Şimdi Ara

MALİYETİ NE TUTAR !!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle Selamün Aleyküm Kardeşlerim ;

Ben Böyle Bir Sitewww.askadresi.com Açmak Daha Doğrusu Açtırmak İstiyorum Bana Ne Kadara Mal Olur Diye Sorucaktım Herşeyi Tamamiyle Yapan Kişiye Ait Olcak Sıfırdan Bana Hazır Edip Teslim Edicek Ben Bu İşlerden Pek Fazla Anlamam ve Ankara'da Olursa Yapacak Kişi Benim İçin Daha ii Olur ..... Şimdiden Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederim !!!!!
    SAYGILARIMLA J @ C K @ L ......

• Site nasıl olcak forum portal nası bişe düşünüosun host+domain en fazla 50 ytl tutar.
  • 5.99$ domain yıllık ücreti , ortalama bir hostun fiyatı da işte yıllık 30 YTL felan tutar sanırım fazla bir alana veya bw ye ihtiyacın yok toplamda yıllık 40 ytl
  • Arkadaşlar adam yazmış açık açık herşeyiyle tamamen diye siz domain hosting fiyatı yazmışsınız. Arkadaşlık scpriti kurulması lazım forum portal da nerden çıktı. Domain + hosting + sorunsuz bi scprit ( logo, banner, tüm ayarlar, optimizasyonlar dadil ) fiyat verin arkadaşda ona göre önünü görebilsin aksi halde yanıltıcı oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: poetank1

Arkadaşlar adam yazmış açık açık herşeyiyle tamamen diye siz domain hosting fiyatı yazmışsınız. Arkadaşlık scpriti kurulması lazım forum portal da nerden çıktı. Domain + hosting + sorunsuz bi scprit ( logo, banner, tüm ayarlar, optimizasyonlar dadil ) fiyat verin arkadaşda ona göre önünü görebilsin aksi halde yanıltıcı oluyor.

+1

adam herşeyiyle birlikte fiyatı ne olur demiş.. siz domain hosting diyorsunuz...
  • Eğer o alandaki büyük siteler gibi olmak istiyorsan 10.000-15.000 YTL paran hazır olsun hatta dahada fazla web tasarım-kodlama ,host-server(herneyse)-alt yapı,reklam-tanıtım,kampanya fln baya bi masrafı var eğerki hedefin o kadar buyuk olmak değilse değmez zaten uğraştığına
  • Sana Tavsiye Edebileceğim Tek Firma Asilpanel.com dur + Adamlar TescilWeb.com Diye Host İşinede Atıldılar Gayet Kaliteli Ve Sağlam Çalışıyorlar Hem Sesli Sohbet Yönetim Paneli Ve Sohbet Odalarını Hemde hostunu domaini tasarımını sana yaparlar tam takır siten işler yani meilleride admin@asilpanel.com destek@tescilweb.com dur
  • Arkadaşlar yorumlarınız için çok tşk ederim saolun sanırım azda olsa bi bilgim oldu bu konu hakkında allah razı olsun hepinizden saygılarımla...
  • Asilpanel.com web sitesi virüslüdür.Yaptıkları scriptlerde aynı şekilde ..

kolay gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: akbhk

Asilpanel.com web sitesi virüslüdür.Yaptıkları scriptlerde aynı şekilde ..

kolay gelsin

Bu nedir şimdi???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar89 -- 26 Mayıs 2007; 21:11:55 >
  • sıfırdan istediğin gibi birşey yazılacaksa milyara kadare çıkar,ama verdiğin linkteki kadar tabir-i caizse mal birşeyse,100'e yaparım
  • valla ben bir kaç yerden araştırdım ettim abi adamın biri bi fiyat verdi artık site açmam zevkimde gitti sohbetciyiz.com gibi bir site açmak istesem maliyeti 18.500-20.000 ytl arası değişiyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J @ C K @ L -- 2 Haziran 2007; 13:00:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.