Şimdi Ara

MAKSİMUM 3.000 TL'YE KASA+PSU TAVSİYESİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kasayı bugün teslim aldım. Kasada darp çizik kırık çıkık yok. Her şey iyi.FAKAT akrilik panel kutudan cikmadi. Ürünün en büyük öne çıkan özelliklerinden bir tanesi mesh ve akrilik iki on panel vermesi. YouTube daki turk kanalları modart technopat gibi siteler... Ürün incelemesini yapmışlar ve akrilik panel de dahili olarak geliyor diyorlar. Ayrıca tüm satıcıların sitesinde vatan itopya sinerji falan filan. Amazon... hepsi başlık olarak buyum harflerle MESH&AKRILIK on panel. Dahili olarak gelir. Ürün detaylarında sa aynı şekilde... ve ürününün yine başlığında MASTER CASE yazıyor. Tüm İnternet aleminde her yerde Ürün bu şekilde tanıtılıyor. Amazondan bana gelen kutunun dışında MASTER BOX H500 yazıyor ve içinden de AKRILIK panel cikmadi. Bu nasıl saçmalık???!! Amazon ile görüştüm. Kutu içeriği hakkında bilgimiz yok iade ya da sıfırı ile değişim yaparız dediler. Ürün hakkında en ufak bilgileri yok. Sitenizde böyle böyle diyorsunuz bu şekilde tanıtiyorsunyz ama kutudan eksik parça çıkıyor dedim. Tamam sonuç olarak çözüm buluyorlar ama bu ne saçma bir olay ben anlamadım. Neden beni buluyor ? Ayrıca yabanci youTube unboxing h500 yazdığımda hepsinin elindeki kutunun dışında MASTER CASE yazıyor ve içinden de akrilik on panel çıkıyor. Şimdi sorun kimde nerede olay ne bilen biri açıklık getirebilir mi ...

Şans eseri denk geldiğim şikayet de bu. Benimle aynı durumda biri şikayet yazmış. Itopyadan alınan Ürün. Akrilik panel çıkmamış.
    www.sikayetvar.com
    İtopya Bilgisayar Eksik Gönderilen Malzeme Ve Düzensiz Kasa İçi
    https://www.sikayetvar.com/itopya-bilgisayar/itopya-bilgisayar-eksik-gonderilen-malzeme-ve-duzensiz-kasa-ici

amazon
    Cooler Master MasterCase H500 750W 80+ Bronze, ARGB 1x120cm, 2x200cm Fanlı, Tempered Glass, Mesh&Akrilik Panelli MidTower Kasa (MCM-H500-IGNB75-S03)
    https://www.amazon.com.tr/Cooler-Master-MasterCase-Tempered-MCM-H500-IGNB75-S03/dp/B08MWCCD37/ref=mp_s_a_1_1?crid=1IOLEV8LWTIVJ&keywords=h500&qid=1654547088&sprefix=h500%2Caps%2C133&sr=8-1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.