Şimdi Ara

maddi hasarlı kaza tutanağı??? sonuc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    kiralık araba ile park yerındeyken vurup kaçmışlar. Fazla hasar olmadığı için bende pek umursamadım. Şimdi aracı kiralama şirketine iade edeceğim için tutanak istediler yoksa masraflar bana aitmiş. Polise tutanak tutturdum durumu anlattım fakat tutanağı şu şekilde yazmışlar
    "sol tampon hasarlı oldugu goruldu, kazanın burada olup olmadığına dair bir delile rastlanmadı. Bu kazanın burada olduguna dair kanaatimiz bulunmamaktadır."
    şimdi bu durumda kiralama şirketi veya sigortası bu tutanağı kabul edermi ? yoksa masraf bana mı ait olur?

• Merhaba.
    Geçmiş olsun, malasef tutanakta sizi kurtaramıyor, hasarın tamamını ödemek zorundasınz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mytohology

Merhaba.
    Geçmiş olsun, malasef tutanakta sizi kurtaramıyor, hasarın tamamını ödemek zorundasınz.

peki aracın tamponu kendım yaptırıp teslım etsem problem olur mu
  • Aracı kiralarken full diye tabir edilen tam sigorta yaptırınca belli bir tutara kadarki hasarlar beyan ile karşılanıyor diye hatırlıyorum. Beyan işe yaramıyor mu? Sadece bir tampon hasarı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • piratees P kullanıcısına yanıt
    öyle yapın zaten.tamamen yaptırıp götürüp teslim edin.şirketin eline düşerseniz işiniz zor.
  • bal974 B kullanıcısına yanıt
    zaten gittim beyan ettim teslime tmek için tutanak olmazsa yaptıramayız dediler anlamadım ben bu işi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.