Şimdi Ara

Maç Tahminleri (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
15
Favori
26.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tutarlı olsa sürpriz sonuçlar olmazdı yorumun okadar yanlışki. Sonuçta Barça - Esapnyol Maçının MS1 ihtimali %95 %100 değil %5 maç berabere biter yada espanyol kazanır. Yani 3 sonuç ta ihtimaller dahlinde. Ben sana maç %100 su sonuçla biter desem dediğin doğru ama dikkat edersen her maça üç ihtimal yüzdesi veriyorum. Yani her üç ihtimalin de olması gayet normal.
  • kupon yapıyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the jackal

kupon yapıyor musunuz?

Evet hemen yayınlıyorum
  • bekliyoruz hocam,nedir durum gorelim
  • İspanya ligi 12. Haftanın Banko ve Sürpriz kuponları ektedir. Kupon tutturmak isteyen banko kuponu oynasın. Sürpriz peşinde koşanlar ise programın hazırladığı kuponu gözden geçirsinler.

İngiltere ligi için de benzer kuponlar hazırlayacağım.
    Maç Tahminleri
  • quote:

bekliyoruz hocam,nedir durum gorelim

Hocam yorumunu bekliyorum. Banko kupona bas bir 20 tl.
  • ikiside sürpriz olmus bn sana diyim. elche ve getafenin rakipleri favoriler. o degilde ilk kuponun tutarsa sana taparim muridin olurum bilmemnelerin olurum. bilmem anlatabildimmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemalakko -- 1 Kasım 2013; 20:33:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: corollaforum

quote:

bu tarz kombine tarzım degil hocam.daha oncede yazmıstım emeginize saygı duyuyorum ama basarı sansını cok dusuk goruyorum.takip edelim sonucları degerlendiririz
  • inşallah kuponlardan biri tutar kendim tutturmuş gibi sevinirim.severim inatçı ve mücadeleci insanları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemalakko

ikiside sürpriz olmus bn sana diyim. elche ve getafenin rakipleri favoriler. o degilde ilk kuponun tutarsa sana taparim muridin olurum bilmemnelerin olurum. bilmem anlatabildimmi.

Villareal ile Valencia mı favori? Son haftalarda ispanya la ligayı izlemediniz sanırım. Villareal sezon başındaki gibi oynamıyor formu düşüş trendinde elche ise tam tersi. Her hafta daha da iyiye gidiyor.

Valencia ise Malaga dan bile daha formsuz. Almeria ya 1 den 2 yaptırabilecek bir forma sahip durumda. Deplasmanda oynayacak takımların şansı ev sahiplerine göre az. Tabiki kazanma ihtimalleri var zaten bu sebepten 6 maç verip size 3 sistem yapın diyorum.

Geçen haftaki kupon direkten döndü. Yani sürpriz kuponun da gelme ihtimali var. Birçok şeyim olacağını anladım

• quote:

quote:

quote:

bu tarz kombine tarzım degil hocam.daha oncede yazmıstım emeginize saygı duyuyorum ama basarı sansını cok dusuk goruyorum.takip edelim sonucları degerlendiririz

Şu an La Ligadaki takımların Form sıralaması: Yani kendi gücü üzerinde veya aşağısında son 6 maçta gösterdiği performansa göre olan sıralama. Barcelona neden orta sıralarda diye soru aklınıza gelebilir. Çünkü ondan beklenen performans buydu yani kendi gücünde sonuçlar alıyor. Özellikle son maçta aldığı sonuç ile Valencia listenin dibini boyladı.

Getafe
    Valladolid
    Levante
    Osasuna
    Athletic Bilbao
    Sevilla
    Granada
    Atlético Madrid
    Elche
    Barcelona
    Real Madrid
    Celta de Vigo
    Real Sociedad
    Almeria
    Rayo Vallecano
    Real Betis
    Villarreal
    Malaga
    Espanyol
    Valencia

• quote:

Orijinalden alıntı: oasisinet

inşallah kuponlardan biri tutar kendim tutturmuş gibi sevinirim.severim inatçı ve mücadeleci insanları.

Büyük bir şanssızlık olmazsa banko kupon rahat 20 tl nin üzerinde kazandırır. Sürpriz kupon da adı üstünde sürpriz ne olacağı belli değil

Takımların bu haftaki güç sıralaması. Yani form durumları da eklenerek oluşan haftalık güçlerinin durumu (Barcelona - Espanyol sonucu henüz sisteme eklenmedi)

Barcelona
    Atlético Madrid
    Real Madrid
    Elche
    Getafe
    Sevilla
    Levante
    Real Sociedad
    Athletic Bilbao
    Villarreal
    Valladolid
    Osasuna
    Valencia
    Rayo Vallecano
    Granada
    Malaga
    Real Betis
    Espanyol
    Celta de Vigo
    Almeria

• Söz verdiğim gibi müneccimtatik in hazırladığı ingiltere ligi banko ve sürpriz kuponları ektedir.

Banko kupon altta. 5 maç sistem 3 yapılacak 10 tl bayılacaksınız.

Sürpriz kupon üstte 8 maç sistem 2 yapılacak 28 tl bayılacaksınız.

Şimdiden başarılar
    Maç Tahminleri

• quote:

ikiside sürpriz olmus bn sana diyim. elche ve getafenin rakipleri favoriler. o degilde ilk kuponun tutarsa sana taparim muridin olurum bilmemnelerin olurum. bilmem anlatabildimmi.

Hocam böyle müritlerim olacaksa bende Silivri de çiftlik kurarım iddaa dan kazanacağım parayla
  • quote:

quote:

Hocam böyle müritlerim olacaksa bende Silivri de çiftlik kurarım iddaa dan kazanacağım parayla

Hayal gücünü sevdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu program işe yaramayacak galiba hiç bilemedi
  • amaç bilmek değil zaten. komisyon ödememek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestronur

bu program işe yaramayacak galiba hiç bilemedi

Hocam banko kuponlarda birer hata ile gidiyor. İnsaf yani 6/6 mi bekliyorsun? surpriz kuponda 5 hafta bilemesin 1 hafta bilsin yine kara gecersin zaten. Takimlar dengesizce sonuc aldikca tabiki program bilemeyecektir. Ne zaman maclar istatistikler paraleljnde biterse program o hafta voleyi vurur. Daha maclarin yarisi tamamlanmadi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aneksi

amaç bilmek değil zaten. komisyon ödememek.

Amac komisyon odemeden kazanc saglamak. Bankonkuponda dahi secenekler bu yonde. Program mevcut veriler ile mantikli sekilde oynuyor. liverpool un golu iptal oldu topndirekten dondu. %70 lik ihtimal yerine %30 gerceklesti. Sonuc beklenen gibi olsaydi kupon simdi 3 te 3 tu. 3/2 ile gidiyor ilk iki maci bildi program keske onu da dikkae alsaydiniz. Almeria ve real madrid maclari potansiyel 1/2 ve 2/1 maclariydi olmadi. rayo 2. Yari tek kale oynadi. Sadece sonuca gore yorum haksizliktir. Ben sahsen programin yaptigi mantikli tercihler gibi kupon yapamazdim. Simdilik kazanamasamda programin tercihlerinin mantikli oldugunu dusunuyorum.
  • yav he he. öyle olsaydı , böyle olsaydı , şöyle bitseydi, falan filan.

olan bu. ne yapalım yani sonuçları senin tahminlerin gibi mi görelim ?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.