Şimdi Ara

[ M@X!MuM ] (323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.506
Cevap
2
Favori
72.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uranus666

quote:

Orijinalden alıntı: frostxxx07

Diablo beni bozar yiyorsa gel bf3 oynayalım seni mermi manyagı yapayım

Şu Recep seninde kanına girdi,grafikler kötü,oynayış bana ters, diablo ya gel,full ayarda grafik gör

Ulan gökhan sende yeni yetmeler gibi grafikti carttı curttu bırakın olum bu işleri
    adamlar grafik diye agaçlardaki yaprakları örnek gösteriyo hey ALLAHım yaw oyun güzelligine kimse bakmaz oldu bizim gökhanda böyle iste
    saint row aldım oynuyorum malum silahla(gökhan bilir) sokakta adam kovalıyorum
    diyabloda ne var yok item topla level atla matematikmi yapıyoz oyunmu oynuyoruz kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• La ne alaka,adam bıcakla duvarı yıkıyor arkadaş bir kere girdim kim kimdir,amaç nedir,arkadaş işim burada ne dedim çıktım diablo da kafan rakat geleni gideni kesiyorsun,tomb raiderın psn oyunu gibi,4 arkadaş giriyoruz,kim var kim yok kesiyoruz,grafiklerde baba yani,crysis yanında halt yemiş

Recep dikkat et bak o silaha,çok tehlikelidir , rüyana girmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uranus666 -- 21 Mayıs 2012; 20:59:46 >

• kardeşler yoldaşlar ne ediyorsunuz
    Hacılar diablo tarzı oyunlarla hiç işim olmaz varsa dövüş filan olur bu arada mk9 psnde varmış almak isteyen varmı 2kişi alalım ne dersiniz
    Recep senin oyunları yarın inş halledicem bir aksilik cıkmazsa gitmişken bende değiştireyim oyun benim oyunlarda arkadaşta getirse yarın bende takas yapıcam ninja gaiden3 alıyım diyorum resistanca3 filan ne dersiniz
  • quote:

kardeşler yoldaşlar ne ediyorsunuz
    Hacılar diablo tarzı oyunlarla hiç işim olmaz varsa dövüş filan olur bu arada mk9 psnde varmış almak isteyen varmı 2kişi alalım ne dersiniz
    Recep senin oyunları yarın inş halledicem bir aksilik cıkmazsa gitmişken bende değiştireyim oyun benim oyunlarda arkadaşta getirse yarın bende takas yapıcam ninja gaiden3 alıyım diyorum resistanca3 filan ne dersiniz

abi mk9 yaramaz benden demesi eski mk oyuncusu olmama ragmen o oyun uzun vadede oynanmaz arti online berbat durumda... ikincisi ninja gaiden alacaksan ilk oyunu al, serinin en iyisi ..3. oyun asiri dandik resistance 3 gayet guzel ben baya zevk almistim yani

• sen ne anlarsın kofik ben bu işlerin duayeniyim mk9 dandikmiş ng3 dandikmiş birden başlıcakmışım yürü git sen nerden bilcen demosu güzel ng3'ün
  • quote:

sen ne anlarsın kofik ben bu işlerin duayeniyim mk9 dandikmiş ng3 dandikmiş birden başlıcakmışım yürü git sen nerden bilcen demosu güzel ng3'ün

eee ben dedim, sonra alip bu oyun dandik cikti deme mk9 un sayfasina bak alan herkes sikayetci,sonra ninja gaiden 3 serinin en kotu oyunu yani ben degil dunya bu soyluyor
  • günaydın gençler ne ediyorsunuz nasıl gidiyor hayat
    gökhan bari oyun tavsiye ette bakalım neler oynuyorsun
  • quote:

günaydın gençler ne ediyorsunuz nasıl gidiyor hayat
    gökhan bari oyun tavsiye ette bakalım neler oynuyorsun

diablo 3 birde bulursan starhawk al
  • Günaydın yavrular
    serkan benimle beraber bf3 takılsaydın şimdi oyun tavsiyesi falan istemezdin mk 9 süper oyun hacı ama çabuk bıktırıyo
    resistan3 falan boşver
    bana alacagın oyunlar süper olum ne tavsiyesi istiyosun daha sende onlardan al
    extra olarak psnden mutlaka saint row alın(GÖKHAN SANADA DİYORUM) diablo miablo halt etmiş yanında sen bana güven kanka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximum54 -- 22 Mayıs 2012; 11:43:40 >
  • edit: oyun aldıgımız psnlerin şifreleri lazım bilen pmden atsın yoksam kulaklarınızı çınlatırım

• hacı şifreleri bende hatırlamıyorum msjlarda varsa bakarım
    Saint row3 var bende pcde yüklü arada oynuyorum re3 için güzel diyorlar darkness2de fena sayılmaz hem aynı oyunları almayalım bitirince takas yaparız nasıl fikir

Kızımın fotografı amcaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frostxxx07 -- 22 Mayıs 2012; 12:05:08 >

• MAŞALLAH KIZIMIZA BABASI NELER ÖĞRETİYOR BÖYLE
  • Yerim ben onun nurlarını
    olum çocuk seni görmeye dayanamıyo çekil lan karşımdan der gibi bakıyo inş. huyu suyu sana benzemez yengeme çeker
    Olum hangi oyunu tavsiye edeyim daha bak foruma bulursun bişiler dandik oyun alıp paranı heba etmede

• hacı öteki oyunları almaya kalksam cok para tutuyor olsun bunlarla idare ederim şimdilik sonrası allah kerim
  • maşallah çok tatlı kız,Allah bağışlasın. .. yanlız Recep haklı la,seni görmekten bıktım filan yapıyor

Recep öyle diyonda zamanında Saint Row alın diyen bendim,sana kalsa sabah akşam bf3 oynarız yok yani iyi oyuncuda değilmişsin,herkes öyle diyor
  • Koçum nasıl oyuncu oldugumu görmek istiyosan tek bişi sölim oyundaki 50 tane madalyayı alan forumdaki tek adamım haa bu seni kesmezse gel oyuna karşı takıma geç sana canlı yayında tecavüz edeyim belki tatmin olursun

Serkan ne yaptın aldınmı oyunları hacı

• quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Koçum nasıl oyuncu oldugumu görmek istiyosan tek bişi sölim oyundaki 50 tane madalyayı alan forumdaki tek adamım haa bu seni kesmezse gel oyuna karşı takıma geç sana canlı yayında tecavüz edeyim belki tatmin olursun

Serkan ne yaptın aldınmı oyunları hacı

Bırak ya madalya almakla bitseydi olay oooo... tecavüz sahneside mi oluyor oyunda Recebim kendine dikkat o zaman,çok uzun zaman geçirdin oyunda, yani yakında Recebin suçu ne diye film çıkarsa şaşmam

Recep o değilde şu Starhawx hiç bir yerde yok,senin tanıdığın yerlerde var mı oyun

• quote:

hacı şifreleri bende hatırlamıyorum msjlarda varsa bakarım
    Saint row3 var bende pcde yüklü arada oynuyorum re3 için güzel diyorlar darkness2de fena sayılmaz hem aynı oyunları almayalım bitirince takas yaparız nasıl fikir

Kızımın fotografı amcaları

Cok tatli.Allah bagislasin.Bu arada Recep abinin oyuna girin madalyalari aldi ama halen bir alex degil.

• 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.