Şimdi Ara

Master Yii'ye yetenek dizmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu 2 - 3 haftadır oynuyorum Master yii alıgım zaman ben genelde kritik + hasar veren itemler diziyorum champ'da öldürebiliyorum fakat bugun Singed ile oynarken Master yii vardı bızım takımda ve full yetenek gücü dizmişti örneğin: rabadonun şapkası gibi neden böyle bir şey yaptı anlamadım..

• Ulti acikken kill alirsan bekleme sureleri siffirlaniyor. Q su%100 ap w si%400 ap den etkileniyor o yuzden. Ama 30 olup ranked girince su adami secmeyin nolur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huehuehue -- 18 Ocak 2013; 0:38:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adacem

Ulti acikken kill alirsan bekleme sureleri siffirlaniyor. Q su%100 ap w si%400 ap den etkileniyor o yuzden. Ama 30 olup ranked girince su adami secmeyin nolur

Ne alaka kardeşim konuyla (ilk dediğin)

Ap masteryleri dizeceksin. Alttaki linke benzer bir şey olması lazım.

http://www.mobafire.com/league-of-legends/mastery-tree-planner#&tree1=1-0-3-0-0-4-0-3-0-1-0-0-3-1-0-0-4-1&tree2=0-0-4-0-2-2-0-0-0-1-0-0-0-0-0-0-0-0-0&tree3=0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0&v=2

Sadece q skillini kullanarak atak yapman gerekiyor. Karşıda stun, silence varsa yaşatmazlar. Ben pek tavsiye etmiyorum. Hatta direk yi oynama ilerilerde, şimdi oynayabilirsin.

Edit: Yetenekten kasıt apymiş. Arkadaş vermiş zaten cevabı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0RK -- 18 Ocak 2013; 0:46:21 >

• quote:

Ulti acikken kill alirsan bekleme sureleri siffirlaniyor. Q su%100 ap w si%400 ap den etkileniyor o yuzden. Ama 30 olup ranked girince su adami secmeyin nolur

+1. Beklenen doğru cevap.
  • Hayatında hiç mi Ap Yi görmedin?

Ad Yi build:

2x Pd + ie + fm + bt + speed bot.
  • Başka hero mu kalmadı hala master yi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

quote:

Ne alaka kardeşim konuyla (ilk dediğin)

Ap masteryleri dizeceksin. Alttaki linke benzer bir şey olması lazım.

http://www.mobafire.com/league-of-legends/mastery-tree-planner#&tree1=1-0-3-0-0-4-0-3-0-1-0-0-3-1-0-0-4-1&tree2=0-0-4-0-2-2-0-0-0-1-0-0-0-0-0-0-0-0-0&tree3=0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0&v=2

Sadece q skillini kullanarak atak yapman gerekiyor. Karşıda stun, silence varsa yaşatmazlar. Ben pek tavsiye etmiyorum. Hatta direk yi oynama ilerilerde, şimdi oynayabilirsin.

Edit: Yetenekten kasıt apymiş. Arkadaş vermiş zaten cevabı.

O reset olmasa ap yifalan olmazdi bugunlerde

• quote:

Tamam da adam yi oynuyorum demiş zaten ap yi oynayınca ekstra cd reset falan mı geliyor sanki, biliyordur herhalde o kadarını
  • Yeteneği falan boşver 1 BT 5 PD al OP oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

quote:

Tamam da adam yi oynuyorum demiş zaten ap yi oynayınca ekstra cd reset falan mı geliyor sanki, biliyordur herhalde o kadarını

Ne bileyim aciklayayim dedim. Zaten ap yi demeyin sinirlerim bozuluyor her ranked da first pick ap yi hormekten

• quote:

leona'nın stunı olmasa kimse oynamazdı.

bu mantık neyin nesi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Hayatında hiç mi Ap Yi görmedin?

Ad Yi build:

TR server'ı + 3 haftadır oynuyormuş. Görmüş olması garip kaçardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Villi Lapsi

quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Hayatında hiç mi Ap Yi görmedin?

Ad Yi build:

TR server'ı + 3 haftadır oynuyormuş. Görmüş olması garip kaçardı

Ama 'elo hell eziği' gibi yorum yapabiliyor başkalarına
  • *.*
  • quote:

Orijinalden alıntı: papy0n

quote:

leona'nın stunı olmasa kimse oynamazdı.

bu mantık neyin nesi ?

: rabadonun şapkası gibi neden böyle bir şey yaptı anlamadım..
    demiş arkadaş. cd reseti ile birden fazla q atıldığı için ap yi oynanıyor bende onu anlattım illa bi kusur bulmaya çalışacaksınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huehuehue -- 18 Ocak 2013; 19:24:57 >
  • Bu aralar easte karşıma neredeyse her takımda ap master görmeye başladım oyun başı fazla op olaamsada eger durudurabilcek riven benzeri herolar yoksa muthiş op oluyor.
  • Kısaca takımı 4 kişi bırakmış oluyorsun sakın deneme senin işe yaraman için reset gerekiyor ama tf sırasında o resetin olması çok zor takım arkadaşların 4v5 girip herkesi yaralı bırakıcakki sen girip temizliyceksin birde mp havuzu çok düşük yukardaki masteries sayfası bir işe yaramaz 600 mpyi sadece W skilli ile yiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.