Şimdi Ara

Maltepe ve Kadıköy'ün en iyi mahalleleri sizce hangisi?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
24.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Maltepenin iyi yeri küçükyalı Kadıköyde caddebostan fenerbahçe moda burların üstüne tanımam ama ömür boyu çalış tüm kazancını biriktir yine buralarda oturamazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben esenkentte oturuyorum maltepe park carrefour yakın metroya yakın huzur sesizlik 24 saat ulaşım var sabiha gökçen den yada avrupa yakasından gecenin 3 yada 4 ünde her türlü evine gelebilirsin...!
  • quote:

Orijinalden alıntı: drift34

ben esenkentte oturuyorum maltepe park carrefour yakın metroya yakın huzur sesizlik 24 saat ulaşım var sabiha gökçen den yada avrupa yakasından gecenin 3 yada 4 ünde her türlü evine gelebilirsin...!

Sahile yakınlığı ne derece

• Acibadem

• 3 Km minimüsle 10 dk sürüyor ve 5dk bir minibüs geciyor ulaşım konusundada esenkent cok iyi durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drift34 -- 4 Haziran 2014; 1:47:26 >
  • Kartal Atalar cok sakin rahmanlar semti özellikle dahile 2dk

• Fenerbahçe nezih yer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maltepe sahilde oturuyorum Süreyyaplajında.Burası cok güzel resmen yukarıyla buralar arasında ucurum var.Cok girmek istemiyorum bu konulara farkı anladın sen :D
  • Maltepe Zümrütevler'de yaşadığım için tabiki de Zümrütevler
  • Suadiye, Erenköy, Caddebostan, Göztepe

Nedeni : Erenköy'de doğup büyüdüm, hayatımın çoğunluğu bu mıntıkada geçti ve geçiyor. Taşınacak olsam kesinlikle bu saydığım mahallelerin dışında bir yere taşınmak istemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I Love Cookies -- 30 Haziran 2014; 20:18:57 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.