Şimdi Ara

Manes boss ewent ultima drop :( (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
1.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: SonsuzaRaP

ben olsam bende db çekerdim

yazık
  • quote:

Orjinalden alıntı: AgentSimit

quote:

Orjinalden alıntı: Me®t

Kötü bir haberim var ,

Yakalandın !! :)

Information chatten anlaşıldığı üzere ölmüşsün ve ölmeden önce damagelerin var . Öldükten sonra hiç bir damage vermeden kutunun sana çıkması partide olduğunu gösterir . Ayrıca buff almışsın buradan da anlayabiliriz . Fakat 4 dropun birden sana gelmesi şans değil:) Partiden çıkmışsın . Diğer şahıslardan nasıl hızlı oldun onuda söyleyim ..

Sen öldün ve tekrar damage vurabilmek için ultimaya doğru koşuyordun , fakat diğer elemanlar % lerini atmış ve ölmemek için uzağa kaçmışlardı . Ultima öyle bir anda öldü ki , kutu açabilicek rangede sadece sen vardın :) Bide gelmiş pişkin pişkin daha iyi bir şey beklerdim yazıyorsun .. Kendin de çabala daha iyisi gelicektir emin ol .

hocam ne tespit ya o geçende bana db attın diyolardı söylermisin arkadaşlara MiCRoDruMMeR db atarmı hiç

Micro 4ever :P

• sormak isteyen warsa m1 e geleblr pm atsn bana hepsiyle görüştüreym
  • quote:

Orjinalden alıntı: _keOps

arkadaşlar adam db cekmiş imkanı yok böle 4tane item arka arkaya birine düşemez

KARA CAHİLLER 1.Sİ BOSS EVENTLERDE PARTY KURULMAZ CLAN OLMADIKÇA. 2.Sİ ULTİMAYI TABİKİDE ADAM SOLO DÖNMEMİŞ. BOSS'LARDA İLK %'Yİ ATAN VER ARDINDAN 5-6KEZ DAHA %ATAN KİŞİLER DROP ALIR.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Envoy

quote:

Orjinalden alıntı: CeLLo_1905

O karaladığın yerler inşallah partyden çıktınız yazısı değildir?

Eğer disband çekerek aldıysan hayrını görme inşallah.

he ya öle allam ya :D get işine

tabi db cekmissin yoksa niye saklıyasın oralarını bi de inkar ediosun yazının sonundaki kelimede sonundaki 3 harften 2 sinin d oldugu anlasılıo tıpkı disbanded gibi baska bisey olamaz zate

ayrıca klanına db cekmissin ki klandan gelen yazıyı da saklamıssın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thoughtless -- 25 Ağustos 2007; 11:29:26 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Envoy

quote:

Orjinalden alıntı: temo

güzel bir db çalışması tebrik ederim...

GEL DB ETTIMSEM CLANIMA SOR CLANLA 3 KİŞİ İİDK ONLAR LINARTA İDİ

Resmin The party Has Been Disbanded kısmını neden kapadın peki?
  • ORDA T DEĞİL BAŞKA BİR HARF VAR DİKKAT EDERSENİZ :) NE ZAMANDAN BERİ T'NİN ALT ÇİZGİSİ KIVRIMLI?
  • BUFF ALMIŞ the party has been disbanded yazısını niye sildin o zmn sahtekar herif ddb ci emek hırsızı
  • sadece sana yazık hayrını göreme emi diorum db çekmişsin belli alttaki yazı uzunca skillerin olduğu yazı uzunca senin ismin yazıor orda sen db ççekmişsin bşakan db çekerse party dağılır altt akısaca yazı yazardı anlatamadım pek gibi ama :D anlyan anlar hayrını göreme seni pylaşmak içn partye almıslar db çekmen içn deil yazık sana
  • quote:

Orjinalden alıntı: SonsuzaRaP

ben olsam bende db çekerdim

böyle bir adamın nick inde RAP yazması kötü olay bu herifle aynı müziği dinlemek bile kötü
    Abi kimin hakkıysa o alır kutuyu bide db atan senmisin değilmisin bilmiyorum çünkü söylediklerin çelişkili
    önce başkan db attı demişsin sonra onlar linate deydi demişsin çelişiyor
    o dmg yazısı olabilir Ultima Received.....damge gibi ama karaladığın yzı yeşil yani clan yazısı bu yüzden aynı clandansan adam sana db yaptın die küfür ediyo olabilir yani bilmiyorum ben seni direk suçlamıyorum ona göre yanıt ver sadece ihtimali var diyorum en azından party lilerin linate de olduğu doğru olabilir çünkü 324k exp almış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asraz -- 25 Ağustos 2007; 11:40:28 >

• dünden beri ck tartısıldı bu konu ama db beli yine de h.o herkes db cvekerdi o cekmese ama yine de db yanlus bisi
  • quote:

Orjinalden alıntı: zeusma

osman daha ne ıstıyon :D trına mı

• quote:

Orjinalden alıntı: superfare

Beyler Bence Db cekmıs cunku basındakı The party has been disbanded yazısının "T" Harfi acıcık ucundan gozukmus ayrıca db cektıysen pekte hayrını goremessın heralde cekmedıysen helal valla 58 lwl de ultıma kendı basına kesmek bıraz MUCIZE :D gıbı bısı

bende onu gördüm dunde bana gösterio itemleri bi de yuzdeleri vurdum altına yattım diyo
    ben cezairhapisi
    sen bu kadarlık adamsın işte
  • beyler o resim fotoshop dıkkatlı bakarsanız anlarsınız
  • The party has been disbanded
  • ne diyem hayırlı olsun maneste iron belt çıkarıp partydeki arkadaşınla paylaşan adamlar tanırım keşke sende öyle birisi olabilsen
  • bırakın bunun gibi bebeler cok war siz siz olun cok güvendiginiz arkadaslarınız olmadan ne ultima ne talos ne tk kısacası bos kesmeyin bizim de başımıza geldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeLLo_1905

O karaladığın yerler inşallah partyden çıktınız yazısı değildir?

Eğer disband çekerek aldıysan hayrını görme inşallah.

aynen disband çekmiş beyaz yazı işte hayrını görme inşallah bencede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackvormes -- 25 Ağustos 2007; 11:49:57 >

• kesinlikle db buf aldıktan sonra bide heal var 19xx damage almışın heal gelmiş db atmışın karaladığın yer dropları almadan hemen önce ve kutuyu nasıl aldığı konusu ise tamamen şans çünkü boss eventlerde o kadar cok kişi oluyoki kutuya tıklayabilmek bi mucize....

• DB cekmiş yaziyi editlemiş dikkat ederseniz yazi beyaz ve T harfi var The yani...inşallah o itemler işini yaramaz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.