle resim çektirdin mi kıskandın değil mi doğru söyle
  • ZAAAA.gif
    gökhan seni seviyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

quote:

Arkadaşlar merhaba ya konu açim dedim iptal ediyorlar 2 tane çoçuk hakkımda konuşma yapmışlar konu

[ M@X!MuM ]

Lan bu kerize sakın cvp yazmayın dolandırıcının teki cıktı gerci daha kimseyi dolandıramadan kendini ele verdi enayi

Sürekli sizin konuya : merhaba tanışalım mı abi ben erhan yazıyordu arada dikkatimi çekiyordu...

• quote:

Orijinalden alıntı: orknt

quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

quote:

[ M@X!MuM ]

Sürekli sizin konuya : merhaba tanışalım mı abi ben erhan yazıyordu arada dikkatimi çekiyordu...

Üstüne oyun falan istedi ne oldugu belliydi zaten hepmi bizi bulur yinemi ofsayt hakim bey

• Özellikle kişinin mesajlarını silmiyorum arkadaşlar. Dikkatli olun lütfen.
  • 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.