Şimdi Ara

Macromedia Dreamweaver 8 hazir eee simdi???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ben site yapmak istiyorum yani herseyi denedim fayda etmedi yani.Simdi öncelikle Macromedia Dreamweaver 8 full sürümünü PC'me kurdum eee simdi?Bana birisi yardimci olabilirmi?Napayim baslarken nelere dikkat?Lütfen yardim edin...Bana bilgi verin lütfen tskler...Nezamandan beri site yapmak istiyorum bari artik gerceklestireyim...Tskler

• (: dostum site yapmak kolaymı sandın madem çok istiyorsun aç microsoft publisheri hazırla (: dream dersleri vardır arama yap
  • playboyac kardeş dreamweaver programının orjinal olarak yazılmış turkce e-kitabı var(resimli)

bana pm atarsan sana yollarım...

kolaygelsin
  • Arkadaşım bence e kitaplarla boşuna zman kaybetme.Bu işe yeni başlıyorsan mutlaka harcama yapman gerekir.
    İŞi sağlam öğrenip bu işten para kazanmak istiyorsan tabi.Ben ilk olarak html i öğrenerek tasarıma başladım. Eğer site tasarımı yapmak istiyorsan mutlaka html i kod düzeyinde bilmelisin.çok koaly 1 haftada öğrenirsin.daha sonrada güzel bir dreamweaver görsel eğitim videosu alırsın ve bir ayda
    çok güzel siteler yapabilrsin.Kaynakta sıkıntı çekersen sana yardımcı olurum.
  • Vallahi ben ilk başlarda yani amatörken gece rüyalarıma giriyordu abartısız.. Ama artık alıştık.. Çok zor bu işler ÇOOKKKKKK
  • EEE arkadaslar kim yardim etcek simdi?Lütfen yardimci olun...Nereden ve nasil basliyayim yardim lütfen...
  • öncelikle tasarım olarak başla yapmak istediğin siteyi a4 boyutlarıdna çiz sonra nasıl bir tema yapmak istiyorsan ona göre renklerini seç ve kendine göre bir resim düzenleyeci programda gövde ve abnner vb. şeyleri tasarla ( photshop cs3 vb. ) daha sonra sitenin hangi amaca day olacağğına göre siteyi tasarla ve kendine göre başlamıştır olursun. eğer dhaa önce hiç eğitim almamış ve site hazırlamadıysan sana wep page maker öneririm basit bir site yapım aracıdır. bu program ile en az dreamwear kadar site tasarlayabilrisin fakat dreamweawer kadar olmaz :) eğer birlikte çalışmak istersen pm at :)
  • bende öğrenmek stiyorum eğer öğretecek biri varsa biri varsa bende photoshop öğretirim sadece bilgi almak istiyorum pekel38@hotmail.com
  • Site yapmak dediğin kadar basit değil ben sana bunu söylüyorum ben de bilmiyorum.Ama yavas yavas öğreniyorum bu forumda bir sürü döküman var web programlamayla ilgili biraz araştır bulucaksın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.