Şimdi Ara

malezya'da dil okulu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
9
Favori
13.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardesim ben haziran sonunda malezyaya gitmeyi düşünüyorum. Burada acentelarla konuştum kafadan 1000 dolar fazla alıyorlar seninle face skyp görüşme imkanımız varmı?
  • harbinger80 H kullanıcısına yanıt
    bitti mi okulunuz ?
  • Okulum bitti ama halen malezya dayım , alıştım galiba buraya :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harbinger80 H kullanıcısına yanıt
    o kadar sevilesi ve alışılası bi yer yani : )
  • ben orda els dil kurus ile görüştüm 4 ay egitim almayı düşünüyorum bunuda onları söyledim. şöyle bir yazı atmıslar.
    'm sorry but according to ELS Malaysia's new policies in 2015, all individual students must study for at least 6 months.
    bunun aslı varmıdır 6 ay diyip 4 ay okuyup gelirim skntı olmaz sanrm dimi.
  • Yasaya göre böyle ise british councilde pek birşey yapamaz bunun baska olur yani yokmu benm almak istedgm okul egitimi 3 ay sadce 6 ay parası neden verim
  • Arkadaşlar şuan malezyada olan var mı içiniz de
  • ????????
  • Nisan ortasında döndüm Malezya dan

• quote:

Orijinalden alıntı: harbinger80

Nisan ortasında döndüm Malezya dan

hocam merhaba; cevaplar ve sabırınız için teşekkrler. Takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpsf

quote:

hocam merhaba; cevaplar ve sabırınız için teşekkrler. Takip

Selamlar,

Agustos ayında Kuala Lumpur'a dil okulu için gitmeyi planlıyorum.Asya Pasifik Universitesi ile görüştüm .Önerir misiniz ?
    bana 3 ay yeterli olacagını belirttim.Bildiğim kadarıyla 90 gün kalabiliyorum öğrenci vizesine ihtiyacım var mı ? Yoksa turist vizesi ile de durumu idare edebilir miyim?
    APU 'dan başka hangi üniversitleeri önerirsiniz .

cok tesekkurler

• quote:

Selamlar,

Agustos ayında Kuala Lumpur'a dil okulu için gitmeyi planlıyorum.Asya Pasifik Universitesi ile görüştüm .Önerir misiniz ?
    bana 3 ay yeterli olacagını belirttim.Bildiğim kadarıyla 90 gün kalabiliyorum öğrenci vizesine ihtiyacım var mı ? Yoksa turist vizesi ile de durumu idare edebilir miyim?
    APU 'dan başka hangi üniversitleeri önerirsiniz .

cok tesekkurler
  • ozgurcucun O kullanıcısına yanıt
    Apu , limkokwing . Swinburn ( sarawakta ) , bu üniversiteler iyi diye duymuştum, univetsity malaya ( um) da listeye dahil edilebilir , fakat swinburn de kısa dönem kurs varmıydı ondan emin değilim . Ben ordayken çoğu dil kursu iki aylık kurslarda öğrenci vizesiz kayıt alıyordu değiştimi bilmiyorum ama zaten apu yada gitsen onların dediği üç ay , tam 90 gün ders olmayacagına göre vizesiz kayıtada problem çıkarmayabilirler , gitmeden mail ile teyit almak en mantıklısı. 90 günü gececeksen karayolu ile singapura giriş çıkış yaparsınız.

• selam bende malezyada dil okulu bakyyorum .nette fazla bilgi yok fiyatlarla ve okul isimleriyle alakaly . 3 ay yada 6 ay dü?ünüyorum .
    ba?langyç seviyesinde ba?layaca?ym . 3 ve 6 ay için giden arkada?lardan yakla?yk olarak bir rakam alabilir miyim?
    yurtlar nasyl ? yine rakamla bilgi verirseniz .okul ve yurt ikisi ne kadara mal olur . müslümanlarda oldu?u için tercihim malezyadan yana ve hayat ko?ullary uygun diye
    @harbinger80

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selenimnida -- 10 Ağustos 2015; 19:54:20 >
  • İyi akşamlar ef size ne kadar bir fiyat soyledı ? Kursa başladınız mı ?

• selenimnida S kullanıcısına yanıt
    Merabalar dil eğitimi için malezya ya gittiniz mi gitti iseniz bnde mayıs gibi gitmeyi düşünüyorum. Eger gitmis iseniz Size zahmet olmaz ise bilgi noktasında yardimci olanilirseniz çok sevinirim. Mail de gonderebiliesiniz h.hikmet2016@yandex.com

• Selenimnida eger dil icin malezyaya gitmissen gorusebilir miyiz, harbinger80 senle skype ve vb. Görüşme imkanımız var mı malezya ya 3 veya 6 aylığına gitmeyi düşünüyorum acil bilgiye ihtiyacım var

• Merhabalar. Arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım var. Şu an itü de hazırlık okuyorum okul çok zorluyor prof sınavı çok ağır bir sınav ve benim notlarım kötü gidiyor. Okulu dondurucam ve şubatta malezyaya gitmeyi düşünüyorum çok arastirma yapiyorum. Oraya giden birileri bana yardim edebilirmi ? Proficiency sınavına orda hazırlanabilirmiyim ? Orda olan birileri varsa yardımcı olursa çok sevinirim

• Bir yıllığına Malezya'da olacağım arkadaşlar Putra Üniversitesi'nde, dil kursu için tavsiyeniz var mı pre-intermediate seviyesindeyim? Okulun yurtları dil geliştirme açısından iyi midir arkadaş ortamı gibi, temizlik ne durumda yurtlarda? GSM operatörü için tavsiyeniz nedir? Günlük yaşam için rutin tavsiyeleriniz var mı
  • Merhaba
    3 aylik turist vizesi ile malezya da dil egitimi almak istiyorum. Bu konuda bazi sorularim var yardimci olabilirseniz sevinirim.
    1. Burdan hicbir araci kurum olmadan kendim gidip kayit yaptirabilir miyim?
    2. Orda bizdeki gibi studyo daire mantiginda ev kiralama var mi?
    3. Egitim kalitesi nasil ?
    4. Sehirde (Kuala Lumpur) gunluk konusma dili olarak ingilizce yogun kullaniliyor mu

Ilgi gosteren arkadaslara simdiden tesekkur ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.