Şimdi Ara

[ M@X!MuM ] (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6.506
Cevap
2
Favori
72.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gökhan ne ettin lan sevgülüler gününde aldınmı hediye sevgülüne
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostxxx07

gökhan ne ettin lan sevgülüler gününde aldınmı hediye sevgülüne

Beni almış hediye olarak,daha ne vereyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: uranus666

quote:

Orijinalden alıntı: frostxxx07

gökhan ne ettin lan sevgülüler gününde aldınmı hediye sevgülüne

Beni almış hediye olarak,daha ne vereyim

günaydın gençler oğlum senden hediyemi olur lan dikkat et geri iade etmesin hediyeni

• yok abi 30 gün geçti üstünden,geri iade yapılamıyor artık bu aralar reckoning oynuyorum,hikaye dandik fakat dövüş god of war gibi,kendimi kaptırdım iyice
  • günaydın gençler ne ediyorsunuz bakem hiç ugramaz oldunuz
  • Recep abiyi sinir krizinden dun kaybediyorduk zor kurtuldu coop da bir sinir korktum Ali Riza bey Gibi felc olacak diye.
  • Gencler ne ediyosunuz fabrika kapandı işsiz kaldık manda gibi yatıyorum evde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Gencler ne ediyosunuz fabrika kapandı işsiz kaldık manda gibi yatıyorum evde

La Recep fabrikayı mı batırdın senden beklerim,bu kadar kötü oyuncu olduktan sonra sana firmamı dayanır
  • gençler günaydın recep geçmş olsun ya işsiz kalmışın valla moruk allah yardım ne diyim en kısa zamanda iş bulursun inş.
  • Hacı iş hayatı böyle iste sıkıntım yok cok sükür tazminatları falan aldık havalar ısınana kadar yatıcam evde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Hacı iş hayatı böyle iste sıkıntım yok cok sükür tazminatları falan aldık havalar ısınana kadar yatıcam evde

Recep kardeş geçmiş olsun,ben şaka filan yapıyorsun sanıyordum tazminatı kapmışsın o da iyi,hayırlısı her şeyin,en kısa sürede daha uygun iş bulursun inşallah
  • Geçmiş olsun Recebaps

• günaydın gençler ne ediyorsunuz lan recep kedi gibi adamsın 4ayak üstüne düştün
  • Millet nerelerde siniz,hava ısındı diye hemen alemlere mi aktınız Reckoning le kafayı sıyırdım,size ne yapıyor sunuz?
  • Emre varya tek kelimeyle her şeyi anlatıyon günaydın ortadoğu ve balkanların en karizmatik grubu Alan wake çıktı pc ye oynayan var mı aranızda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uranus666

Emre varya tek kelimeyle her şeyi anlatıyon günaydın ortadoğu ve balkanların en karizmatik grubu Alan wake çıktı pc ye oynayan var mı aranızda ?

günaydın gençler o neymiş lan alen wake ben bilmiyorum tanımıyorum güzelmi güzelse bende oynarım pcde
  • Abi vardıya korku macera oyunu ilk başta sadece xbox360 a çıktı,şimdide pc ye yeni çıktı,seveceğin tarzda,biraz dead space havası var,tps oyun,karanlıkta geçiyor elinde lamba filan karanlıkla savaşıyon ,mevzu karanlık yani

• aLLEN VEYK NEDİR
  • Alın size alan wake

• 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.