Şimdi Ara

Maç Tahminleri (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
15
Favori
26.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fastilist

quote:

Orijinalden alıntı: dlqr26

Takipteyim ilginc,programa ne gibi veriler yukluyorsunuz,onceki mac sonuclarını vs mı ve nasıl calısıyor ?

Öncelikle ilgin için teşekkür ederiz...
    Programa son iki sezonun verileriyle birlikte takımların son 6 haftalık performansı giriliyor. Sonrada lig ve takım güçlerinin hesaplandığı bir algoritma, sezon ortalaması tahminlerine yakınsamasına göre hesaplanıyor. Bununla birlikte istatistiki değerlerimizle iddianın verdiği oranlar karşılaştırıp komisyon ödemeden corollanın tabiriyle "ATTIĞIMIZ TAŞ ÜRKÜTTÜĞÜMÜZ KURBAĞAYA DEĞECEK" şekilde maç tahminleri çıkarılıyor.

Programı İSTATİSTİK-HİSSİYAT-ORANLAR üçlemesiyle en verimli hale getirmeye çalışacağız. Şu an istatistik kısmında bayağı ilerledik. Oranlar konusunda çalışmalar devam ediyor. Hissiyat içinse lig takibi yapacak arkadaşlar arıyoruz. İki-üç kişiyle tüm ligleri takip etmek zor. Yardımcı olacak arkadaşlar oldukça daha da iyi olacaktır. Olmazsa biz elimizden geldiğince burada olacağız.

Programın algoritma-formül, maç sonuçlarının verilerinin girilmesini Corolla (PATRON), Oranların hazırlanması ve programa liglerin eklenmesi çalışmalarına da Fastilist ve Tmp341 arkadaşlarımız yardımcı oluyor.

"Corolla varsa eklemek istediğin noktalar eklemeyi unutma..."

Fastilist gayet guzel ozetlemissin. Programa hissiyatlarin girilmesi konusunda calismalarim devam ediyor.

Ornegin dunku barca macinda program barcaya dusuk sans vermisti. Belki dikkatinizi cekmistir. Simdi gecmis maclarin sonuclarina gore katsayilari ayarliyorum yine cok karmasik bir calisma bunu paylassamda ortaklasa yapmak zor. Ben yapacagim % ler belirlenecek siz de yorum yapacaksiniz. Programin verdigi maclar bir kere hicbir zaman % 100 dogru olamayacak birdefa bunu herkez anlasin. Su anda ÷65 ler civarinda olan dogruluk % sini 80 lere cikartmaya calisiyorum. % 100 u Allah tan baska kimse bilemez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Corolla ve arkadaşlar Salı-Perşembe bülteninde Fransa-İngiltere Primer-İngiltere Championship var...

Bende müneccimtaktike yeni bir lig kazandırayım dedim...

İngiltere Championship ligi 2012-2013-2014 şablon dosyasını hazırladım. Konumuza, forumumuza en önemlisi münceccimtaktiğe hayırlı olsun...

Bu Programı boş geçmiyelim

http://s3.dosya.tc/server14/nhU2ed/_NG_Championship_by_Fastilist.xlsx.html

• fastilist kullanıcısına yanıt
    allah utandirmasin.bol şans.

• yarin icin bulten verirmisiniz

• Corolla ortalarda görünmüyor. Yarının oran dosyasını hazırlayım da belki o bakar...

http://s3.dosya.tc/server14/uBzzEK/03-05-12-2013b_lten.xlsx.html
  • quote:

Corolla ortalarda görünmüyor. Yarının oran dosyasını hazırlayım da belki o bakar...

kardeşim geç geldim eve. İyi yaptın çalışıp dosyaları koyayım hemen
  • quote:

Corolla ortalarda görünmüyor. Yarının oran dosyasını hazırlayım da belki o bakar...

Fastilist dosyandaki . (noktaları) , (virgül) yaparmısın lütfen. Excel çalışmıyor.

Bir de bana hissiyat diyebileceğin durumları yazarmısın. Eksik bıraktığım varmı diye kontrol edeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: corollaforum

quote:

Fastilist dosyandaki . (noktaları) , (virgül) yaparmısın lütfen. Excel çalışmıyor.

Bir de bana hissiyat diyebileceğin durumları yazarmısın. Eksik bıraktığım varmı diye kontrol edeyim.

Abi dosyanın içeriğine gel Ctrl + F yapıp Bul değiştir deyup (.) 'ları (,) (virgüllerle) değiştir.

Hissiyat durumları
    West-Hamın deplasmanda 2 farklı kazanacağı...

Lille Marsilya maçı 0-0 veya 1-0 veya 0-1 skorlarla bitecek bence...Onun için 0-1 gol 2,7 oranla...

Nantes'in Djordejevic gibi çok formda bir golcüsü varken handikaplı kazanacak...

Ajaccio-Bastia maçı tarafsız sahadaymış Bastia'yı 2 orandan kaçırmamak ve alta oynamak mantıklı...

Rennes-St Etienne MS 0 olacağını düşünüyorum...St Etienne gol atıp yiyor 2'den 0 veya 1'den 0 olabilir...

Manu-Everton KG bankodur...Gerisini salla dur!!!

Swensea Newcastle maçında 1'den 2 veya 2'den 1 gibi bir sürpriz var...Dikkat!

Championship maçlarını şu an için oranlara göre değerlendirdim...Onların hissiyatı için lig takibi yapmak gerek...

• Hocam bugün ki kupon öneriniz nedir ?
  • Arkadaslar islerim iyice yoğunlaştı. Yil sonuna kadar ilgilenemeyecegim. Daha sonra yeni versiyon ile kaldigimiz yerden devam edeceğim. Görüşürüz

• bastia ya ms 2 mi diyim alt mi

• quote:

Orijinalden alıntı: QrshotTR

bastia ya ms 2 mi diyim alt mi

Vallahi alt desen daha doğru olur...Sanki...Tatsız tuzsuz bir maç olur...
  • 545 liverpol-norwich KG olur mu
  • program tutmayınca işim çıktı. iyiymiş. milleti o kadar yatırdığın ne olacak. zararını nasıl çıkaracak sana güvenenler. klasik sonla bitti gene :)
  • Arkadaşlar corolla'dan sistemin esas dosyasını istedim...Eğer gönderirse bu konu başlığını canlı tutmaya çalışacağım...Eğer göndermezse elimdeki verilerin istatistiğini tutan bir çalışmam olmadığı için havada kalacak...
    Bende Kendi açacağım konu başlığında sizlerle birlikte olacağım...Takip etmek isteyen arkadaşlar olursa...Kendi sistemlerim var...Skor üzerine ve İY/MS üzerine şu an geliştirme aşamasında...
    Konu başlığı açıldığı zaman hem yeni başlık olarak hem de buradan kısaca haberlendirip devam edeceğim...
    Görüşmek üzere...Saygılar...FASTİLİST
  • quote:

Orijinalden alıntı: corollaforum

Arkadaslar islerim iyice yoğunlaştı. Yil sonuna kadar ilgilenemeyecegim. Daha sonra yeni versiyon ile kaldigimiz yerden devam edeceğim. Görüşürüz

olacağı buydu..başından beri demedik mi..işte arazi olmuş..güle güle bir daha beklemeyiz...

Bu iş istatistiklikle takım gücüyle olacak iş değil..mesela dünkü PSG maçını bu programla ile izah etsin bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker_inside -- 5 Aralık 2013; 12:32:23 >
  • quote:

Arkadaşlar corolla'dan sistemin esas dosyasını istedim...Eğer gönderirse bu konu başlığını canlı tutmaya çalışacağım...Eğer göndermezse elimdeki verilerin istatistiğini tutan bir çalışmam olmadığı için havada kalacak...
    Bende Kendi açacağım konu başlığında sizlerle birlikte olacağım...Takip etmek isteyen arkadaşlar olursa...Kendi sistemlerim var...Skor üzerine ve İY/MS üzerine şu an geliştirme aşamasında...
    Konu başlığı açıldığı zaman hem yeni başlık olarak hem de buradan kısaca haberlendirip devam edeceğim...

tamam sen devam et de. eski model corollanın insanları yarı yolda bırakıp gitmesini nasıl açıklayacaksın. az da olsa insanlar güvenip kupon yaptılar. paralarını kaybettiler. bu konuda ne söyleyeceksin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: aneksi

quote:

Arkadaşlar corolla'dan sistemin esas dosyasını istedim...Eğer gönderirse bu konu başlığını canlı tutmaya çalışacağım...Eğer göndermezse elimdeki verilerin istatistiğini tutan bir çalışmam olmadığı için havada kalacak...

tamam sen devam et de. eski model corollanın insanları yarı yolda bırakıp gitmesini nasıl açıklayacaksın. az da olsa insanlar güvenip kupon yaptılar. paralarını kaybettiler. bu konuda ne söyleyeceksin ?

Eğer dediği gibi gelecekse kaybettirdiği (dolaylı da olsa) paraları telafi etme imkanı olacaktır. Çünkü hala sistemini ispatlamış değil ve gerçekten üzerinde bir sorumluluk var...Ki ben ne iş yaptığını veya neyle uğraştığını bilmediğim için bu konuda ne kadar güvenilir olacağını da kestiremiyorum...

Eğer gelmeyecekse veya başaramayacağını düşünüp böyle bir yol seçmişse zaten hak geçmiştir. (En çok da benim hakkım olduğumu düşünüyorum.) Önce benim hakkımı vermesi gerekecek...Onun sistemine inanıp yardımcı oldum...Hep destek verdim...Kimseyi yarı yolda bırakmaya hakkı yok. (Ama dediği gibi tekrar dönerse bir şey diyemem...Açık kapı bırakalım...Son veriyorum demiyor...Geleceğim diyor çünkü...)

Sözün özü...Yarı yolda bırakıp gittiyse YAZIKLAR OLSUN...Gelecekse de biz burada olur muyuz onu kestirmek ZOR!

Başka da diyeceğim yoktur....FASTİLİST...

• kimseye nedensiz güvenilmez. ben o şahsa güvenip buna sende dahilsin , kupon yapanlara şaşıyorum. 100 kupon verdiyse 98 tanesinin yattığına eminim. insan deneme yapmadan nasıl öneride bulunur. önce kendi kendine testler yapacaksın en az 1 hafta programın verdiği maçlara oynayacaksın durum ne diye bakacasın. siz balıklama atladınız. neysiz komisyonsuzmuş. kendinizle gurur duyun , komisyonsuz kuponlar oynadınız ama hepsi yattı.
  • Fikir vermiş olabilir...Ama her kupon kendi sorumluluğumdadır. Çoğu kendi tercihim. Corollaya güvenip kupon yapmadım. Ama verdiği verilerden yararlanıp çok güzel hissi kuponlar oluşturdum. Ben zararda değilim totalde ha karda da değilim...Ama dediğim gibi sadece onun verdiği kuponlara güvenip oynayanlar varsa bu onların sorunu benim değil...Zaten corollaya körü körüne bağlanmadığımı en çok benim sorguladığımı gerektiği yerde çekinmeden üzerine gittiğim önceki mesajlarda var...

Neyse aneksi, sen beni körü körüne bağlanıp kupon yapanlarla aynı kefeye koyma o yeter...Ha yok hala aynı fikirdeysen yapacak bir şeyim yok..

Ben bu işin üzerine gitmeye devam edeceğim...Bulacağım o kazanacak sistemi...Ve herkesle paylaşacam...
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.