Şimdi Ara

Manes boss ewent ultima drop :( (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
1.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hic Değerli bise Değil O
  • Bu kadar kişi sana lanet oku o itemden hayır gelmez en iyisi eziğin birine wer gitsin...
  • 3125 CAN NASIL OLYORSENDE..O LEVERDE
    HAYILI OLSUN
  • burda ki cogu kişi senin durumunda olsa db cekerdi . (ben de cekerdim ) hayırlı olsun
  • disbandla aldığın bu itemların pek hayrı dokunmaz söyleyim
  • ne cıkmıs anlamadımki..
  • oha o can ne öle walker lar o kadar hp veriomu yoksa far mı o
  • ve bişeydaha

daha ne istion ss var gb var ben ne kesdiysem baş baş baş
  • db gencfb1903 hiç ummazdım senı burda bulucagımı sen bide humanların yaptıkları db yi görsen

lobo ya db cekiyo adam ya lobo pendant gibi cok degerlı item düşcegi için db atıyorboş cıkıncada utanmadan prty pls add ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Oripxnot

KARA CAHİLLER 1.Sİ BOSS EVENTLERDE PARTY KURULMAZ CLAN OLMADIKÇA. 2.Sİ ULTİMAYI TABİKİDE ADAM SOLO DÖNMEMİŞ. BOSS'LARDA İLK %'Yİ ATAN VER ARDINDAN 5-6KEZ DAHA %ATAN KİŞİLER DROP ALIR.

Oldu canım . Party kurulmazmış :)) Orada tek başına kutu alması mümkün değil anlamıyormusunuz ? Damageleri verdikten sonra ölmüş ve tekrar doğduktan sonra damage veremeden kutu gelmiş ve partiden çıkmış . İşte yazdıklarımı sindire sindire oku .
  • OFFF YA BEN OO BOSA SADECE 5-6 KERE YUZDE ATTIM 4 KERE OLDUM VE BENIM PARTYDEKILER LINARTA İDİ VE BOSSA ILK % ATAN BENIM OOO BENIM HAKKIM NND DB YAPMAYIM GELIN CLANDAN HAKKI WARSA İSTESIN BEN % ATTIM DESİN GELSIN PARTYDEKILERIN HIC BI ALAKSI YOK OO BOSSLA
  • 1.Db çekmişsin
    2.58 lwlda kutu alman imkansız
    3. bide beğenmiyorsun
    4.git oynama
  • quote:

Orjinalden alıntı: OrQuN

1.Db çekmişsin
    2.58 lwlda kutu alman imkansız
    3. bide beğenmiyorsun
    4.git oynama

bana oynamayimi ogretcen? ılk % ben attım ve ktuuyda aldım zaten 3 kişiyiz biri prest 2 asas gelsın partydekıler hakkım war desin
  • ULTİMA dan böle bir drop...Harbiden Kötü...Ama bunada Şükür arkadiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bolu Beyi

ULTİMA dan böle bir drop...Harbiden Kötü...Ama bunada Şükür arkadiş

AYNN BOSS EVENTE herkezE i.n ROL ROC cıkar bizede SS AMA hic yoktan iiDr ZATEN BOŞ 0LMASİ MUCIZE ULTIMA GİBİ BI CANAVARIN AMA YINEDE iDr SS 100M
  • quote:

Orjinalden alıntı: Envoy

quote:

Orjinalden alıntı: Me®t

Kötü bir haberim var ,

Yakalandın !! :)

Information chatten anlaşıldığı üzere ölmüşsün ve ölmeden önce damagelerin var . Öldükten sonra hiç bir damage vermeden kutunun sana çıkması partide olduğunu gösterir . Ayrıca buff almışsın buradan da anlayabiliriz . Fakat 4 dropun birden sana gelmesi şans değil:) Partiden çıkmışsın . Diğer şahıslardan nasıl hızlı oldun onuda söyleyim ..

Sen öldün ve tekrar damage vurabilmek için ultimaya doğru koşuyordun , fakat diğer elemanlar % lerini atmış ve ölmemek için uzağa kaçmışlardı . Ultima öyle bir anda öldü ki , kutu açabilicek rangede sadece sen vardın :) Bide gelmiş pişkin pişkin daha iyi bir şey beklerdim yazıyorsun .. Kendin de çabala daha iyisi gelicektir emin ol .

çok zekisin ama diil 4 kere yattm % atarken sonra arada onlar da % atmşlar ayrıca db yapan ben deil başkan dı orda kutu duruodu tıklamamak aptallık olrdu.. nese seni inandırmak zornda olduğumu düşnmüorm^^

kendini akıllı sanan aptal arkadaşım o zman prty baskanı bozduysa prtyi neden karaladın orayı ????

• quote:

Orjinalden alıntı: x_jackal_x

quote:

Orjinalden alıntı: Envoy

quote:

Orjinalden alıntı: Me®t

Kötü bir haberim var ,

Yakalandın !! :)

Information chatten anlaşıldığı üzere ölmüşsün ve ölmeden önce damagelerin var . Öldükten sonra hiç bir damage vermeden kutunun sana çıkması partide olduğunu gösterir . Ayrıca buff almışsın buradan da anlayabiliriz . Fakat 4 dropun birden sana gelmesi şans değil:) Partiden çıkmışsın . Diğer şahıslardan nasıl hızlı oldun onuda söyleyim ..

Sen öldün ve tekrar damage vurabilmek için ultimaya doğru koşuyordun , fakat diğer elemanlar % lerini atmış ve ölmemek için uzağa kaçmışlardı . Ultima öyle bir anda öldü ki , kutu açabilicek rangede sadece sen vardın :) Bide gelmiş pişkin pişkin daha iyi bir şey beklerdim yazıyorsun .. Kendin de çabala daha iyisi gelicektir emin ol .

çok zekisin ama diil 4 kere yattm % atarken sonra arada onlar da % atmşlar ayrıca db yapan ben deil başkan dı orda kutu duruodu tıklamamak aptallık olrdu.. nese seni inandırmak zornda olduğumu düşnmüorm^^

kendini akıllı sanan aptal arkadaşım o zman prty baskanı bozduysa prtyi neden karaladın orayı ????

Eeee SALAK AKILLI ARKADAŞİM NDN KARALAMYIM BENIM HAKKIMDİ PARTYDE 3 KİŞİYİZ CIKTIM ALDIM WARMI?

• db çektiği görünüyor üstüne karalamıs ama itemler süper ss
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkswordman

DB cekmiş yaziyi editlemiş dikkat ederseniz yazi beyaz ve T harfi var The yani...inşallah o itemler işini yaramaz

+1903

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.