Şimdi Ara

manner şans değil!!!öğrenin artık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arklar manner şans değildir.manner davranıştır.hatta biraz düşündüğümüzde davranış nasıl olduğunu anlıyoruz.eğer manner şans diyenler varsa neden olduğunu yazsın tşk...

• Arkadaşım sana katılıyorum manner tarz, davranış,tavır demek şans değil
  • bu akşama kadar 1000 post a ulaşırsınız heralde.

gereksiz mesajlar atmayın kendinizi düşürmeyin.
  • Manner Şans Demek CivCivleri Kasınca Davranışınmı Artıo! Bunun Şans olmadığını düşünen sadece 1kaç ezik wardır Manner Upgrade de ve söylentilere göre ABYSS+LOTTO+X-MAS gibi şeylerı kırdırınca içinden iyi itemlerin düşmesi oranını artırıo! Oyunda Davranış neki?saçma sapan topic açmayın
  • artırtığı fln yok lord_erdi nin 7k git bassın o zmn ne varsa manner 7k olan birinde garanti olur o zmn upg.
  • janem senin açtığın topice bak altlardaki combo ıvı 46 adamı koymuşsun yok combo 100 tane açıldı açma o zmn combo yapmayı bilmeyen yok
  • Süper msj kasıosun tebrikler combo bilmeyen yoksa açılan o combo yardım edin assasin combo warmı warsa nasıl... bıdı bıdı bıdı çok gıcık oldum sana bu forumda walla burcun ne manner 7k die upgrade %100 olcak die bişey çıkmadı benm kelimemden .ödünten laf sallamaaa!!!!!!
  • zzzzz
  • combo yardım diyenlerin çoğu ezik oluyo burcum oğlam xD!
  • Neyse kapansın bu konu kardeş.. birbirimizi kırmayalım bi daha paylaşmıcam sizle combo olayı filan foruma bişey yazdık %60ı (çoğu ezik) dedi ama boş wer bi daha açmam böyle combo topiği olur biter ama açanlara da bakın napacam
  • bence mannerın anlamı degilde ko da işlewi onemli ki hiç bi işe yaramıo.
  • yaf ben bıktım artık şu manner topic lerinden yeter gınaa geldi yaaaa. Mussakka ve site yetkilileri silin şu topic i sizden rica ediyorum ya her gün başkası açıyo şu manner topic lerinden artık öööööööööööööğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ

• ARTHUR gereksız mesajları ınceleme kurul baskanıdır yanı dh rtükü gıbı bıseydır
    mazur gorunuz kendılerını
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre06

zzzzz

Ohh mesaj kas ben sana bu mesajı yazarken ben de mesaj kasıyorum saol Manneri GMe sorun o bilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: just_for_fun

bence mannerın anlamı degilde ko da işlewi onemli ki hiç bi işe yaramıo.

+1
    post gasmayıp gerekli cevabı veren arkadaşlara hayranım
  • Kilit lütfen..Ayrıca şikayet edilmiştir,boş ve saçma mesajlar atmayınız..
  • yaaa arkadaşlar hep şans diyorsunuz bu iş niçin bence yanlış manner tarzdır yani senin davranışın sen ne kadar manner kasarsan(civcivlere yardım edersen) bak yardım edersen diyorum demekki yardımlaşmayla alakalı manner ne kadar yardım o kadar manner sen yardımsever biri ol ve mannerin onu göstersin abicim yoksa sans işi olsa 100 tane ash kesene 100 manner verilirdi... ne alaka siz düşününü şans diyenler...
    manner=tarz,davranış şekli demektir. sözlğk karşıtı elinze sözlük alın baın isterseniz....
    redhause ii bir seçim

manner bir davranış biçimidir her ne kadar oyunculara yardım edersen o kadar mannerin artar... bu form burda bitsin.. manner olayı kapansın..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.