Şimdi Ara

[ M@X!MuM ] (321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.506
Cevap
2
Favori
72.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Günaydın gencler

Recep saati karıştırdın galiba
  • Yok be gökhanım daha yataktan cıkmadım üşeniyorum sıcacık yeri bırakmaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yok be gökhanım daha yataktan cıkmadım üşeniyorum sıcacık yeri bırakmaya

Ne adamsın yemeği yatağına ister misin ?
  • Aradım dürümcüyü , söyledim bas ekmeğin arasına dubla döneri , koy yanına kolayı , yapalım kayıntıyı biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uranus666

quote:

Yok be gökhanım daha yataktan cıkmadım üşeniyorum sıcacık yeri bırakmaya

Ne adamsın yemeği yatağına ister misin ?

İyi olurdu gökhanım ama emir dürüm dönerden bahsetti canım çekti ineyim merkeze iki dürüm atayım hemde sinemaya ugrayıp fetih filmine bilet alayım bugün hatunun dogum günü bikac süpriz yapayım yoksa evden atar şerefsizim

• Recep sanki günün sonunda tek taşla eve döneceksin gibime geliyor
    Fetih filmine gittim,bir türk filmine göre iyi olmuş
  • günaydın gençler bende gittim geçen gün filme güzeldi biraz sagdan soldan araklamışlar ama olsun hiç yoktan iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostxxx07

günaydın gençler bende gittim geçen gün filme güzeldi biraz sagdan soldan araklamışlar ama olsun hiç yoktan iyidir

Günaydın genç ruhunu yitirmeyenler grubu Alen Wake on numara çıktı vallah,romanı sen yazıp oynuyon,dead space tadı aldım,gece ormanda karanlığa karşı savaşmak kimin fikriyse helal olsun,pc si olanlar kesin denesin ,on numara oyun çünkü

• paşalar bf3 hesabını elden çıkarıyorum

mail ve şifresini atabilirmisiniz bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

paşalar bf3 hesabını elden çıkarıyorum

mail ve şifresini atabilirmisiniz bana.

Emir şifreyi sen vermemiş miydin bize
  • nereye kayboldunuz yine lo
  • recebaps tamamdır alıyorum senden fifa yı mail ve şifre atarsın deactive et.
  • quote:

recebaps tamamdır alıyorum senden fifa yı mail ve şifre atarsın deactive et.

Kanka şifre gelsin hemen atarım bilgileri bu arada elimde ssf:ae var güzel bi oyunla takaslıyalım moruk sen işin erbabı olmuşsun
  • wwe 12 var elimde promo disk online kodu duruyor , eğer sorun olmazsa senın için değiştirelim , başka yok elimde şuan için.
  • quote:

wwe 12 var elimde promo disk online kodu duruyor , eğer sorun olmazsa senın için değiştirelim , başka yok elimde şuan için.

Yok be kanks saint row falan yokmu yada rayman falan neyse eline düşenleri haber et sen bakarız
  • rayman olsa keşke kaç gani psn de alsak mı bap
  • Dikkatsizlik yanlışlık pfff ne ise işte , tüm hdd formatladım , gitti bütün accountlar ne varsa silindi.

eski recover ı tekrar yüklemem gerekecek.
  • Emir geçmiş olsun, ben şu anda mass efect 3 e odaklandım başka oyunları gözüm görmüyor,şimdilik witcher 2 yi tekrar oynuyorum
  • fat kasayı accountlar ile birlikte satacağım bende , yeni slimlerden alayım uncharted 3 paketi + wwe allstar oyunuyla 749 a buldum saturnde,

arkadaşa sorayım yazsın güzel içerik olanlardan alayım ,uncharted da var elimde satarım onuda direk 110 lirada ordan alırım 550-600 e mal etmiş olurum cihazı,

bendekinide 500 gb hdd 40 oyun 1 gamepad ile 650 ye denerim satmayı şansımıza artık.
  • 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.