Şimdi Ara

Maç Tahminleri (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
15
Favori
26.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FauFau

Elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş.Ancak kafama takılan bir kaç soru var.Cuma günkü Sivasspor-Antalyaspor macına programınızda Sivas kazanır diyor.Sivas ta maçta 5 tane ilk 11 oyuncusu sakat ve cezalıydı.Program bu tip durumları dikkate alıyormu?Yarınki Valenciennes Lille maçında proğramınız Lille kazanır diyor.Lille in kazanması gayet doğal ancak 14 maçta 16 gol atmış 4 gol yemiş yani maç başına 1,14 gol atıp 0,28 gol yiyen Lille maçında alt seceneği istatiksel olarak daha cazip.Proğram maç sonucu ve alt üst ihtimalleri arasında seçim yapıyormu?Cumartesi proğramınızdaki maçlardan bir kupon yapıp oynayacağım.Herkese bol şanslar.

Sivas antalyaya kuponlarimda dediginiz sebepten yer vermedim. Bahsettiginiz konunun uzerinde calisiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lakers45

Maç Tahminleri

2 lira attım inşallah tutar

Muneccimden destek aldiysan tutmamasi icin sebep yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: corollaforum

Arkadaşlar bu haftaki analizler ekte. Programın ititraz ettiğiniz yüzdelerini lütfen belirtin. Program istatistiksel tabanlı çalışıyor. Her nekadar ben bazı yönlendirmeler yapsamda bir insan hissiyatında henüz değil. Kendi favori kuponlarınızı oluşturarak yayınlayın en ideal kuponu birlikte bulalım

http://s3.dosya.tc/server14/Bbgedw/IDDAADATAEXPORTv2.xlsx.html
    u
    Arakdaşlar pm atıp dosyayı soranlar hızla arttı. Dosya burada

• quote:

quote:

Maç Tahminleri

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker_inside

quote:

quote:

Maç Tahminleri

• Arkadaşlar alternatif müneccim & Hissiyat & Fastilist kuponlarım ekte. 2 adet daha kupon hazırladım şans ve mantık birlikte. Bu kuponlar da yorumunuza ve kazancınıza sunulur

Fenerbahçe - Beşiktaş maçına MS2 dedim tamamen iddaa oranından dolayı Beşiktaş eğer şampiyonlukta bende varım diyecekse bu maçı kazanmak zorunda. Kazanacak gücü de var. Tek korkum hakemler.

Fenere 1.45 oran çok az. Tamam Fener favori ama 4.3 oranlı Beşiktaş seçeneğinin denemeye değer olduğunu düşünüyorum
    Maç Tahminleri

• quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

quote:

Orijinalden alıntı: ilker_inside

quote:

quote:

Maç Tahminleri

• Arkadaşlar maçlarınız nasıl gidiyor ses seda çıkmadı sizden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastilist

Fenerbahçe-Beşiktaş maçına ait ilk düşüncem karşılıklı gol seçeneğinin BANKO olduğudur. İY 1,5 üstü olacak maçın MS gol üstü 5 ve üzeri olacaktır. Hatta( 7+ )10 oranın tutacağını düşündüğüm için maç skoru 4-3 veya 5-2 olacaktır. Beşiktaşda maçı 3-4 alabilir. Hepsine 2 tl atın keyifle maçı izleyin ben öyle yapacam...Saygılar...

3-3 Maç skorunun da canı sıkılmasın ona da atın bir 2 TL..

Bak kazandırmıyorsunuz kardeşim diyenlere bundan sonra kızarım ha...

50 oran verdik KAZANDIK.. Az kalsın 100 oranla zengin edecektik sizi yaw...

Ne demişim KG var BANKO

İY 1,5 üstü

MS gol üstü 5 ve üzeri...

Son eklemeyi de geçmeyelim....3-3 ün canı sıkılmadı...

• quote:

FB-BJK Maç skoru kombinasyonlarını 50 tl yatıracak şekilde minimum risk ortalama kazanca göre hesapladım...Kendi hissiyatımdır. Bağlayıcılığı olmasın..Minimum oranımız tutarsa 22 tl kazanç...Sonrası daha da iyi olacaktır.

Hissiyat olarak: KG var seçeneği, BJK ve FB'nin en az 2 şer gol atacağı düşünüyorum Fenerbahçenin BJK'ye 5-2 harici 3 fark atamayacağını (4-1 yok kombinasyonda) BJK'nin Kadıköyde 5 gol atmayacağını düşünüyorum vs....

Kombinasyon kuponu resimdedir...Bol şans

https://store.donanimhaber.com/60/d8/73/60d873c58758b9c5e1e79d31730c249f.bmp

Maç Tahminleri

Cüneyt hocam sağolsun Vermedi Fenerimin penaltısını... Gitti 950 TL...Yattı 10 tl'ye 1000 tl alacaktım...Sağlık olsun...

Maç Tahminleri

Ama biz kombinasyonlarımız gereği +100 TL kara geçmeyi başardık...Bizi izlemeye devam edin

Maç Tahminleri

• fastilist tebrikler sana. eskimiş corollaya değil
  • quote:

quote:

Fenerbahçe-Beşiktaş maçına ait ilk düşüncem karşılıklı gol seçeneğinin BANKO olduğudur. İY 1,5 üstü olacak maçın MS gol üstü 5 ve üzeri olacaktır. Hatta( 7+ )10 oranın tutacağını düşündüğüm için maç skoru 4-3 veya 5-2 olacaktır. Beşiktaşda maçı 3-4 alabilir. Hepsine 2 tl atın keyifle maçı izleyin ben öyle yapacam...Saygılar...

3-3 Maç skorunun da canı sıkılmasın ona da atın bir 2 TL..

Bak kazandırmıyorsunuz kardeşim diyenlere bundan sonra kızarım ha...

50 oran verdik KAZANDIK.. Az kalsın 100 oranla zengin edecektik sizi yaw...

Ne demişim KG var BANKO

İY 1,5 üstü

MS gol üstü 5 ve üzeri...

Son eklemeyi de geçmeyelim....3-3 ün canı sıkılmadı...

Helal olsun kardeşim Çok sevindim

• Maç Tahminleri

Münnecimtaktik ile hazırladım.Çoğu fastilist abimizin önerisi Kasımpasa-Galatasaray macına 1/2 dedim fastilist abimizin süpriz'i.KG var desemmi yoksa 1/2 desemmi kararsızım ama 1/2 deyip 2tl atıp izleyeceğim.:D
  • tebrikler. ben geçtiğimiz günlerde konuyu baştan sona okumuştum ve bazı arkadaşların gereksiz yüklenmeleri olmuş, anlamsız buluyorum. sonuçta bu arkadaşlar kimseye zorlamıyor oynayın diye, sadece düşüncelerini belirtiyorlar.

şimdi bu hafta bülteni için çıkartılan dosyaya baktım, bence eksikliği olarak gördüğüm bir şey var. mesela, sivasspor-antalyaspor maçında ms1'e %82'lik bir ihtimal verilmiş. normal şartlarda bence de sivas antalya'yı yenerdi. ama sivas'ın geçtiğimiz haftadan bayağı gergin geçen bir galatasaray maçı oldu, sekiz kişi kaldılar; hocaları, başkanları, oyuncuları oldukça gerildi ve maçtan sonra da o gerginliklerini demeçlerine yansıttılar vs. yani bir haftadır sivas gergin. antalya ise fenerbahçe'den puan almaya çok yakındı, son saniyede gol yediler ama buna rağmen bence kimse üzülmemiştir, hatta oyuncuların kendine güveni gelmiştir, sonuçta fenerbahçe'den az kalsın puan alacaklardı. sonuçta da antalya yendi sivas'ı. mesela program bunları hesaba katmıyor, sivasspor'a baktığında sonra 7 maçında 5 galibiyet-1 mağlubiyet görüyor, antalya'nın son 6 maçına baktığında atıyorum hiç galibiyet göremiyor vs. sivas'a %82'lik bir ihtimal veriyor. bahsettiğim şeyler insan hissiyatı tabii programın bunları bilmesini beklemek saçma olur ama yine de bir eksikliktir. tabii, biz bu ihtimalleri görüp bunları düşünerek kendi ideal kuponlarımızı oluşturabiliriz.

tebrik ederim tekrar, inşallah daha da gelişir program da hepimiz daha verimli şekilde faydalanırız.

• Kazananlara tebrikler bende fb den tek gol(skor) ile yattım. Zaten mislide 4 tl kaldı,oda biterse iddaayı bırakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 1 Aralık 2013; 1:20:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hmac

tebrikler. ben geçtiğimiz günlerde konuyu baştan sona okumuştum ve bazı arkadaşların gereksiz yüklenmeleri olmuş, anlamsız buluyorum. sonuçta bu arkadaşlar kimseye zorlamıyor oynayın diye, sadece düşüncelerini belirtiyorlar.

şimdi bu hafta bülteni için çıkartılan dosyaya baktım, bence eksikliği olarak gördüğüm bir şey var. mesela, sivasspor-antalyaspor maçında ms1'e %82'lik bir ihtimal verilmiş. normal şartlarda bence de sivas antalya'yı yenerdi. ama sivas'ın geçtiğimiz haftadan bayağı gergin geçen bir galatasaray maçı oldu, sekiz kişi kaldılar; hocaları, başkanları, oyuncuları oldukça gerildi ve maçtan sonra da o gerginliklerini demeçlerine yansıttılar vs. yani bir haftadır sivas gergin. antalya ise fenerbahçe'den puan almaya çok yakındı, son saniyede gol yediler ama buna rağmen bence kimse üzülmemiştir, hatta oyuncuların kendine güveni gelmiştir, sonuçta fenerbahçe'den az kalsın puan alacaklardı. sonuçta da antalya yendi sivas'ı. mesela program bunları hesaba katmıyor, sivasspor'a baktığında sonra 7 maçında 5 galibiyet-1 mağlubiyet görüyor, antalya'nın son 6 maçına baktığında atıyorum hiç galibiyet göremiyor vs. sivas'a %82'lik bir ihtimal veriyor. bahsettiğim şeyler insan hissiyatı tabii programın bunları bilmesini beklemek saçma olur ama yine de bir eksikliktir. tabii, biz bu ihtimalleri görüp bunları düşünerek kendi ideal kuponlarımızı oluşturabiliriz.

tebrik ederim tekrar, inşallah daha da gelişir program da hepimiz daha verimli şekilde faydalanırız.

Kardeşim hissiyat olarak seninle aynı fikirdeyim...Dikkat edersen programdan bağımsız olarak hazırladığım şablon dosyasında..Sivas-Antalyaya 0/2 verdim. Ben dosyayı corollaya gönderiyorum o programın hesaplama ve algoritmalarını tamamlayıp tekrar gönderiyor. Onun son hazırladığı dosyada sadece öneri sütunu olarak bulunsa da önerilerimizin (hissiyatımızın) programa yansımadığı bir gerçek...Şu aşamada algoritmaya katkımız yok...Dosyanın bir nevi kodları olmadığı için...

İstatistik-oran-hissiyat üçlüsünden şu an sadece istatistik aşamasında program...Hissiyat ile ben destek versemde forumdaki herkesin hissiyatlarını belirtmesi...Oran'dan kıllananların bunları belirtmesi...Programın son hali hazırlandığında hangileri olmaz dediğimiz zaman çıkıp itiraz etmelerini bekliyoruz..

Vakit ayırsak da zamanımız kısıtlı...

Şu olsun istiyoruz hep...Bize kupon yap...Onu oynayalım...Tutarsa teşekkür... tutmazsa salla bunlara...Birlikte çözelim şu iddaa şifresini kolay değil ama uğraşıyoruz işte...

Neyse programı geliştirmek üzerine oranlar üzerine çalışmalarım devam ediyor. 2-3 haftalık bir proje bu. Bittiğinde müneccimtaktik ile harmanlayınca bir de lig takibini yapabilecek arkadaşlar bulabilirsek (hissiyat için) hep beraber zengin olacağız...Ve biz kazanırken bu sistemi buradan paylaşmaktan mutluluk duyacağız...

Lig takibini neden önemsiyorum...Kimse demiyor ki kardeşim bu CHİEVO ile VERONA aynı şehrin takımı. Aynı stadda maç yapıyorlar...Chievo ligin dibinde Verona diyor ki kardeşim bir el atayım sana da yukarı çık biraz...Morallen...İşte hissiyatın kralı...

Olacak ve biz vaktimiz oldukça burada oalcağız...SAYGILAR FASTİLİST

• içeriğini bilmediğin bir formüle nasıl yardımcı olabilirsin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aneksi

içeriğini bilmediğin bir formüle nasıl yardımcı olabilirsin ?

Bende onu diyorum formül içeriği corollada ve şu an için vermemesine saygı duyuyorum...Aslında verse, programın nerede eksik yaptığına odaklanabiliriz...Onu da anlayabiliyorum o kadar emek var...Formüller maçların girilmesi vs. uğraşıyor...Bende yaptığım formülleri çalışmaların ham dosyasını verme taraftarı değilim zaten, fakat insan kendi eksiklerini göremiyebiliyor bazen...

Programı geliştirmek için ne yapabilirim aklımda planlar var...Ama...dosyaya şablon olarak ulaşıyoruz o kadar...

Vaktim çok az olacak zaten Ocaktan sonra...Bu bir ay zarfında yardım ettim ettim, edemedim gelip foruma YOK MU BİR KUPON BENDE OYNAYAYIM modunda olacağım...Ne kadar uğraşsak da takip edemezsek ezbere oluyor...Anlıyacağın..Neyse...

Hepimize bol şans...

• konya rize im 1/x olurmu arkadaşlar ne dersiniz fastilist'in süprizi
  • fastilist kullanıcısına yanıt
    hocam bu îş burada mesajlarla yürüyecek îş değil.corolla ile aynı sehirdeyseniz bence buluşup kafa kafaya verip çalışma yapmalısınız.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.