Şimdi Ara

Maç Tahminleri (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
15
Favori
26.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konu daha yeni basladi neden kapatilacakmis ?

Skor yazdigim kupon tuttu. Tutan kuponlarim nedense gormezden geliniyor. Hasetlik cekenleri daha cok uzecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sizi kimse burada tutmuyor...Kapatılmasını istiyorsan gelme konu başlığına yüzlerce başka başlık var git onlara...Biz kendi aramızda takılırız...Gelenlere takip edenlere de yardımcı olmaya çalışıyoruz...Hiç bir zaman %100 kazandıracağız demiyoruz...Önerilerimiz bunlar diyoruz...Neyse siz artık Kazandığımız zamanda arada bir 3000-4000 kazanıyorlar diye kendini avutursun...

Corolla eğer vaktim olursa ki olur...Gece saat 1.00'e kadar excel dosyanı hazırlanmış bil. Daha önce de çıkarmaya çalışabilirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastilist

Arkadaşlar sizi kimse burada tutmuyor...Kapatılmasını istiyorsan gelme konu başlığına yüzlerce başka başlık var git onlara...Biz kendi aramızda takılırız...Gelenlere takip edenlere de yardımcı olmaya çalışıyoruz...Hiç bir zaman %100 kazandıracağız demiyoruz...Önerilerimiz bunlar diyoruz...Neyse siz artık Kazandığımız zamanda arada bir 3000-4000 kazanıyorlar diye kendini avutursun...

Corolla eğer vaktim olursa ki olur...Gece saat 1.00'e kadar excel dosyanı hazırlanmış bil. Daha önce de çıkarmaya çalışabilirim...

Tamam kardesim. Bu arada benim tutam sampiyonlar ligi skor kuponum var. Cepten giriyorum su an onu yayinlarmisin gorsun tutturamiyor diyenler.
    Bu is sans iceriyor. Sistematik olarak belli prensiplere bagli kaldigimiz surece surekli kaybedemeyiz elbette kazanacagiz. Beyenmeyen takip etmez

• o kadar abuk sabuk konu varken bu konunun kaldırılmasını istemek abesle iştigal etmektir.

• kapatılmasına gerek yok bencede hernekadar hayal aleminde yasasada arkadaslar bırakın takılsınlar.guvenip oynayanlara Allah akıl fikir versin o ayrı
  • Arkadaslar para bizim paramız boş boş konusan cıksın kasıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: corollaforum

Bu konu daha yeni basladi neden kapatilacakmis ?

Skor yazdigim kupon tuttu. Tutan kuponlarim nedense gormezden geliniyor. Hasetlik cekenleri daha cok uzecegim.

nerdeymiş bu tutan kupon. yayınlasana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memoo77

takipteyim bende kasam 0 suan ama olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: the jackal

quote:

takipteyim bende kasam 0 suan ama olsun

Adamda kasa sifir ama umut full helal olsun

• gene hava cıva. güya tutan skor kuponu varmış. yayınla diyoruz tık yok. milletde nasıl inanır bunun gibilere anlamak mümkün değil.
  • quote:

Arkadaslar para bizim paramız boş boş konusan cıksın kasıyor..

Aynen konuya cok fazla gereksiz yorum yaziliyor insanlar tutan kuponlarimi oynayamiyor bu yuzden maddi kayba ugruyorlar.

Arkadaslar parazitlik yapanlara sikayet + block u yapistirin

• kurallar ve saygı cercevesinde isteyen istedigini yazar ,forum burası.
    havadan umut dagıtıyorsanız ,elestriyede acık olacaksınız.
  • tutan kupon nerde. koysana bi tane tutan kupon :)
  • Aneksi Dortmund napoli maçını 3:1 skorunu tutturmuş işte 4 tl'ye 8 tl almış...Bir önceki sayfada kuponu var.

http://s1311.hizliresim.com/1h/u/ux4sr.jpg
  • Ben kazandığım kuponları milletin gözüne sokmayı sevmiyorum. Alın son oynadığım 10 kuponun durumu ekte. Beni sürekli kaybediyor gibi göstermek büyük bir ayıp. Evet hatalar yaptım (banko kupon) Şanssızdım (Sürpriz kupon) 2000 tl lik kasamda - deyim bunlar suç mu?

Ben istatistik tablomu yayınladım. Sizde hissiyatlarınızı ekleyin. Ben zorla o tabloda buna oynayın şuna oynayın mu diyorum. Bankoda program 9/6 yaptı 30 tl kaybettim 9/7 yapsa 50 tl kazanacaktım. Bana 6 da 6 yapan veronaya oynamamak için geçerli nedenler sunsaydınız oynamazdım.

İstatistiğin, matematiğin nesini reddediyorsunuz anlamak güç. Tek başlarına yetersiz olduklarının bende farkındayım. Siz de hissiyatlarınızla tamamlayın o zaman.

Neyse fastilist gel biz çalışalım tabloları çıkartalım. Yalnız bu sefer senin ve uzmanların hissiyatlarını da ekleyerek kupon yapacağım

• abi milletin inanıp inanmıcagından sizene inanmıyorsunuz tmm sizde saygımız var ama takip etme senin düşüncen bu yönde bırak herkes kendi fikrini ortaya koysun fikrini yaz git aga tartışma çıkarmayın
  • quote:

Ben kazandığım kuponları milletin gözüne sokmayı sevmiyorum. Alın son oynadığım 10 kuponun durumu ekte. Beni sürekli kaybediyor gibi göstermek büyük bir ayıp. Evet hatalar yaptım (banko kupon) Şanssızdım (Sürpriz kupon) 2000 tl lik kasamda - deyim bunlar suç mu?

Ben istatistik tablomu yayınladım. Sizde hissiyatlarınızı ekleyin. Ben zorla o tabloda buna oynayın şuna oynayın mu diyorum. Bankoda program 9/6 yaptı 30 tl kaybettim 9/7 yapsa 50 tl kazanacaktım. Bana 6 da 6 yapan veronaya oynamamak için geçerli nedenler sunsaydınız oynamazdım.

İstatistiğin, matematiğin nesini reddediyorsunuz anlamak güç. Tek başlarına yetersiz olduklarının bende farkındayım. Siz de hissiyatlarınızla tamamlayın o zaman.

Neyse fastilist gel biz çalışalım tabloları çıkartalım. Yalnız bu sefer senin ve uzmanların hissiyatlarını da ekleyerek kupon yapacağım

Fastilist oranları gönderirsen % leri bu gece halledelim Yarın da kişisel yorumlarını ve uzman yorumlarını tartışırız ona göre ortaklaşa kupon yapalım.

• quote:

Aneksi Dortmund napoli maçını 3:1 skorunu tutturmuş işte 4 tl'ye 8 tl almış...Bir önceki sayfada kuponu var.

Fastilist oranları ne zaman girersin ben son maç sonuçlarını girerek tabloları güncelledim. Senden gelecek iddaa oranlarını eklemek kaldı. Saat kaç gibi girersin?

• quote:

quote:

Aneksi Dortmund napoli maçını 3:1 skorunu tutturmuş işte 4 tl'ye 8 tl almış...Bir önceki sayfada kuponu var.

Fastilist oranları ne zaman girersin ben son maç sonuçlarını girerek tabloları güncelledim. Senden gelecek iddaa oranlarını eklemek kaldı. Saat kaç gibi girersin?

Hazırladım 5 lig için hissettiklerimi de sütuna ekledim... Hadi bakalım bu sefer olsun...

http://www.dosya.tc/server19/tqUtYP/30-02-12-2013B_LTEN.xlsx.html

• quote:

quote:

quote:

Hazırladım 5 lig için hissettiklerimi de sütuna ekledim... Hadi bakalım bu sefer olsun...

http://www.dosya.tc/server19/tqUtYP/30-02-12-2013B_LTEN.xlsx.html

Teşekkürler dostum iyi yapmışsın ilave olarak internette tahmin yapan sitelerin tahminleri de eklenebilir. Kalan 2 ligi de eklermisin ekleyeyimmi?

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.