Şimdi Ara

max 1200 telefon önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam aleyküm arkadaşlar. Bütcem 1200 lira iyi sağlam kasma yapmayacak ve dahili hafızası yüksek bi telefoun arıyorum tavsiyeleriniz önerileriniz nelerdir.
    Aklımda benim Discovery Elite var ne diyosunuz alınabilir mi

• G3 32gb daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatı 1200 değil 1700 o cihazın ama :)
  • Gittigidiyorda 32gb olanı 1100 liraya bulunuyor

• Z2
  • z2 nin fiyatları minimum 1400 civarında seyrediyor. bütcem 1200 tl. birde telefonu bimeks teknosa vatanbilgisayar mediamarkt gibi yerlerden almayı düşünüyorum
  • Z2 diyenler ne içtilerse bize de versinler :) LG G3 ile karşılaştırılabilecek Sony ürünü anca Z3 tür. Z2 G3 e göre bir tık alttır. Başlarım şarjına da telefon iyi olmadıktan sonra napim ben şarjını o da en fazla 1.5 gün gidiyordur.
  • Evet G3 en iyisi Z3+ dan daha iyi ekranı var mesela

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG G3 var (çatlama sorunu olabilir bunu göze alarak al, alacaksan)
    Asus Zenfone 6 hoş bir telefon ve daha ucuz, tabi bir LG kadar iyi değil ama kasma ve donma pek yaşamazsın... Bir de biraz büyük. Hafıza kartı girişi de var.
    Aklıma geldikçe eklerim.
  • Z2 g3u tokatlar neyin kafasi bu g3te 2k ekrandan dolayi aeayuzte takilir bataryada aglarsiniz,saglamliga falan hic deginmiyorum bile.

• Bulursanız z2 bakın hem daha saglam hem daha performansli muhtemelende daha uzun sure guncelleme alacaktir Z2,cunku z bile hala guncelleme alıyor sony cephesinde

• arkadaşlar bu herkes z2 diyorda fiyat 1200 mü lütfen biraz yardımcı olun alabileceğim bişey önerin iyi telefon tamamda bütce kısıtlı 1200ü aşamam. ve sıfır bi telefon alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahGomlek

arkadaşlar bu herkes z2 diyorda fiyat 1200 mü lütfen biraz yardımcı olun alabileceğim bişey önerin iyi telefon tamamda bütce kısıtlı 1200ü aşamam. ve sıfır bi telefon alacağım.

Internet uzerinden cekler ile kombo yapip alacaksin.

1200 tlye Z2/Z3c/S5 ve pek onermem ama g3.

• quote:

Orijinalden alıntı: HavaTrafik

Z2 diyenler ne içtilerse bize de versinler :) LG G3 ile karşılaştırılabilecek Sony ürünü anca Z3 tür. Z2 G3 e göre bir tık alttır. Başlarım şarjına da telefon iyi olmadıktan sonra napim ben şarjını o da en fazla 1.5 gün gidiyordur.

Nesi kötü z2'nin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • z2kotu demiyorum. Ozellik bakimindan g3 ile yarisamaz diyorum. "Iyi olmadiktan sonra"dan kastim oydu. Kesinlikle kendi aklinizla en son karari verin. Ben bizzat mediamarkt elemanlarindan birinin galaxy a5in ekrani g3unkunden daha iyi dedigini gordum. Iki telefon yan yana ve daha iyi diyor abi boyle kavatlik olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HavaTrafik -- 9 Haziran 2015; 19:17:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.