Şimdi Ara

[ M@X!MuM ] (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.506
Cevap
2
Favori
72.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • recep yarın akşam gidip alıyorum oyunları p.be sabahı kargoya veririm cuma alırsın benim oyunlar arkadaşta onu bekledin getirsin diye bende aradan cıkartayım dedim ama gelmedi senin oyunlar için gidicem yarın
    ALLAH herkese nasip etsin inş. cok güzel bir duygu
  • Gökhan seninle ugraşılmaz Allaha havale ediyorum
    starhawk hiçbiryerde yok

serkanım attiginda haber ver belki evde olmayabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Gökhan seninle ugraşılmaz Allaha havale ediyorum
    starhawk hiçbiryerde yok

serkanım attiginda haber ver belki evde olmayabilirim

tamam hacı kargoya verince haber veririm
    starhavk neymiş ya oynayan varmıymış gökhan haricinde
  • Günaydın arkadaşlar, abi oynayan olacakta oyun bir gelse, vallah şu sony nin yeni müdürü hiç bir işe yaramıyor, oyun türkçe çıkacak deniliyordu,türkçe yi geçtik,oyunun kendisi hala yok,tam rezalet,ayın 11 de çıkmış oyun ps3 exclusive oyun hala sony mağzalarında yok

Şu spotçularda artık iyice kafayı sıyırdı,geçen hafta mass efect 3 120 tl idi,şimdi 90 tl yapmışlar,yeni çıkan oyunlar oldu ya kesin ondan,eskiden 100 tl den çıkış yapan oyunlar şimdi de 140 den çıkıyor Recebim Dragon Dogma uygun nereden takas edebilirim,mass efect 3 ü verecem bir yardım et şu kardeşine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uranus666 -- 23 Mayıs 2012; 8:28:27 >

• günaydın gençler artık spotcularda uçtu son 1senedir oynamak istiyorsan vericen parayı oynucan yoksa bakar durursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostxxx07

günaydın gençler artık spotcularda uçtu son 1senedir oynamak istiyorsan vericen parayı oynucan yoksa bakar durursun

Aynen öyle,eskiden oyunlara o kadar param gitmezdi,şimdi hadi hesabı yok.. birde artık o kadar kısa yapıyorlar ,birkaç saate bitiyor,multide birkaç oyun dışında kimse ilgi göstermiyor
  • sen yine yırrtın paçayı yarın öbür gün gidiyorsun amerikaya orda cemaatte oyunda oynayamazsın böyle dertlerin hiç olmucak hadi iyisin he
  • quote:

Orijinalden alıntı: uranus666

quote:

günaydın gençler artık spotcularda uçtu son 1senedir oynamak istiyorsan vericen parayı oynucan yoksa bakar durursun

Aynen öyle,eskiden oyunlara o kadar param gitmezdi,şimdi hadi hesabı yok.. birde artık o kadar kısa yapıyorlar ,birkaç saate bitiyor,multide birkaç oyun dışında kimse ilgi göstermiyor

http://forum.donanimhaber.com/m_55026526/tm.htm gökhan şu ilana bir bak işini görür fiyat gayet uygun

• quote:

sen yine yırrtın paçayı yarın öbür gün gidiyorsun amerikaya orda cemaatte oyunda oynayamazsın böyle dertlerin hiç olmucak hadi iyisin he

Cemaatte oyun yoksa bende yokum o kadar

vay adam bana çok yakınmış,fiyatlarda baya iyi..hemen gidip değerlendireyim ,çok sağol abi
  • Gökhan tutulmayan oyunların fiyatları çabuk düşüyor sen nerde antika oyun var onu oynuyosun olum bak Unc3 bf3ün fiyatına yok massatın efekti yok drogbanın dogumu bunlar ne lae adam gibi oyun oynasana bide ben çalışmıyorum ama sen benden daha çok oyun oynuyosun nasıl iş anlama.dım

serkan sen buna yakınsın kanka oyuna para vericegine gökhanın arşivden faydalansana

• quote:

Gökhan tutulmayan oyunların fiyatları çabuk düşüyor sen nerde antika oyun var onu oynuyosun olum bak Unc3 bf3ün fiyatına yok massatın efekti yok drogbanın dogumu bunlar ne lae adam gibi oyun oynasana bide ben çalışmıyorum ama sen benden daha çok oyun oynuyosun nasıl iş anlama.dım

serkan sen buna yakınsın kanka oyuna para vericegine gökhanın arşivden faydalansana

massatın efekti ,drogbanın doğumu nerden buluyon bu isimleri Rpg candır recep,bir kere alışsan sende bırakamazsın,her şey yapmak senin elinde ... yok recep ne oynaması,mass efect çıkalı 2 oldu,en son onu aldım oynadım..birde şimdi diablo 3 var

• quote:

quote:

Gökhan tutulmayan oyunların fiyatları çabuk düşüyor sen nerde antika oyun var onu oynuyosun olum bak Unc3 bf3ün fiyatına yok massatın efekti yok drogbanın dogumu bunlar ne lae adam gibi oyun oynasana bide ben çalışmıyorum ama sen benden daha çok oyun oynuyosun nasıl iş anlama.dım

massatın efekti ,drogbanın doğumu nerden buluyon bu isimleri Rpg candır recep,bir kere alışsan sende bırakamazsın,her şey yapmak senin elinde ... yok recep ne oynaması,mass efect çıkalı 2 oldu,en son onu aldım oynadım..birde şimdi diablo 3 var

gökhan rpg tarzı oyunları pek sevmem sende oyun zevkini değiştir hiç bize hitap etmiyor ona göre 3günlük dünya ne kadar oynarsan kardır

• Serkan abi kafaya koydum,ya oyun beni bitirecek ya ben onu vallah kaç gündür doğru dürüst uyuyamıyorum,şu diabloda 60 level olacam diye artık kafayı duvara vurmadığım kaldı
  • 60 level olunca gel madalya takıcam sana oglum olucanda ne olcak bak kaç kişi intihar etmiş bu oyun yüzünden sende kendini asıcan sonunda oyun için
  • quote:

60 level olunca gel madalya takıcam sana oglum olucanda ne olcak bak kaç kişi intihar etmiş bu oyun yüzünden sende kendini asıcan sonunda oyun için

abi oyunu 2 defa bitirdim şimdi 3. defa oynuyorum çünkü her bitirdiğinde yeni bir zorluk seviyesi açılıyor ben inferno zorlukta oynamak istiyorum.O zorluk seviyesinde çok daha değerli itemler düşüyor ,gerçek parayla satabiliyorsun,paraya para demiyecem artık
  • quote:

quote:

60 level olunca gel madalya takıcam sana oglum olucanda ne olcak bak kaç kişi intihar etmiş bu oyun yüzünden sende kendini asıcan sonunda oyun için

abi oyunu 2 defa bitirdim şimdi 3. defa oynuyorum çünkü her bitirdiğinde yeni bir zorluk seviyesi açılıyor ben inferno zorlukta oynamak istiyorum.O zorluk seviyesinde çok daha değerli itemler düşüyor ,gerçek parayla satabiliyorsun,paraya para demiyecem artık

oglum sen kelleyi yemişin ya iyi bari işin ucunda para varsa sat gitsin kaçaymış piyasası iyise bende işi güçü bırakıp oyuna dalayım :)

• Vallah World of Warcraft gibi olursa işin ucunda çok büyük paralar döneceği kesin, malum bu online arena da açılınca herkes daha iyi itemler almaya çalışacak,belli başlı çok iyi itemler var onlarlara denk gelirsen yaşadın
    Ama ben oyun için oynuyorum,parada pulda gözüm yok
  • işin içinde para yoksa o oyuna katlanılmaz diablo filan beni bozar üste para verirlerse belki bişeyler ayarlayabilirim
  • Gökhan kaç para için ugrasiyosun bırak oyunu vercem parasını

• quote:

Gökhan kaç para için ugrasiyosun bırak oyunu vercem parasını

vallah recep aldigim yeni klavye + mouse + oyun parasi 390tl
  • 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.