Şimdi Ara

Mastürbasyon Saç Döker. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
5
Favori
36.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aydınayhan

dökülme sorununa çare forumda bulundu
    susam yagı,badem yagı,sarımsaklı zeytın yagı.deneyenlerın sacları gürleşiyor hiç dokulmuyor

senın nıye haberin yok,konuları okumadın mı

hocam şimdi şimdi saçaınız ne durumda. cidden faydası var mı ? memnun musunuz?
  • aydınayhan kullanıcısına yanıt
    Hocam bunlar karışım mı ayrı ayrı mı ? Aslında geçen sene benim dökülüyordu baya bu sene duraksamaya geçti tekrar başlamadan önlemini alayım dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

Ne bilim hocam. Bir şampuan vardı ismi aklıma gelmedi. (bioxcin değil) Baya olumlu yorumlar vardı.

ya bu şampuanlar geçici. dökülmeyi az çok durduruyor. ama ömür boyu kullanman lazım. tam tersine bırakırsan daha çok döker saçını.. ya ömür boyu ya hiç yani.
  • hiç bır sampuan sac cıkarmaz cunku kımyasaldır
    bitkisel olucak,dogadan olucak ki zaten cozum bulundu unlulerde kullanıyor
    cenk torun,susam badem sarımsaklı zeytınyagı o kadar
  • quote:

hiç bır sampuan sac cıkarmaz cunku kımyasaldır
    bitkisel olucak,dogadan olucak ki zaten cozum bulundu unlulerde kullanıyor
    cenk torun,susam badem sarımsaklı zeytınyagı o kadar

cenk tosunun saçları böyle mi çıkmış yani?
  • quote:

Hocam bunlar karışım mı ayrı ayrı mı ? Aslında geçen sene benim dökülüyordu baya bu sene duraksamaya geçti tekrar başlamadan önlemini alayım dedim

baharatcıya gıt kucuk sıselerde 5 tl den

susam,badem,sarımsaklı zeytın yagı,3 ayrı ayrı sıvı,sür saca 1 hafta sonra bak 1 sac teli dokulcekmı
    6 ay sonra dokulen yerdende sac cıkıyor
  • quote:

quote:

Saç dökülmesine karşı etkili bir şampuan var mı bilen ?

aylar önce forum sorunu çözdü bile yazdım

reis şu karışımın tarifini ayrıntılı yazar mısın? birde senin gördüğün konunun linkini atar mısın?
  • quote:

quote:

susam,badem,sarımsaklı zeytın yagı,3 ayrı ayrı sıvı,sür saca 1 hafta sonra bak 1 sac teli dokulcekmı

hocam şimdi saçınız ne durumda. ayrıntılı anlatır mısınız ? cidden memnun musunuz ?
  • aydınayhan kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zlatan.İbrahimovic

quote:

quote:

hocam şimdi saçınız ne durumda. ayrıntılı anlatır mısınız ? cidden memnun musunuz ?

saclarım çok gürleşti gören soruyor ama ben 1 senedır kullanıyorum,farkı gorursun zaten
    ön yargılı olanlar hayata kel olarak devam edıyor.baharatcıya gıt o anlatır sana
  • quote:

quote:

quote:

quote:

saclarım çok gürleşti gören soruyor ama ben 1 senedır kullanıyorum,farkı gorursun zaten
    ön yargılı olanlar hayata kel olarak devam edıyor.baharatcıya gıt o anlatır sana

tmm. teşekkürler.
  • sarımsaklı zeytın yagı yoksa evde kendınız yapın,sarımsakları yaga dograyın ezdırın saca sürün

esasn olusuyor yag ve sarımsaklar kökleri uyarıyor..susam badem yagı ıntte yazar sac cıkarır
  • 3 baharattan baska kullanmayın hepsı para tuzagı sampuan mıs 50 tl yok dokulme esansları setler 200 tl palavra hepsi,arkadas denedı hepsını
    3 baharatı buldu sac cıkmaya basladı ondada ama az az zamanla cıkıyor 1 haftada dokulme durur
    sac cıkma ısı ıse 3 aydan sonra baslar haftada ıkı gun surun 1 saat kafada dursun 3 sıvıyıda
  • quote:

ve böyle yapa yapa erken boşalmaya alıştınız. tahminim

Bıraktığın an normale dönüyor.Bir kere yakalanınca kurtulunmayacak bir şey değil.Yani 12 yaşındaki çocuk erken boşalsa ne boşalmasa ne
  • 12-20 arası günde 10, 20-24 arası günde 6, 24-30 arası günde 3, 30dan beri gün de 1; şuan 35 yasındayım kafamda tek bir saç yok. Pederde de yok. Demek ki o da benden :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: perSNN

12-20 arası günde 10, 20-24 arası günde 6, 24-30 arası günde 3, 30dan beri gün de 1; şuan 35 yasındayım kafamda tek bir saç yok. Pederde de yok. Demek ki o da benden :)

Evlilik yokmu hocam bu kadar manuele el ayak dayanmaz.

• quote:

12-20 arası günde 10, 20-24 arası günde 6, 24-30 arası günde 3, 30dan beri gün de 1; şuan 35 yasındayım kafamda tek bir saç yok. Pederde de yok. Demek ki o da benden :)

ya sen delirmişsin be aslanım

• quote:

Orijinalden alıntı: ø

quote:

Evlilik yokmu hocam bu kadar manuele el ayak dayanmaz.

Şuan sıkıntı yok günde 1 den bişey olmiyor, ama 12-20 yaş arası bazen yara oluyordu. Evlilik yok, kızların ya korkuyor, ya da çok hoşuna gidiyor :) sonra ben korkmaya başlıyorum "sapık oğlum bu kız, yeter artık" diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Osmamcık Pirinç

quote:

ya sen delirmişsin be aslanım

Azalttığım için mı? Şu da var, 2 gün ömrü vardır spermlerin. İki gün içinde boşalmazsan boşa gidecek. Hay ben o yazıyı 12 yaşında okuduğum fen bilgisi kitabının biyoloji bölümünü....

• 2 gunde 1 defa yeterli bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.