Şimdi Ara

Macbook Retina 2014 Ekran Lekeleri Sorunu (Ss li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2014 Macbook umda bu tarz lekeler mevcut garantiside bitmis durumda haliyle. Internette okudugum kadariyla kronik bir hataymis apple inda kabul ettigi. Acaba Apple Center a gotursem ucretsiz ve sikinti cikarmadan degisimi yaparlar mi ekranin? Bu konuda duyumu olan yada tecrube etmis biri var mi tesekkurler.

Macbook Retina 2014 Ekran Lekeleri Sorunu (Ss li)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quatnatined -- 18 Ağustos 2017; 10:30:25 >

• Apple Destek ile görüşün. Onlar gerekli olan şeyleri size söyler.

Konuşmada şunuda ekleyin, "Garantim bitse dahi, Apple'ın bu tür konularda yardımcı olduğunu biliyorum." tarzında konuşun.. Daha önce örnekleri çok oldu.
  • 1 hafta önce rMBP 2015 modelini garanti bitimine 20 gun kala götürdüm, sol altta ışık sızması vardı ve bu kadar olmasa da serçe parmak ucu kadar staingate vardı bende apple store'a götürdüm. Çok da rahatsız etmiyordu gerçi, neyse garantisi bitince ilerler bu sorun dedim. 2 dk içeri gitti 1675 Tl'lik formla geri döndü görevli arkadaş, garanti kapsamında ücretsiz değişti üst ekran komple.

Anlatmadan geçmeyeyim benzer bir hikaye daha yaşamıştım, 2010 senesinde hp'nin i7 li modeline ufak bi servet ödemiştim ilk çıktığında, hatta geçen gün dolar bazında hesapladım 1700 dolar vermişim o senenin dolar kuruna göre. Ekranda aynı şekilde ışık sızması vardı ve gri renklerde dalgalanıyordu, iki kere servise gönderdim adamlar resmen "bu idare eder yeaa" modunda cevap verdiler, garanti bitmeden elimde patladı.

Apple farkı

not: staingate için 2+1 demişler, garanti bitmişse bile götürün anlatın yardımcı olacaklardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePage -- 19 Ağustos 2017; 20:57:17 >

• BluePage B kullanıcısına yanıt
    Müşteri dostu apple :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.