Şimdi Ara

Maç Tahminleri (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
15
Favori
26.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hissiyatla senin analizleri birleştirdim diyelim...

Analiz olarak senden aldığım maçlar..

NORWICH - WESTHAM
    GETAFE_ELCHE
    HOFFENHEIM-HERTHA
    MNCHGLADBACH-NURNBG
    BILBAO-LEVANTE
    SOUTHAMPTIN-HULLL
    KAYSERİ-BJK

Diğerleri daha çok hissi diyelim...Teşekkürler tekrar... Bu arada İSP ve İNG bu sezon ve geçen sezon ham skor matris dosyasını gönderirsen veya paylaşırsan sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastilist

Bu kuponların hiçbirisini oynamadım...Çünkü şu an kasam sistem oynamaya müsait değil...Param olsaydı gözüm kapalı oynardım...

Bu arada bu kuponların dışında 20 TL'lik 10 adet skor kuponum var...Bu kuponları oynayacağım...
    Skor üzerine MBS tek maç olduğu için gidiyorum....

Maçlar
    KASIMPAŞA GAZİANTEP ----- SKOR TAHMİNLERİ---------- 3-3 / 2-3 / 3-2
    SCHALKE-WERDER-------------SKOR TAHMİNLERİ----------3-2 / 4-2
    WOLSFBURG-DORTMUND------SKOR TAHMİNLERİ--------- 3-3 / 2-2
    CATANIA-UDİNESE-------------SKOR TAHMİNLERİ---------0-3
    BİLBAO-LEVANTE---------------SKOR TAHMİNLERİ---------3-2 / 4-2

Yatan:20 Kazanç: Ah bir tutsa....

Anladım, derbiler genelde 2-1 skoru ile bitiyor. 2 hafta önce 3 skor bildim. Üçü de 2-1 di

Ben o yayınladığım 2 kuponu da oynadım. Pazar akşamı FB-GS maçından hemen önce analiz yapıp eğer hala FB karlı ise yüklü gireceğim. MS1 e. Ancak iyi analiz yapıp araştırarak ve uzmanların da yorumlarını okuyorak. Çünkü oran gayet iyi.

• quote:

Hissiyatla senin analizleri birleştirdim diyelim...

Analiz olarak senden aldığım maçlar..

NORWICH - WESTHAM
    GETAFE_ELCHE
    HOFFENHEIM-HERTHA
    MNCHGLADBACH-NURNBG
    BILBAO-LEVANTE
    SOUTHAMPTIN-HULLL
    KAYSERİ-BJK

Diğerleri daha çok hissi diyelim...Teşekkürler tekrar... Bu arada İSP ve İNG bu sezon ve geçen sezon ham skor matris dosyasını gönderirsen veya paylaşırsan sevinirim.

Tamam yalnız ben onları tek dosya haline getirmiştim o hali ile göndereceğim sana. Sen istersen normal formata çek. Ben hep komisyonsuz ancak gelme ihtimali olan seçeneklere oynadım. 4 tane lig olması çok iyi oldu elimiz güçlendi. İtalya ve Fransayı da kattıkmı Şampiyonlar ligi maçlarında çok özel analizler yapabileceğiz.

Ordaki takımların çoğu zaten bu liglerde. liglerde kendi aralarında oynadıkları maçları ve şamp. ligindeki maçları birleştirip hesaplattırınca orda da % ler mantıklı çıkmaya başlayacak

Program ingiltere liginde daha başarılı çünkü orda maç sonuçları istatistiklere genelde paralel. İspanya çok kötü çünkü istatistik hak getire Herkez tuttuğunu yeniyor

• FB-GS Derbisinde diğer % veren güvenilir adreslere baktım

http://www.betistuta.com/Process2.aspx?D=20131110&T1=38&T2=19

ilginç bir şekilde o da maç skoruna benim program gibi 2 - 1 demiş

Betistuta Ms1 e %67 demiş benim program %60 hesapladı. Evet fener favori ancak %67 kadar değil. MS2 ye %18 demiş bence çok az. Maçı galatasaray da kazanabilir sonuçta derbi. Benim program MS2 ye %30 diyor.

İnternette bu işi en iyi yapan betistuta ancak o hesaplamaları benden çok farklı olarak goller üzerinden yapıyor. Atılan gol değerlerine göre % leri çıkartıyor. Bence doğru bir yaklaşım değil. Benim program gerçekleşmiş % ler üzerinden gidiyor. Bu konuda sizin de yorumlarınızı almak isterim.

Betistuta:
    %1 67.1

%0 14.3

%2 18.6

Müneccim:

%1 60,0

%0 10,6

%2 29,5

• Kasımpaşa her iki kuponda da geldi. İlk kez böyle bir başlangıç yaptı program haftaya :) İY1 oldu 1/1 de oluyor olmalı Bu hafta program şov yapar diye düşünüyorum
  • Kupon paylaşımı olmayacak mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al bakalım sende kazan
    Maç TahminleriMaç Tahminleri

• fb gs maci analiz alabilirmiyiz acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: atletli streamer

fb gs maci analiz alabilirmiyiz acaba ?

Onun gerçek analizini maçtan 2 saat önce yapacağım şu anda MS1 her türlü karlı gözüküyor ancak bir kadro durumları, teknik direktörlerin de açıklamaları yayınlansın o maça çok ciddi analizler yapacağım. Çünkü o maça 500 tl gibi bir para yatırmayı düşünüyorum. Duruma göre risk artarsa yatan parayı azaltacağım ama yüklü gireceğim. Konuyu takip et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: corollaforum

quote:

Onun gerçek analizini maçtan 2 saat önce yapacağım şu anda MS1 her türlü karlı gözüküyor ancak bir kadro durumları, teknik direktörlerin de açıklamaları yayınlansın o maça çok ciddi analizler yapacağım. Çünkü o maça 500 tl gibi bir para yatırmayı düşünüyorum. Duruma göre risk artarsa yatan parayı azaltacağım ama yüklü gireceğim. Konuyu takip et.

tamamdir ne zman aciklanir kadrolar fln tahmini olarak?
    bide hep sistem paylasiuorsunuz, bizim gibi 2 tl ile zengin olmak istwywnler icin normal kupon paylasabilirseniz iyi olur

• quote:

quote:

quote:

tamamdir ne zman aciklanir kadrolar fln tahmini olarak?
    bide hep sistem paylasiuorsunuz, bizim gibi 2 tl ile zengin olmak istwywnler icin normal kupon paylasabilirseniz iyi olur

2 tl ile zengin eden kupon ? onun icin yayinladigim lig analizlerinin en saginda surpriz kupon var oradaki secenekleri oyna

• hocam son paylastiginiz supriz kuponu inceledim.10kasmdaki maclarda hep iy0 oymamissiniz.sirf oran yuksek olsun diyemi iy 0 dediniz yoksa muneccim iy0mi öngördü? benim cunku şahsi fikrim fb macinin ve manu macinin iy0 bitmeywcegi yonunde @corollaforum

• quote:

hocam son paylastiginiz supriz kuponu inceledim.10kasmdaki maclarda hep iy0 oymamissiniz.sirf oran yuksek olsun diyemi iy 0 dediniz yoksa muneccim iy0mi öngördü? benim cunku şahsi fikrim fb macinin ve manu macinin iy0 bitmeywcegi yonunde @corollaforum

Evet oran yuksek olsun diye. Surpriz kuponda hedef yuksek oran tutturmak. Her hafta 2/1 1/2 oynardim aslinda programin tavsiyesi genelde ohle olurdu. Bu hafta oynamadim maclar hep 2/1 1/2 bitiyor

Banko kupon 5/3 performans ile gidiyor. daha 3 mac var bakalim iy ler 0 olacakmi

• quote:

Al bakalım sende kazan

Birinci kuponda realmadrid maçına maç skoru 2 denmiş fakat realmadrid kazandı neiş anlamadım....real 5 sociedad 1 bitmiş.wolspurk dortmun maçı ilk yarı 0-1 bitmiş...hoffenheim maçi ilk yarı 0-1 berlin maçları tutmamış ben iddaa oynamıyorum bir baktım bunlardan yatmış kupon...

• Corolla tam voleyi vuracaktın ama mahalle baskısına yenildin galiba...Üç tane kupon yayınlayacaktın arasından seçecektik...Birincisi banko, ikincisi orta şeker sürpriz, üçüncüsü ya tutarsa bomba sürpriz kupon.... bu 3. kuponda şu 5 tane "2 den 1 olan" maçlar vardıda sen bunu yayınlamadıysan ayıp ettin...Aldırma sen yayınla yaw...İsteyen arasından seçsin maçları....

Maçlar sonuçlandıkça analizlerinin kuvvetli olduğunu görüyorum...Bazı yanılma payları da var elbet bu da normal ama daha iyi olacak..

Örnek vereyim ALM liginde dün oynanan 6 maçın 5'ini analizin Muhtemel Maç skorlarına göre MS olarak oynasaydık...Dortmund hariç tutacaktı...Dortmundun takılacağına dair hissiyatla birleştirip oynasaydım iyi olurdu...Ama hep büyük balık peşindeyiz galiba...VEYA Analizin KG seçeneğindeki yüzdelere göre böyle bir kupon yapsaydık...YÜZDE YÜZ 6'da 6 yapıyorduk...

İki tane MAÇ SKORUNU 3-1 bilmen de çok iyi yolda olduğunu hatta schalke-werderin 2/1 bitmesini sürprizlerin bankosu olarak vermende güzel..

Yine TÜRKİYE LİGİNDE 50-50 yüzdesi olan KASIMPAŞA maçını dışarı alarak oynanacak KG kuponuda tutacaktı....Analiz kuvvetli...Elazığ Erciyesin 0 dan 2 olacağının bağıra bağıra orada durması da ne kadar başarılı olduğunu ESK- AKH maçının 0 dan 1 olacağını yine o siyah kırmızı analiz bölümü açıklamış...Banko bölümündeki 4 maçda tutmuş...Sivas - Bursanın 0/1 olacağını da anlamak mümkün analizlerden gayet başarılı...

İNG liginde haftanın sürprizini senin analiz bilmiş CH-WBA maçı 1/0 sunderland bağırıyor zaten

İSPANYA ligindeki dengesizlik devam ediyor hala...REAL-BARCA-ATM belli diğerlerinde kimin eli kimin cebinde belli değil

Sonuç olarak: Almanya ligi ve Türkiye Ligindeki başarı yüzdeni görünce ve bunda benimde katkım olduğunu bilince seni takip etmek ve her zaman yanında olacağını bildiririr. Başarılı olacağımız zamanlarda beraber kutlayacağımız günler görürüz ........

• quote:

Orijinalden alıntı: peer16401

quote:

Al bakalım sende kazan

Birinci kuponda realmadrid maçına maç skoru 2 denmiş fakat realmadrid kazandı neiş anlamadım....real 5 sociedad 1 bitmiş.wolspurk dortmun maçı ilk yarı 0-1 bitmiş...hoffenheim maçi ilk yarı 0-1 berlin maçları tutmamış ben iddaa oynamıyorum bir baktım bunlardan yatmış kupon...

senin iddaa oynamadigin belli. kuponda sistem 3 var kupon simdiden tuttu. Haydi sen celik comaga devam et

• quote:

Corolla tam voleyi vuracaktın ama mahalle baskısına yenildin galiba...Üç tane kupon yayınlayacaktın arasından seçecektik...Birincisi banko, ikincisi orta şeker sürpriz, üçüncüsü ya tutarsa bomba sürpriz kupon.... bu 3. kuponda şu 5 tane "2 den 1 olan" maçlar vardıda sen bunu yayınlamadıysan ayıp ettin...Aldırma sen yayınla yaw...İsteyen arasından seçsin maçları....

Maçlar sonuçlandıkça analizlerinin kuvvetli olduğunu görüyorum...Bazı yanılma payları da var elbet bu da normal ama daha iyi olacak..

Örnek vereyim ALM liginde dün oynanan 6 maçın 5'ini analizin Muhtemel Maç skorlarına göre MS olarak oynasaydık...Dortmund hariç tutacaktı...Dortmundun takılacağına dair hissiyatla birleştirip oynasaydım iyi olurdu...Ama hep büyük balık peşindeyiz galiba...VEYA Analizin KG seçeneğindeki yüzdelere göre böyle bir kupon yapsaydık...YÜZDE YÜZ 6'da 6 yapıyorduk...

İki tane MAÇ SKORUNU 3-1 bilmen de çok iyi yolda olduğunu hatta schalke-werderin 2/1 bitmesini sürprizlerin bankosu olarak vermende güzel..

Yine TÜRKİYE LİGİNDE 50-50 yüzdesi olan KASIMPAŞA maçını dışarı alarak oynanacak KG kuponuda tutacaktı....Analiz kuvvetli...Elazığ Erciyesin 0 dan 2 olacağının bağıra bağıra orada durması da ne kadar başarılı olduğunu ESK- AKH maçının 0 dan 1 olacağını yine o siyah kırmızı analiz bölümü açıklamış...Banko bölümündeki 4 maçda tutmuş...Sivas - Bursanın 0/1 olacağını da anlamak mümkün analizlerden gayet başarılı...

İNG liginde haftanın sürprizini senin analiz bilmiş CH-WBA maçı 1/0 sunderland bağırıyor zaten

İSPANYA ligindeki dengesizlik devam ediyor hala...REAL-BARCA-ATM belli diğerlerinde kimin eli kimin cebinde belli değil

Sonuç olarak: Almanya ligi ve Türkiye Ligindeki başarı yüzdeni görünce ve bunda benimde katkım olduğunu bilince seni takip etmek ve her zaman yanında olacağını bildiririr. Başarılı olacağımız zamanlarda beraber kutlayacağımız günler görürüz ........
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corollaforum -- 12 Şubat 2020; 15:18:43 >

• acaba , corollaforum ile fastilist aynı kişilir mi. gereksiz yere birbirlerine bu kadar yağ yaptıklarına göre...
    körler sağırlar birbirlerini ağırlar olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aneksi

acaba , corollaforum ile fastilist aynı kişilir mi. gereksiz yere birbirlerine bu kadar yağ yaptıklarına göre...

quote:

acaba , corollaforum ile fastilist aynı kişilir mi. gereksiz yere birbirlerine bu kadar yağ yaptıklarına göre...

[sm=biggrinking.gif
  • quote:

İşte sen bu yaptığın yorum kadarsın Neden 56 tl lik banko kupona karşı sanal da olsa 8 maç koyup karşıma çıkamadın ?

Bak ben banko diye 2.6 oranlı maçlar koydum evet onlar yattı. Yatan maçım bile 2.6 oranlıdır benim. Karşıma yarışa çıkamıyorsun ama iftirada maşallahın var.

Zaten burada fastilist dışında kimsenin desteğini görmedim. Profesyonel iddaa yorumcularının olduğu bir zeka kullanarak yorum yapabilen insanların olacağı özel bir platform hazırlıyorum.

Sen sabit fikirlerinle kal burada

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.