Şimdi Ara

Makine seçimi yardım lütfen (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hocam yani tamam bilmeyenle dalga geçerler de bu durum ondan da beter değil mi yahu . hani sınıfları aynı olan makinelerde yapsalar gene anlarım da cidden hayrete ve dehşete kapılmış durumdayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CavaLieR-G

hocam yani tamam bilmeyenle dalga geçerler de bu durum ondan da beter değil mi yahu . hani sınıfları aynı olan makinelerde yapsalar gene anlarım da cidden hayrete ve dehşete kapılmış durumdayım

Daha bir sürü rezalet var. Flaş yok diyor ! Hal bu ki PL3'de haricen takılan bir flaş kutudan çıkıyor. Sonra fotoğrafa etki edecek en önemli unsurları hiç kaale almamış.
    1 - 35 odaklama noktası var iken PL3'te Sx260'da 9 tane imiş ki bunun doğru olup olmadığını da bilmiyorum Sx260 için.
    2 - Uzun pozlama 60 saniye PL3'te 15 saniye Sx260'ta !.. Hatta PL3'te 8 dakikaya kadar uzun pozlama imkanı veren bulp modu da var !..
    3 - Oto fokus hızı tam 2 katından daha az PL3'te !..
    4 - PL3 RAW çekiyor.
    5 - PL3 'ün sensörü SX260'ın(270 ve 280'in de) mm kare olarak 8 katı kadar falan büyük ! ( Kaynak :http://www.digicamdb.com/compare/canon_powershot-sx260-hs-vs-olympus_pen-e-pl3/ )
    6 - Daha uzun şarj ömrü , bir dolum ile daha çok fotoğraf çekebilme imkanı !
    7 - Hareketli LCD ekran
    8 - Seri çekimde daha hızlı PL3

E ne kaldı da PL3'e SX260'dan az puan verebilmiştir bu snapzortlak sitesi ?

• Evet arkadaşlar adım adım sonuca yaklaşıyorum. Model olarak Canon 650d almaya karar verdim. Şimdi nereden alacağımı değerlendiriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sycromp S kullanıcısına yanıt
    Evet bende kendimi biraz zorlayıp bu şekilde almak istiyorum. Ama sırf Eurasia garantisi var diye burdan alıp fiyat farkı vermeye değermi onu düşünüyorum. İthalatçı garantisiyle alan bir dolu insan var. Hiçte şikayete denk gelmedim şu ana kadar. Ama yinede bilemiyorum.

• bi yerde elektronik şans işi nasıl ne olduğu pek önemli kalmıyo bakarsın biri 2 günde bozulur diğeri 2 sene de şans bi yerde ama bi de sura bak istersen

http://www.cazipshop.com/

n11-gitti gidiyor üzerinde de satış yapıyo ben alışveriş yapmıştım bir sıkıntı çıkmadı bizzat mağazadan da alışveriş yaptım gayet ilgililer her konuda
  • http://www.gold.com.tr/canon-eos-650d-18-55-is-dslr-fotograf-makinesi_u#

goldda böyle bir kampanya buldum. Dün yanlış hatırlamıyorsam 2100TL'ydi bugün 2000e düşmüş. Bu set nasıl acaba?

http://www.gold.com.tr/canon-eos-650d-18-0-megapixel-slr-fotograf-makinesi_u

yada bu linktekini alıp daha sonra lens alıcam.

is i ve is ii diye 2 farklı lens var bu arada yanlış anlamadıysam. Bu iki lens arasında ne fark var acaba bilen varmı?

• Nikon da büyük indirimler var, bakmanızı öneririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu demicektin işte

• Broşürlerde görmekten bıktım hocam

• Bazı sitelerde Nikon modelleri gerçekten çok uygun. Ama giriş modellerinin bodylerinde af motoru bulunmaması beni Canon almaya yönlendiriyor. Alınabilecek d90 var Nikon da ama 650d daha çok içime sinecek gibi o yüzden Nikon seçeneğini çıkarttım aklımdan.

GOLD BİLGİSAYAR dan alıcam. Hangi lenslerle alacağıma karar veremedim. Fiyat olarak en uygun burası var heralde. Eurasia garantisi vermiyor ama GOLD BİLGİSAYAR gibi bir yerin müşterisini madur etmeyeceğini düşünüyorum.

• Tamron 17-50 f2.8 i herkes çok övüyor. 18-55is II ile aralarında 650TL ye deyecek bir fark varmı gerçektende. Birde bu lenslerle makro çekim yapılabilirmi yoksa makro çekim için farklı lenslermi almak gerekiyor?

Hadi arkadaşlar son bi el atında alayım artık şunu. Sürekli kafam karışıyor çünkü. lenside seçersem noktayı koyucam artık.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.