Şimdi Ara

-----MANİSA CELAL FİZYOTERAPİ TAYFA GELİN-----

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gençler meraba ben manisa fizyoterapi ve rehabilitasyonu kazandım açıkçası baya kuşkularım var ama artık gidince görcez
    fakülte binasının liseden farkı yokmuş 2.liseli dönemini yaşayabiliriz
    ama olsundu bi şekilde alışırız onada acaba eğitimi nasıldır eğitimi konusunda da bi hayli şüpheliyim
    neyse 72 artı iö le 134 kişiyiz koskoca forumda beni yalnız bırakmayın konuşak tanışak dertleşek

• uppppppppp
  • Hayatınız kaydı geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi ya niye öyle dedin anlatır mısın sorun değil her şeyi anlat fakülte eğitim hocalar falan
  • All Nightmare kullanıcısına yanıt
    hadi ya niye öyle dedin anlatır mısın hocalar fakülte eğitim hakkında her şeyi yaz sorun değil
    orda mı okuyosun???
    Dostum seninle tartışmak istemiyorum ama yaptığın saçmalık lafa bak hayatınız kaydı ben de sandım manisa fizyoterapide okuyosun hukuğu kazanmışsın tebrik ederim ancak burada doğru düzgün bilgin olmadan yüzlerce fizyoterapist adaylarının moralini bozmaya hakkın yok biz de biliyoruz fizyoterapistlere caanım ülkemde gereken değer verilmiyor bile bile yazdık zaten ama lanet olası mühendisliklerin hiç birini istemediğim için ve gerçekten fizyoterapinin kutsal bi meslek olduğunu düşündüğüm için yazdım sende artık kendi bölümünün zorluklarıyla ilgilen o kişinin bu kişinin moralini bozma
  • Hocam muradiye kampüsü çok kötü.

• çikletturşusu Ç kullanıcısına yanıt
    Nerden çıkar hukuk okuduğumu. Bölümünüzün geleceği sıkıntıda o yüzden yazdım.3-5 sene öncesinin fenomen bölümlerindendi.Bir anda keskin bir düşüş oldu puanlarında sen de fsrk etmişsindir

• quote:

Orijinalden alıntı: William45

Hocam muradiye kampüsü çok kötü.

Sebep? Dağın başında diye mi.

sayfandan aktivitelerine baktım boğaziçi hukuğu kazanmışsın tekrar tebrik ederim evet bende zaten farkında olduğumu söyledim bununla ilgili araştırmalar yaptım ataması zor devlette yaşlıların bacaklarını ovarsın öyle meslek mi olur hepsini duydum ama özelde birsürü imkan var neden hemen hayatın kaydı diye mesaj atıyosun ki ben mühendislik istemediğim(hiç mühendis kafası yok fizikten nefret ediyorum) için sağlıkla ilgili kendime uygun tek bölüm fizyoterapiydi o yüzden zaten manisa ftr tayfa gelin dedim boğaziçi hukukta olsan gelde moralimi boz demedim
  • William45 W kullanıcısına yanıt
    sağlık bilimleri fakültesi tıpa yakın galiba mühendislik fakültesi falan muradiye kampüsüne yakın diye biliyorum oda eskiden daha kötüymüş şimdi gelişiyomuş eskiye göre
    Başın sağolsun kardeşim. Metin ol tünelin ucu hiç aydınlık görünmüyor. Hayatta başarılar.

Kutsal meslek haykirrrrdddimmmm mesleği kucumsemek için yazmiyorum sadece komik geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ygsandlys Y kullanıcısına yanıt
    evet ya bende yazdıktan sonra güldüm ama saygı duyulması gereken bi meslek olduğunu düşünüyorum
    neyse trollmüşsün takmıyorum seni emin ol kendin mutsuzsun diye başkalarının hayatını karartmak sana hiç bişey katmaz onun için bence youtube da troll videoları çek o sana en azından
    3 5 para kazandırır
    Sonuçta emek olan her yerde saygı olması lazım her mesleğe saygı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ygsandlys Y kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle

• Abim 3. Sınıfa geçti sorularınız varsa sorıyım.

• greatteam G kullanıcısına yanıt
    Dostum her şeyi anlatabilir mi abin acaba manisa bölüm hocalar eğitim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.