Şimdi Ara

Markafoni, 125/15, 150/25 + Türk Telekom 120/20 + Kargo Bedava (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
11
Favori
3.906
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam sanırım cidden adamlar sistemsel sıkıntı yaşıyorlar gibi geldi bana. Çünkü sipariş içeriği veya kargo takip linki gibi şeylerde de sıkıntı var. Bi hediye çeki için bu kadar fırıldak çevireceklerini sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    Muhakkak öyledir de, çeklerin tarihi geçiyor.

Telafi etmeyeceklerse başları belada demektir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

Muhakkak öyledir de, çeklerin tarihi geçiyor.

Telafi etmeyeceklerse başları belada demektir

......... mnin yurtiçi kargosu yüzünden 3 hesaplık ürünüm iade olmuş dağıtıma bile çıkmadan. aradım markafoniyi geri yollamayız dediler. çekimi telafi edin dedim oda yok :( tanesi 6 dan 18tl zarar oldu. diğer aldıkalrımın bir kıymeti de kalmadı. napsak acep hesaplar benimde değil...
  • Markafoni güncellemeden sonra hala toparlayamadı. Günlerdir 25 TL ilk çek için arıyorum bugün tanımlandı yarın tanımlanacak diye oyalıyorlar.Az önce tekrar aradım şöyle dediler; "sorunu hala çözmedik şöyle bir uygulama yapacağız. Siz siparişi verip bize ekran görüntüsüyle mail atacaksınız, bizde sonra kartınıza 25 TL iade edeceğiz.Hediye çekini kullanamayanlara böyle bir uygulamayla yardımcı olacağız." dediler. Yazık, koca Markafoni basit bir çek olayını böyle çözmeye çalışıyor, ki ben kesinlikle kendilerine güvenmiyorum!

• quote:

Orijinalden alıntı: basilisk lizard

Markafoni güncellemeden sonra hala toparlayamadı. Günlerdir 25 TL ilk çek için arıyorum bugün tanımlandı yarın tanımlanacak diye oyalıyorlar.Az önce tekrar aradım şöyle dediler; "sorunu hala çözmedik şöyle bir uygulama yapacağız. Siz siparişi verip bize ekran görüntüsüyle mail atacaksınız, bizde sonra kartınıza 25 TL iade edeceğiz.Hediye çekini kullanamayanlara böyle bir uygulamayla yardımcı olacağız." dediler. Yazık, koca Markafoni basit bir çek olayını böyle çözmeye çalışıyor, ki ben kesinlikle kendilerine güvenmiyorum!

Oo çamura başlamışlar :) O şekilde olsa bile, sipariş bir kere verirsin diğerleri yalan olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

quote:

Orijinalden alıntı: basilisk lizard

Markafoni güncellemeden sonra hala toparlayamadı. Günlerdir 25 TL ilk çek için arıyorum bugün tanımlandı yarın tanımlanacak diye oyalıyorlar.Az önce tekrar aradım şöyle dediler; "sorunu hala çözmedik şöyle bir uygulama yapacağız. Siz siparişi verip bize ekran görüntüsüyle mail atacaksınız, bizde sonra kartınıza 25 TL iade edeceğiz.Hediye çekini kullanamayanlara böyle bir uygulamayla yardımcı olacağız." dediler. Yazık, koca Markafoni basit bir çek olayını böyle çözmeye çalışıyor, ki ben kesinlikle kendilerine güvenmiyorum!

Oo çamura başlamışlar :) O şekilde olsa bile, sipariş bir kere verirsin diğerleri yalan olur :)

Güvenmeyin derim, 25 TL lik ödemeyi yapmayabilirler. Birkaç kişi daha arayıp böyle bir onay alsa bile başka mazeretler çıkartabilirler.

• Kim ugrasir ya kart iade falan . Camura yattilar resmen

• merhaba arkadaşlar türk telekom markafoni kodu olup da kullanmayacak olan var mıdır acaba :/
  • n-boy N kullanıcısına yanıt
    Kodlar kullanılıyor mu ki, son mesajları okumadınız sanırım

• 25 le ilgili bir gelisme yokmu

• Telekom 120/20 kodlar kullanılıyor şuan ama anlık indirimle birleşmiyor maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkuaz50

25 le ilgili bir gelisme yokmu

bazı arkadaşlar 25 lerin geri yüklendiğini söylüyor hatta çek satışta satmaya başladıar
  • mehmet0805 kullanıcısına yanıt
    Allah allah bizimkiler geri gelmemis, nasil oluyo :)

• Turk Telekom ve 25 TL altlimitsiz birleşiyor mu? Bide sms ile Turk Telekom kodu alabiliyor muyuz artık?
  • Cek satista satanlar nerden buldu bilen yokmu

• ne zamana kadar geçerli acaba
  • az önce düşen indirim şuan düşmüyor
  • Düşen var mı indirim ? Durduk yere geri mi yüklemişler indirimleri ?
  • biiraz önce düşüyorrdu, şimdi düşmüyor..
  • Yalan oldu gitti caanım çekler :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.