Şimdi Ara

[ M@X!MuM ] (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.506
Cevap
2
Favori
72.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

fat kasayı accountlar ile birlikte satacağım bende , yeni slimlerden alayım uncharted 3 paketi + wwe allstar oyunuyla 749 a buldum saturnde,

arkadaşa sorayım yazsın güzel içerik olanlardan alayım ,uncharted da var elimde satarım onuda direk 110 lirada ordan alırım 550-600 e mal etmiş olurum cihazı,

bendekinide 500 gb hdd 40 oyun 1 gamepad ile 650 ye denerim satmayı şansımıza artık.

Emir o kampanyayı ben de gördüm,yanında infamous 2 de veriyorlardı,kaçırma derim bu fiyata bu oyunlarla zor bulunur,hem bildiğim kadarıyla uncharted pack olduğundan kasaya yapıştırdığın resimlerde de veriyorlar.

• günaydın beyler ne ediyorsunuz bakem bir kaç aydır yoktum malum çocuk dogdu parmagında oynatıyor bizi oyuna filan pek fırsat bulamıyorum artık fırsat buldukça gelirim muhabbet ederiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostxxx07

günaydın beyler ne ediyorsunuz bakem bir kaç aydır yoktum malum çocuk dogdu parmagında oynatıyor bizi oyuna filan pek fırsat bulamıyorum artık fırsat buldukça gelirim muhabbet ederiz

Vayyyy hoşgeldin abi Her zaman bekleriz,zaten Recep BF3 ile kafayı yemiş,birde senin hakkında yenge izin vermiyor ondan gelmiyor falan filan diyordu,bi de fener yenildi daha da gelmez dediğide oldu Ben şu anda Diablo 3 takılıyorum,ama Starhawk ve Max Payne 3 var radarda,onları alırız belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uranus666 -- 16 Mayıs 2012; 10:25:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: uranus666

quote:

günaydın beyler ne ediyorsunuz bakem bir kaç aydır yoktum malum çocuk dogdu parmagında oynatıyor bizi oyuna filan pek fırsat bulamıyorum artık fırsat buldukça gelirim muhabbet ederiz

Vayyyy hoşgeldin abi Her zaman bekleriz,zaten Recep BF3 ile kafayı yemiş,birde senin hakkında yenge izin vermiyor ondan gelmiyor falan filan diyordu,bi de fener yenildi daha da gelmez dediğide oldu Ben şu anda Diablo 3 takılıyorum,ama Starhawk ve Max Payne 3 var radarda,onları alırız belki

HOŞBULDUK GÖKHAN SEN HALA ASKERE GİTMEDİNMİ LAN
    şu diablodan ne anlıyorsunuz bilmiyorum hiç tarzım degil recep bf3le kelleyi yemiş harbiden adam yakında çatışmaya giricek nerdeyse

• Abi sorma,adam benim yerime ikinci kere askere gidecek Amerikada iş ayarladım,o yüzden erteledim ,normalde gidecektim geçen ay,işleri yetiştiremeyince geciktirdim,kısmetse bir kaç aya amerika yolcusuyum Sen neler yapıyorsun,ufakık nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uranus666

Abi sorma,adam benim yerime ikinci kere askere gidecek Amerikada iş ayarladım,o yüzden erteledim ,normalde gidecektim geçen ay,işleri yetiştiremeyince geciktirdim,kısmetse bir kaç aya amerika yolcusuyum Sen neler yapıyorsun,ufakık nasıl ?

vay anasını bee biz karşıya gidemiyoruz sen amerikalara gidiyorsun lan yoksa sendemi cemaatcisin oraya el öpmeyemi gidiyorsun artık ordan ucuz oyun yolalrsın bize eşşek değilsin yani Çocuk iyide biz kötüyüz ne uyuyor ne uyutuyor

• Ne cemaati la, cemaatçiler beni yakalasa linç ederler eee olacak o kadar,biraz dayan bir yaşına gelsin,sonra ver ps3 kolunu ona,takıl keyfine
  • günaydın gençler ne edip durunuz bakem recep kargo gelmedi hala haberin olsun
  • Hoşgelmişisiniz gençler.

Recebaps sanırım geçmiş hesabına bakabilirmisin

son olarak

• Yahu ne ara mesaj attınız,baktım görmedim ,demek yanlış sayfayı tıklamışım 10 saatlik diablo dan sonra parmaşım o kadar mouse a basmışki,artık olur olmaz yerde parmağımı oynatıyorum,yakında beni içeri alırlar
  • Hangi ara hortlattınız konuyu lan :)
    serkan kargoyu yarın gönderiyorum hacı bu gökhanı amerikaya alıyolar ya dünyanın çivişi çıkmış artık adam harbi ballı
    emir pcye geçince bakarım moruk
    Edit:para yatmış hacı teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximum54 -- 17 Mayıs 2012; 22:34:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Hangi ara hortlattınız konuyu lan :)
    serkan kargoyu yarın gönderiyorum hacı bu gökhanı amerikaya alıyolar ya dünyanın çivişi çıkmış artık adam harbi ballı
    emir pcye geçince bakarım moruk
    Edit:para yatmış hacı teşekkür ederim

Reco la sen Bf3 ten hangi ara vakit bulup yazdin Gunaydin genclik soguk bir istanbul gununde tekrar buradayiz
  • cübbeli gökhan hoca artık onun adı amerikaya boşuna gitmiyor artık köşeyi döndü bizi tanımaz
  • quote:

cübbeli gökhan hoca artık onun adı amerikaya boşuna gitmiyor artık köşeyi döndü bizi tanımaz

Cübbe nerede satılıyor la kısa yoldan zengin olmanın yolunu buldum işte
  • GÜNAYDIN GENÇLER YİNE BİR hafta başında tekrar sizlerleyim nasıl gidiyor bakem akşam müsait olan varsa takılalım biraz
  • gunaydin huzuru oyunlarda arayan geclik s erkan abii gel diablo ya gel uykusuzluktan anam agladi ya 60 lvl olamadim hala
  • Diablo beni bozar yiyorsa gel bf3 oynayalım seni mermi manyagı yapayım
  • quote:

Diablo beni bozar yiyorsa gel bf3 oynayalım seni mermi manyagı yapayım

Şu Recep seninde kanına girdi,grafikler kötü,oynayış bana ters, diablo ya gel,full ayarda grafik gör
  • 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.