Şimdi Ara

mağaza tanıtım sitesinden ne beklersiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

imzamdaki siteyi (öncelikli olarakwww.ecekozmetik.com olanı) yapmaya çalışıyorum (yeni başladım aşırı acemiyim belirteyim) ve sizce içerik nasıl olmalı? sitenin görünüşünden çok içeriğinin doyurucu olması önemli benim için. hem mağazayı tanıtmak hem de sattığımız ürünleri tanıtmak istiyorum (şimdilik hepsini değil çünkü toplamda 7.000'den fazla çeşit var ve eğer koyarsam hepsiyle ben ilgilenmek zorunda kalacağım belli başlı ürün gruplarını tanıtsam bana yeter) ayrıca mesela internette ya da google'da birisi belli bir marka için (örneğin "moser saç makinesi") arama yaptığında benim sitemi öncelikli görsün isterim.

bu arada açıklayayımwww.ecekozmetik.com mağaza tanıtımı için olacak,www.parfumx.com ise bu markalı ürünlerimiz için olacak (www.mustaphaturk.com ise kendimi ve düşüncelerimi anlatmak için ama şimdilik deneme amaçlı kullanıyorum).

uzun lafın kısası siz bir mağaza tanıtım sitesinden ne beklersiniz?

*edit

mustaphaturk.com'a yeni yapmaya çalıştığım siteyi koydum (ecekozmetik.com için) ona da bir gözatarsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustaphaturk -- 24 Ekim 2006; 2:16:17 >

• ne yani böyle bir siteden beklediğiniz bir şey yok mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.