Şimdi Ara

Maç Tahminleri (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
15
Favori
26.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • inşallah bulursun ve her para kazanırsın. o şahsın ne yaptığı bile belli değildi. analizi neye göre yapıyordu. bilen var mı ? tek lafı kurbağa falan filan.
  • hani bu özelden destek verenler , beğenenler falan filan nerdeler. adam bıraktı , kaçıp gitti. fatilist senden de ses seda çıkmıyor...
  • Ya abi bu ne saçma bir konudur bi de bu kadar sayfa yazılmış,tartışılmış..

Öyle başarılı bir program olsa internette zaten dolaşırdı. Herkes kuponu bu program sayesinde yapardı ki insa aklıyla zaten bu isleri yapabilirsin gerek hissiyat gerek oran gerekse istatistikler. Hayatımda gördüğüm en saçma şey gercekten. Paralarını nasıl bu ne idüğü belli olmayan şeylere kaptıran insanlarına anlamıyorum gecmis olsun gercekten :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aneksi elimde performans verileri olmayınca değerler sığ kalıyor...

Ben yeni konu açana kadar kuponlarımı paylaşayım da fastilist de elini eteğini çeksin demesinler...

Kuponlar sürprizdir. Fastilist harici kimseyi bağlamaz...Oynayın demez...Kimsenin cüzdanından para eksilsin istemez...Amacı yardımcı olmaktır...Gerisi hikaye...

Maç Tahminleri
  • vermedi mi programı. iyi ki de vermemiş . bir işe yaramıyordu zaten. sen kendi çalışmalarını koyacağını söylemiştin ne oldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aneksi

vermedi mi programı. iyi ki de vermemiş . bir işe yaramıyordu zaten. sen kendi çalışmalarını koyacağını söylemiştin ne oldu ?

Benim oran analiz çalışmalarım devam ediyor...Yaklaşık 30.000 adet maçın ham oran verileri ve maç sonucunu hazırladım. Şu an için...

Oranların tek tek liglere (33 İDDAA LİGİ - ve 3 KUPA (ŞAMP_AVRUPA LİGİ_ SUDAMERİCANA) göre sınıflandırılması ve oranların analiz çalışmalarında ise 1 tanesini örnek çalışma olarak hazırladım.

Şu an bültende yer alan oranların yaklaşık %85'inin ham verileri hazırlandı...Ama son halini ortaya çıkarmadan sorumluluk alıp yayınlamak istemiyorum.
    ı
    Örneğin 1,80 3,10 3,10 oranı için elimde 36 ligden toplan 1217 maçın sonucu var...

Çalışma gerçekten çok vakit alıyor....Emek var...Ve sonu mutlu bitsin istiyorum...Yaklaşık 2 haftadır uğraşıyorum...Son hali için 1,5 haftaya daha ihtiyacım var...

Birde düşündüğüm sistem için yüklü bir meblağ gerekiyor...810 TL KASA olması lazım...Neden bu kadar lazım olduğunu açacağım başlıkta anlatırım...

Bana güvenirsiniz güvenmezsiniz bilmiyorum ama ben 810 TL KASA ile uygulayacağım sistemi buradan yayınlayacağım...Ve sistem başarılı olana kadar ya da KASA sıfırlanıncaya kadar buradan da ayrılmayacağım....Saygılar...FASTİLİST

• quote:

Orijinalden alıntı: fastilist

quote:

vermedi mi programı. iyi ki de vermemiş . bir işe yaramıyordu zaten. sen kendi çalışmalarını koyacağını söylemiştin ne oldu ?

Benim oran analiz çalışmalarım devam ediyor...Yaklaşık 30.000 adet maçın ham oran verileri ve maç sonucunu hazırladım. Şu an için...

Oranların tek tek liglere (33 İDDAA LİGİ - ve 3 KUPA (ŞAMP_AVRUPA LİGİ_ SUDAMERİCANA) göre sınıflandırılması ve oranların analiz çalışmalarında ise 1 tanesini örnek çalışma olarak hazırladım.

Şu an bültende yer alan oranların yaklaşık %85'inin ham verileri hazırlandı...Ama son halini ortaya çıkarmadan sorumluluk alıp yayınlamak istemiyorum.
    ı
    Örneğin 1,80 3,10 3,10 oranı için elimde 36 ligden toplan 1217 maçın sonucu var...

Çalışma gerçekten çok vakit alıyor....Emek var...Ve sonu mutlu bitsin istiyorum...Yaklaşık 2 haftadır uğraşıyorum...Son hali için 1,5 haftaya daha ihtiyacım var...

Birde düşündüğüm sistem için yüklü bir meblağ gerekiyor...810 TL KASA olması lazım...Neden bu kadar lazım olduğunu açacağım başlıkta anlatırım...

Bana güvenirsiniz güvenmezsiniz bilmiyorum ama ben 810 TL KASA ile uygulayacağım sistemi buradan yayınlayacağım...Ve sistem başarılı olana kadar ya da KASA sıfırlanıncaya kadar buradan da ayrılmayacağım....Saygılar...FASTİLİST

30 bin maçlık veritabanından seçimleri excel ile mi yapmayı düşünüyorsun. 30 bin maçtan analizi nasıl yaptıracaksın ? excel'le imkansız.

• ANEKSİ olay 30000 maç sonucunda iddaanın şifresini çözebilmek, ben takıma bakmıyorum orana bakıyorum yoksa 36 ligi takip etmem imkansız...

ŞİFRE ÇÖZMEK DERKEN BUGÜNKÜ KAZANDIĞIM KUPON GİBİ DİYORUM YANİ...

Şimdi bu kuponu 19:45 de yaptığım için yetiştiremedim foruma koymayı...Velev ki yetiştirseydim..Aneksiden başkası burada yok...Takip eden olmayınca tüm kuponlarımı koyasıda gelmiyor insanın...Neyse dünkü kuponda akhisarın yanına maç bulamamıştık...Bugün çok şükür bulduk...

İŞTE FASTİLİST İŞTE KAZANAN KUPON SAYGILAR....

Maç Tahminleri

Maç Tahminleri

• tebrikler ama keşke oynamadan önce koysaydın. bu şekilde fake kuponlar çok dolanıyor ortalıkta.
  • quote:

tebrikler ama keşke oynamadan önce koysaydın. bu şekilde fake kuponlar çok dolanıyor ortalıkta.

maclardan sonra cıkar ortaya bu kuponlar
  • quote:

tebrikler ama keşke oynamadan önce koysaydın. bu şekilde fake kuponlar çok dolanıyor ortalıkta.

ya aneksi yapma bunu ... Kuponun saati 19:54 yetiştiremediğim için koyamadım ama hala fake diyorsun tamam sen hep şüpheli gözle bakıyorsun. ama kazandığım zaman sizle paylaşmak istedim...benim kimsenin pohpohlamasına ihtiyacım yok...Neyse böyle düşünüyorsan da bir şey diyemem ama bundan sonra önceden koymaya çalışacağım...

Birde genel kupon tarzıma bakarsan bu kuponun FASTİLİSTE ait olduğu geçmiş koyduğum kuponlardan belli olur...Ben oynamadığım hiç bir kuponu buraya koymuyorum...

Neyse isteyen takip eder...Sen hep yanımızdaydın sen de hep burada ol saygılar...

Kaybeden 120 TL'lik kuponu yayınlamıştım zaten diğer kaybettiklerimden burada yayınladıklarım....

Maç TahminleriMaç Tahminleri

• quote:

Orijinalden alıntı: the jackal

quote:

Maçtan önce yayınladığım kaçına oynadınız sanki... Neyse inanmak da inanmamak da sizin hakkınız... Nasıl ikna olacaksanız özelden veya buradan mesaj atın...İspatlayayayım hiç çekinmeden....HODRİ MEYDAN...Ben buradayım siz neredesiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastilist

quote:

Orijinalden alıntı: the jackal

quote:

Maçtan önce yayınladığım kaçına oynadınız sanki... Neyse inanmak da inanmamak da sizin hakkınız... Nasıl ikna olacaksanız özelden veya buradan mesaj atın...İspatlayayayım hiç çekinmeden....HODRİ MEYDAN...Ben buradayım siz neredesiniz..

hicbirine oynamadım iddaa dan oynamıyorum ben,sizin kupon tarzınızda hic bana gore degil.istikrarlı bir basarı saglamanıza imkan vermiyorum.
    kuponunuz gercektir yada degildir,dedigim gibi bu tarz kuponlar ne hikmetse maclar bittikten sonra ortaya cıkıyor,mactan once koymadıktan sonra cokbisey ifade etmiyor acıkcası.amac maclardan sonra kazanan kupon koymaksa bi dunya koyarız buraya
    maclardan once kupon paylasıp,bir kasa yonetimi yapıp,uzun vadede basarılı olursanız ,gelir tebrik ederiz
    konunun esas sahibide cekip gitmis gordugum kadarıyla,gerek bu baslık olsun,gerek diger baslıklarda attıgı iddaalı mesajlarda sonra kaybolmasıda manidar
    neyse tebrikler,en kotu gununuz boyle olsun.bol sanslar basarılar

• Yapıcı mesajın için sağol...jackal...Ben 810 TL'lik kasa için de sermayeyi sağladığıma göre şu oran analizlerini de tamamlayarak kendi konumuzda başarılı olmaya çalışırız...Takip edenlere kazandırmaya çalışmak adına kendi sistemimle başarılı olmaya çalışacağım...

Gelecek hafta cumaya değil de ligin TSL'nin 16. haftasının olduğu haftaya yetiştirmeye çalışalım...O vakit...Rasgele...
  • şu konunun en eski takipçisi olarak kazanan kupondan faydalanmak isterdim seni şiddetle kınıyorum

başarılarının devamını dilerim kardeşim
  • bu kupon en çok kazananlar arasında neden yok, bide senin kuponun benzerini başkası oynamış adamınkini eklemişler.. işin kolayı ÖĞEYİ DENETLE... demi
  • quote:

Orijinalden alıntı: supernatural.44

bu kupon en çok kazananlar arasında neden yok, bide senin kuponun benzerini başkası oynamış adamınkini eklemişler.. işin kolayı ÖĞEYİ DENETLE... demi

Öğeyi denetle olayı nedir bilmiyorum ama nesine de neden ilk 10'da olmadığını açıklayayım. Tutturduğum kupon 6000 TLnin üzerinde değil...Orana göre sınıflandırma ise sistem kuponlarının oranları değerlendirilmiyor...Yoksa bir kuponumda 3071 oran tutturmuşum ya neyse...

İspatlamaya hazırım diyorum ama bu neyin çekememezliği onu anlamıyorum...sen nasıl inanacağını söyle yeter...Ben ispatlarım gerekirse...

Neyse dediğim gibi ister inanın ister inanmayın...Hala da diyorum bana güvenip kupon yapmayın...Kimsenin cebinden çıkacak paranın mesuliyeti bana ait değil herkes kendinden sorumlu...Ben sadece kendi kuponlarımı paylaşırım...

Benim olayım başka o da başka konuda yakında bu forumda

• Kimse bu kuponu nasıl hazırladın diye sormuyor...Ne hissettin demiyor...Herkes fake veya sahte olmasında...Ama ben anlatayım sonra da yatayım...

Aalborg-Viborg oran analizlerinde 1,45 3,40 4,60 orandan DANİMARKA liginde %41 oranında 1 den 1 olmuş...Ona güvenip yazdım...

Beşiktaş-Sivas maçı için düşüncem Oğuzhan, Sivok, Veli gibi oyuncuların olmaması, sahanın kadın ve çocuklara açık olmasından dolayı Beşiktaşın biline gelen saha fobisi ve de Sivasın kendine gelmesi için bundan iyi maç olamayacağını düşündüğümden kaynaklanıyor...Ben 0/2 bekliyordum...Ama olmadı...Gerçi halı sahada kaçırmayacak golleri kaçırdı BJK...7. dakikadan da yatabilirdik... ya neyse...

Erciyes-Eskişehir ise gol ortalamalarına göre baktığımda ilk yarıları hem golsüz hem berabere bitiyordu..Eskişehir gücü ve iyi ayaklarıyla galip gelecektir diye düşündüm de ilk yarı 0 ikinci yarı 2 yazdım...

Ve gelelim PTT 1. lige, ligi takip edenler bilir iki hafta önceki pazartesi maçlarında da sürprizler çıktı...2 den 1 gibi...Ben de geçen hafta pazartesi maçlarına oynadım yine olur mu diye olmadı verdik parayı iddiaaya...Ama bugünkü maçlarda sürpiz olacağı aşikardı.Hissiyatıma göre Gaziantep ile Maraş komşu şehirler bu bir. K. Maraş antepi yenerse ligde kalır mı...Hayır bu iki...Ayrıca verilen oranda iddianın kurulduğu 2004'ten bu yana toplam 20 maça verilmemiş...Bu maç fixed maç özelliğini bu yönüyle taşıyor mu evet...Daha ne olsun...Maçın son 10 dakikasında kalecinin yediği gollere bakın ne dediğimi daha iyi anlayacaksınız...

Buca-MİY maçına verilen oranlar iddanın normal oranları..Oranlarda sıkıntı yok bunu keşfettik..Takımlara bakıyoruz o vakit...Mersin geçen hafta 2 den 1 yaptı bu gün yaparmıydı. Mantıken iddaa buna pek sıcak bakmaz...Peki karşısında kim var...Buca var BJK'yi kupada eledi...Bu gazla ilk yarıdan bir gol atar mı...Bence atardı...Sonra MİY buna cevap veririmiydi evet...Bu kadar basit ben 1-1 bekliyordum 2-2 bitti...

Velhasılı kelam kazandıktan sonra bu hissiyatları buraya yazmak kolay kabul...Ama kuponu yapmadan önce hissettiklerim bunlardı...Lig takibi ile hissiyat; oran analizi ile de birleşirse daha güzel günlerde bizi bekliyor...

Ve de İnandığınız zaman yatan 26 tl'ye bakmazsınız...Yatırırsınız...Şimdi biz de bunları düşündük zaten, kazandıktan sonra hissiyatını yazmış gerzek diyenler de çıkacaktır...Ama ben çok hissiyatla ilgili şeyler karaladım bu konuda...Bu kadar hakkım var diye düşünüyorum...

Bu arada bu maçları böyle düşünen arkadaşlar olduysa da Kardeşim tutan mı vardı...Siz de yazsaydınız aynı kupona bu maçları...Siz de kazansaydınız...Maksat iddaanın kaybetmesi değil mi hattı zatında...

Saygılar...FASTİLİST

• sen neden bizim yazdıklarımızı görmüyorsun da sana laf atanların yazılarını görüyorsun sadece?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestronur

sen neden bizim yazdıklarımızı görmüyorsun da sana laf atanların yazılarını görüyorsun sadece?

Teşekkür ederim. Maestro...Kusura bakma...Hep beraber kazanalım...Ama insanları inandırmak zor...

Tekrar sağol...Görüşürüz...
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.