Şimdi Ara

Maildorna uzantılı bir adresten gelen mailler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir haftadır maildorna uzantılı bir adresten değişik mailler alıyorum. Virüs olabileceğini düşünüyorum. Bu maillerin gelmesini nasıl engellerim? ....@maildorna.com adresinden geliyor bu mailler. Nedir, ne değildir? Bilgisi olan var mı?

• at spam'e görme bir daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..UnReaL..

at spam'e görme bir daha

Ama sürekli geliyor ve farklı adreslerle yolluyorlar. Örneğin bir gün a@maildorna.com dan geliyor, diğer gün b@maildorna.com dan geliyor
  • Bana aylardır mail gönderiyorlar ve az önce sitelerine ulaşıp iletişim maillerine doya doya küfredip rahatlamak istedim..
    Fakat bir iletişim mailleri yok, daha doğrusu web sayfaları tek satırdan ibaret.

ve hotmail zırt bırt "hotmailde yenilikler, şunu yaptık bunu ekledik" mailleri göndereceğine neden belli uzantılı mailleri toptan bloklama özelliği eklemez anlamıyorum.

bunun bir yolu var mı? yani @maildorna.com uzantılı tüm mailleri spam saysın, engellesin.
  • Mail adres ayarlarından "maildorna" içeren mailleri çöpe at cinsinden bir filtre eklemen yeterli. Yahoo da ve gmailde ayarları kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resident

Mail adres ayarlarından "maildorna" içeren mailleri çöpe at cinsinden bir filtre eklemen yeterli. Yahoo da ve gmailde ayarları kolay.

Hotmailde olmuyor mu bu ayar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: optiboy

quote:

Mail adres ayarlarından "maildorna" içeren mailleri çöpe at cinsinden bir filtre eklemen yeterli. Yahoo da ve gmailde ayarları kolay.

Oluyor
  • Bu ayarı hotmailde tam olarak nasıl yapabilirim? Sender'ı bloke edebiliyorum ama her seferinde farklı adresle yolluyor. Yani bir gün a@maildorna.com dan, birgün b@maildorna. comdan gönderiyorlar. a yı bloke etsem yarın c adıyla yollayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optiboy -- 5 Eylül 2010; 22:04:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: icg

quote:

quote:

Oluyor

Nasıl oluyor peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 50Cal

quote:

quote:

quote:

Oluyor

Nasıl oluyor peki?

Gelen kutusu penceresinde sağ üstten seçenekler-diğer seçenekler diyorsunuz, gelen pencerede postanızı özelleştirin başlığı altında kuralları yönete tıklıyoruz, gönderenin adresi adım1 "aaa"(bu örnekte maildorna) içerirse bu gönderiyi şuraya taşı diyoruz ve kaydediyoruz. İşlem tamam..

• quote:

Gelen kutusu penceresinde sağ üstten seçenekler-diğer seçenekler diyorsunuz, gelen pencerede postanızı özelleştirin başlığı altında kuralları yönete tıklıyoruz, gönderenin adresi adım1 "aaa"(bu örnekte maildorna) içerirse bu gönderiyi şuraya taşı diyoruz ve kaydediyoruz. İşlem tamam..

Çok teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 50Cal

quote:

quote:

quote:

Oluyor

Nasıl oluyor peki?

Sağolun teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.