Şimdi Ara

MAC OSX LION DAN MAVERICKSE GEÇİŞ NASIL YAPILIR??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şu an kullandığım sistem macbookair mid2011

attığım format sonucu recovery yaparak ancak mac osx lion kurabildim. 10.7.5

Şimdi dogrudan Yosemiteye yükseltme şansım var ancak performans problemleri nedeniyle istemiyorum

MAVERICKS Sistemi kurmanın bir yolu var mı ?? Yani lıon dan Mverickse naıl update edebilirim.

Sitede Mavericks yok. Apple store dan da kalkmıs Yosemite yayında olduğu için.

yardımcı olabilir misiniz??

• Mavericks kurulum dosyalarını başka sitelerden bulabilirsin. İster cdye ister usbye yazarak boot edip kurulumu yapabilirsin. Ben direk yosemite'ye yükselttim ML sürümünü,o yüzden dosyalar yok elimde, olsa paylaşırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spica

Arkadaşlar merhaba

Şu an kullandığım sistem macbookair mid2011

attığım format sonucu recovery yaparak ancak mac osx lion kurabildim. 10.7.5

Şimdi dogrudan Yosemiteye yükseltme şansım var ancak performans problemleri nedeniyle istemiyorum

MAVERICKS Sistemi kurmanın bir yolu var mı ?? Yani lıon dan Mverickse naıl update edebilirim.

Sitede Mavericks yok. Apple store dan da kalkmıs Yosemite yayında olduğu için.

yardımcı olabilir misiniz??

http://www.techspot.com/downloads/6268-mac-os-x-mavericks.html

• teşekkürler link için deneyeceğim
  • download ettim direct update eder mi? yoksa usb boot şeklinde mi yapmam gerekli??
  • bu linkteki dosyalar mavericks in 9.5. update dosyaları malesef. 10.9. sürüm gerekli kurulum için diyor
    bana mavericks in kendisi lazım . 10.9 mavericks i indirebilecgim bir yer var mıdır
  • Eğer daha önce Apple kimliği ile Mavericks indirdiyseniz aynı kimlikle AppStore daki satın aldıklarımdan indirebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.