Şimdi Ara

Matematik Olimpiyatları [1 Kişi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
3
Favori
1.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Matematik olimpiyatlarına hazırlanan, meraklı olan, ilgilenen, bütün olimpiyat müfredatını baştan sona işleyebileceğim birisini arıyorum. Kendisine güvenen mesaj atabilir. Kitaplar üzerinden gidileceği için DahiMatik 7-8. Sınıf Ömer Gürlü Olimpik Matematik ve Mustafa Özdemirin Olimpiyat kitaplarından ilk 3'ünü baştan sona bitireceğiz. O yüzden sabırlı arkadaşlar yazarsa sevinirim.

• Matematiği anlamak konusunda sıkıntı çekmedim hiç ama sınav senesi olimpiyat ile uğraşmak ne kadar mantıklı bilemedim.
  • Hocam sen sınavına çalış bana ya daha küçük ya da daha büyük birileri lazım.

• Mf_Boss M kullanıcısına yanıt
    evet hocam kolay gelsin
  • Hocam tam olarak ne arıyorsunuz onu anlamadım.Üniversiteye geçen biri gelebiliyor mu?7-8nci sınıf kitabı deyince??
  • Beceremedic B kullanıcısına yanıt
    8.sınıf kitapları çogu lise konusunu kapsıyor ve daha ağır hali bildiğim kadarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-10D90CAD3 -- 29 Ağustos 2021; 23:24:51 >
  • Hocam ben açıkca söyleyim: Ben olimpiyata öğrenci hazırlayan bir üniversite öğrencisiyim. Bu kitapları bir arkadaşla birlikte bitirip olimpiyat müfredatında açık kapı bırakmadan kendimi ve birlikte çalışacağım kişiyi geliştirmek istiyorum. Study-buddy gibi düşünebilirsiniz. Matematik temeli iyi olan herkesle çalışabilirim. Yaş konusunda bir problem yok. Üniversite sınavına hazırlanan biri olmasın yeter.

• Olimpiyatlar sadece liseye özel değil mi? Üniden nasıl katılacaksın
  • forumvardedilergeldik kullanıcısına yanıt

+1

• Mf_Boss M kullanıcısına yanıt

Telegram grubu kurun hocam matematiği ilgili olanlar gelsin.En kötü dersim Hep mat olmuştur ama il

• Sinav senesi giremiyosun ki zaten

• The Killing Road kullanıcısına yanıt
    çalışabiliyorsun ama hocam geliştirmek için
  • Ne gerek var, uni hayatinda bile %99.9 isine yaramicak zaten

yok hocam benim ilgim varda belki matematik veya fizik düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-10D90CAD3 -- 29 Ağustos 2021; 23:58:38 >

Özel dersle para kazanmak isteyen birisini onun da bilgilerinden faydalanarak eğitmek istiyorum. Dediğin gibi nerdeyse çoğu müfredat işine yaramayacak. Bu işten para kazanmak isteyen üniversiteliler için yazdım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.