Şimdi Ara

ManeZ FuLL+FuLL aRdreaM KinG

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Sunucu #Ephesus
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nick 1impheatus Server Manes Np 168.xxx Level 59 IRK Human Items +8/80 Shard +3/95 Dark Vane +8 Chitin Armor Pauldron .Pad.Gaunlet +8 Full Plate Boot +7DD 15 and +8 Full Plate Kafalik Herturlu ax sword club v.s +1 rebirth 17 defans set +8 str15set istanbul avrupa yakasi icinde satilacak

Tesekkur Ederim Iyi Forumlar IYI EGLENCELER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4dolliq -- 29 Ekim 2007; 22:21:18 >

• Takılardan Söz Etmemışsın Eğer Takıların Sağlamsa Dusunuyorum
  • ya pek bi taki yok dogruyu solemek gerekirse gorev ringler gorev earringler pp +1 ve judcious belt war
  • format attim Ko yu yeniden yukluorum tahminen 12.20 de falan ss koyacam
  • QunCheLL
  • ne kadara satıorsun ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4dolliq

Nick 1impheatus Server Manes Np 168.xxx Level 59 IRK Human Items +8/80 Shard +3/75 Dark Vane +8 Chitin Armor Pauldron .Pad.Gaunlet +8 Full Plate Boot +7DD 15 and +8 Full Plate Kafalik Herturlu ax sword club v.s +1 rebirth 17 defans set +8 str15set istanbul avrupa yakasi icinde satilacak

Bro Ardream kralı bendim ..Pokeleri kesmekten sıkıldım ve artık Exp kasıyorum ...1 ay once yaptıgımız vs lerde nasıl kaçtığını iyi hatırlıyorum ...

Name : KinGisDieD

İtem's : Dual 8 md / İb 8 / Chitin 8 set / İron necklace / dual rol / elf belt / dd + spear + ax + club defance citin set ...

Nation : Orc

Notice : Sen kral deil cral bile olamazsın

• orclar dreamda her zaman kral forewr orc
  • quote:

Orjinalden alıntı: reoix

quote:

Nick 1impheatus Server Manes Np 168.xxx Level 59 IRK Human Items +8/80 Shard +3/75 Dark Vane +8 Chitin Armor Pauldron .Pad.Gaunlet +8 Full Plate Boot +7DD 15 and +8 Full Plate Kafalik Herturlu ax sword club v.s +1 rebirth 17 defans set +8 str15set istanbul avrupa yakasi icinde satilacak

Bro Ardream kralı bendim ..Pokeleri kesmekten sıkıldım ve artık Exp kasıyorum ...1 ay once yaptıgımız vs lerde nasıl kaçtığını iyi hatırlıyorum ...

İtem's : Dual 8 md / İb 8 / Chitin 8 set / İron necklace / dual rol / elf belt / dd + spear + ax + club defance citin set ...

saLakLık yapmıssın bnce asasLa exp kasıLmas daha da cok sıkıLacaksın o kadar ıtemın war 3-4 ay durucaktın kı ardreamde ısım yapasın senın ısmını hıc duymadım ardreamde gercek kraL oLamamıssın demk kı

• arkadasım pm attım bi ara gelen kutuna bak lutfen
  • 1impheatusu manez ardreamda 0ynayan tanır Cenqizhan 1impheatus KORKUSUZ54 bu 3 isime su dökemezsiniz m1 online come back for me!!!
  • quote:

1impheatusu manez ardreamda 0ynayan tanır Cenqizhan 1impheatus KORKUSUZ54 bu 3 isime su dökemezsiniz m1 online come back for me!!!

KORKUSUZ54 e KaMy0nUnViTeSi de bakıyım ne dıcek eLıne su dokemezmıs no pauLdron dıyım bn sana anLa sen
  • quote:

Orjinalden alıntı: reoix

quote:

KinGisDied kim yav 1 senedir manes ardreamde takılırım ismini bile duymadım valla.Önüne gelen kendini kral ilan ediyo nedir bu artislik.

1mphetusa gelince sağlam char olduğunu bilirim pek muhabbetim olmadı ama ters bir hareketinide görmedim.Alıcak varsa pişman olmaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.