Şimdi Ara

Masa tenisi oynamak isteyenler (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
6.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Masa tenisinde berbatım ama oynarken hep keyif almışımdır. Ben de düşünebilirim. Evim altındağ-gülveren tarafında ama aracım var. Ulaşım sıkıntım yok
  • Bende eylülde ankaradayım arkadaşlar, cebeci dikimevi taraflarındayım. Çok iyi oynayamasamda güzel olur, hiç olmazsa hareket olur hayatımızda
  • Oynamak istediğinizde bana veya diğer oynamak isteyen arkadaşlara PM ile ulaşabilirseniz organizasyon yapabiliriz (:
  • pek oynamasını bilmesemde eğer bir etkinlik olacaksa buluşma gibi izlemeye gelebilirim. yada benim gibi zayıf rakiplerle oynamaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

pek oynamasını bilmesemde eğer bir etkinlik olacaksa buluşma gibi izlemeye gelebilirim. yada benim gibi zayıf rakiplerle oynamaya

Açıkcası bende çok güçlü bir rakip sayılmam. Tabi az çok biliyorum ama öyle profesyonel değil (:

Eğer gerçekleştirebilirsek hem orta çaplı bir buluşma hemde spor aktivitesi yapmış oluruz. Durum biraz daha ciddileştiğinde yönetici arkadaşlarımızdan yardım isteyeceğim, desteklerini eksik etmeyeceklerinden eminim.
  • Merhaba arkadaşlar,

Etimesgut tarafına gelme imkanınız var ise Planet Aile Yaşam Merkezi var. Üyeliği bedava, 4 tane masa var. Seviyeniz iyi ise lig oyuncularıyla bile oynama fırsatı bulabilirsiniz. Haftasonları genelde Cumartesi günleri sabahtan akşama kadar oradayım :) Oyununuzu geliştirmek istiyorsanız Planet Aile Yaşam'a gelmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Bu arada raketleriniz hazır raket mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasha_digger

Merhaba arkadaşlar,

Etimesgut tarafına gelme imkanınız var ise Planet Aile Yaşam Merkezi var. Üyeliği bedava, 4 tane masa var. Seviyeniz iyi ise lig oyuncularıyla bile oynama fırsatı bulabilirsiniz. Haftasonları genelde Cumartesi günleri sabahtan akşama kadar oradayım :) Oyununuzu geliştirmek istiyorsanız Planet Aile Yaşam'a gelmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Bu arada raketleriniz hazır raket mi?

Merhaba sasha_digger,
    Planet'te masa olduğunu bilmiyordum. Açıkcası daha önce aile yaşam merkezlerine hiç gitmedim. Duyduğum kadarıyla bir çok aktivite mevcut merkezlerde.

Şahsi olarak gelmeyi düşünebilirim. Eğer gelecek olursam mutlaka sizi haberdar edeceğim. İletişime geçer ve buluşuruz.

İleri ki günlerde yönetici arkadaşlarımızda onay verirse ufak çaplı bir buluşma yapabileceğimizi düşünüyorum. Gördüğünüz gibi böyle bir buluşmaya olumlu bakan arkadaşlarımız var. Umarım ileride gerçekleştireceğiz.

Bendeki Butterfly Boll Gold hazır raket. Başlangıçta iyiydi fakat şimdilerde tatmin etmemeye başladı.
    Dönüş(Spin) 60, Hız 60, Kontrol 100

Aile yaşam merkezinde raket varmı yoksa kendimizmi getiriyoruz ?

• Herkes raketini kendi getiriyor. Ancak genel olarak insanlar combo raketlerle oynuyor. Combo raketle oynayanlar karşısında sahip olduğun raketle oynaman seni zorlayabilir. Buluşma olursa katılabilirim tabi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasha_digger

Herkes raketini kendi getiriyor. Ancak genel olarak insanlar combo raketlerle oynuyor. Combo raketle oynayanlar karşısında sahip olduğun raketle oynaman seni zorlayabilir. Buluşma olursa katılabilirim tabi :)

Combo raket olursa haklısın bayağı bir aşağıda kalırım rakip olarak, sonuçta kendi oyun stiline göre topluyor raketi. Biraz daha geliştirdikten sonra bende düşünüyorum combo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReDDerhan -- 6 Ağustos 2014; 12:10:33 >
  • hayvani defans yaparim masa tenisinde. her turlu "cakislariniz" itinayla geri puskurtulur

donic marka defansif raketim var. ankaradayim ama antares'e ancak taksi ile gelebilirim 10-15 liraya. parasi bir sey degil ama bu sene lise son oldugumdan vaktim fazla olmayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anarchist.

hayvani defans yaparim masa tenisinde. her turlu "cakislariniz" itinayla geri puskurtulur

donic marka defansif raketim var. ankaradayim ama antares'e ancak taksi ile gelebilirim 10-15 liraya. parasi bir sey degil ama bu sene lise son oldugumdan vaktim fazla olmayacak

Hımm bende genelde defansif oynuyorum. İllaki Antares olmasına gerek yok ortak noktalarda da buluşulabilir. Önceki mesajlarımda da yazdığım gibi amaç oynamak istendiğinde hem partner bulabilmek, hemde arkadaş ortamı oluşturabilmek.

Emin olun stres atmaya birebir. İleride oynayacak olursanız benimle veya bu mesaja oynayabileceğini yazan arkadaşlarımla irtibata geçebilirsiniz (:

• Böyle faydalı bir konuda bile kendilerince insanları ezip,laf soktuğunu zanneden hadsizler olacaktır ancak takılmamak lazım :) böyle bir konuya ihtiyaç vardı bunun için teşekkür etmek gerekir. Ben de Ankara'da yaşamıyorum, dediğiniz yere gelebilmek için minimum 8 saat yol almam gerekiyor :) burada en azından tecrübeli arkadaşlardan teknik bilgiler öğrenebiliriz. Benim gibi anadoluda yaşayanlar da buluşabilir. Kahramanmaraşta yaşıyorum rakip denk gelirse büyük bir zevkle oynayabiliriz. Raketler benden :)

• ankara dışında da yapmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrjudge

Böyle faydalı bir konuda bile kendilerince insanları ezip,laf soktuğunu zanneden hadsizler olacaktır ancak takılmamak lazım :) böyle bir konuya ihtiyaç vardı bunun için teşekkür etmek gerekir. Ben de Ankara'da yaşamıyorum, dediğiniz yere gelebilmek için minimum 8 saat yol almam gerekiyor :) burada en azından tecrübeli arkadaşlardan teknik bilgiler öğrenebiliriz. Benim gibi anadoluda yaşayanlar da buluşabilir. Kahramanmaraşta yaşıyorum rakip denk gelirse büyük bir zevkle oynayabiliriz. Raketler benden :)

quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

ankara dışında da yapmak lazım

Malesef bazı konularda çok enteresan ve ti'ye alınan yorumlar görünce biraz çekindim açıkcası. Ama sonradan içim rahatladı.
    Kahramanmaraş'tan, olurda Ankara'ya yolunuz düşerse bekleriz (:

--

Atoxi Ankara dışında da faydalı olacak bir konu olur bu umarım.

• Ben de İstanbul'dayım. 1 yıla yakındır masa tenisi oynamıyorum ama rakip çıkarsa forumdan oynayabiliriz. Tabi mekan da olması lazım Avcılar,Yenibosna ve Gaziosmanpaşa(ne saçma bir üçlü oldu) civarında oynayacak yer bilen varsa, oynamak da isterse oynayabiliriz.
  • Ben pek bilmiyorum ankarayı etiler ordu evindeyim yakınsa dediğin yere oynayak :)

• Aydında oynamak isteyen varsa ulaşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReDDerhan

quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

bende masa tenisini çok severim ama oynamaya adam yok, köreldik gittik, hoş çokta iyi olduğumuz söylenemez ya neyse...

Antares tarafı bana çok ters yoksa bende size katılırdım...

Açıkcası bende çok iyi değilim masa tenisinde ama seviyorum.
    İlla ki Antares tarafında olmasına gerek yok, eğer oynamak isterseniz ortak bir noktada da buluşabiliriz.

cebecideyim bende oynanacak yer yok burda ..antares te oynadım çok pahalı orası da saatine 13 tl mi ne ödedim..uygun bir yer bulunursa kızılay civarı gidebiliriz
  • Ankara'ya gelsemde vaktim cok kisitli oluyor, bilmiyorum firsat bulabilirmiyim. Kayseri' de olan varsa her turlu yenerim

• Ben izmirdeyim fakat buluşanlar ss ile desteklerse memnun olurum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.