Şimdi Ara

Max 1800 TL Telefon Tavsiye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu fiyata alınabilecek en iyi telefonun performans, kamera olarak G5 olduğunu düşünüyorum ama LG kullanıcısı olarak G4 deki gibi sorunlar çıkarmı acaba diyede endişelliyim.1400 e samsung c7 de baya iyi telefon 300 400 fazla vermeye gerek varmı onuda bilmiyorum.G5 hakkındaki görüşleriniz ve farklı telefon önerilerinizi bekliyorum

• G serisi kronik sorunlu g5 de dahil olmak üzere.6 inç ve ithalatçı garanti sıkıntı etmezseniz mate 8 var.onun dışında huawei p9 dual sim ithalatçı garantili alabilirsin.Güzel telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • g5 için yeni serilerde sorunların giderildiğini söylüyorlardı.Giderilmese bile al Lg tr garantili keyfine bak.Adamlar mağdur etmiyor o tarz durumlarda lg hatasını kabul eden bir firma ama sorunlu mu? Bence sorunlu,ben 3 yıldır g2 kullanıyorum bir sorunum olmadı(ama bizim modelde ekran sararması pek meşhurdur) onun dışında g3'te bazı sorunlar vardı,g4'te ghost screen+bootloop var.g5'te pek bir sorun duymadım ben?

Ama lg'de g2 başkadır diğer cihazları bilmiyorum kullanan herkes telefonuna aşık o derece efsane bir cihaz.Sanırım diğerleri iyi yapamadı lg

ghost+bootloop olmasa g4 yine efsane bir cihaz,aynı g2 gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-97084050D -- 9 Aralık 2016; 0:46:21 >
  • bende 2 yıllık G3 kullanıcısıyım ithalatcı firmadan almıştım bi kaç sorun yaşadım onun için tekrar alıp almama konusunda kararsız kaldım lg türkiye garantili g5 2100 civarı o paralara çıkıncada s7 falan düşünürüm o kadar bütçemde yok g5 ithalatçı firma alırım sanırsam g5dede bi sıkıntı varmı acaba bunlar gibi bilemedim samsung genel olarak sıkıntısız cihazlarya onun için dedim c7 de fiyat performans olarak baya iyi bir cihaz.Diğer arkadaşında dediği gibi huawei falanda var ama lg den farklı olacağını sanmıyorum ne yapsam bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraser_6

bende 2 yıllık G3 kullanıcısıyım ithalatcı firmadan almıştım bi kaç sorun yaşadım onun için tekrar alıp almama konusunda kararsız kaldım lg türkiye garantili g5 2100 civarı o paralara çıkıncada s7 falan düşünürüm o kadar bütçemde yok g5 ithalatçı firma alırım sanırsam g5dede bi sıkıntı varmı acaba bunlar gibi bilemedim samsung genel olarak sıkıntısız cihazlarya onun için dedim c7 de fiyat performans olarak baya iyi bir cihaz.Diğer arkadaşında dediği gibi huawei falanda var ama lg den farklı olacağını sanmıyorum ne yapsam bilemedim

Huaweide güzel bir markadır hocam.Ama o sar değerleri adamda üreme organı bırakmaz

G5 için ana konuya sormanızı tavsiye ederim hocam,arkaslar orda size yardımcı olacaktır pek bir bilgim yok maalesef

• mate8 axon7.

• Bir kullanıcı olarak gönül rahatlığıyla p10s önerebilirim. Özellikleriyle fiyat aralığındaki diğer cihazlara taş çıkarıyor ve onlara bakılarak daha uygun fiyatta

• quote:

Orijinalden alıntı: Eesra.kaya

Bir kullanıcı olarak gönül rahatlığıyla p10s önerebilirim. Özellikleriyle fiyat aralığındaki diğer cihazlara taş çıkarıyor ve onlara bakılarak daha uygun fiyatta

Yav he he.

• quote:

Orijinalden alıntı: eraser_6

bende 2 yıllık G3 kullanıcısıyım ithalatcı firmadan almıştım bi kaç sorun yaşadım onun için tekrar alıp almama konusunda kararsız kaldım lg türkiye garantili g5 2100 civarı o paralara çıkıncada s7 falan düşünürüm o kadar bütçemde yok g5 ithalatçı firma alırım sanırsam g5dede bi sıkıntı varmı acaba bunlar gibi bilemedim samsung genel olarak sıkıntısız cihazlarya onun için dedim c7 de fiyat performans olarak baya iyi bir cihaz.Diğer arkadaşında dediği gibi huawei falanda var ama lg den farklı olacağını sanmıyorum ne yapsam bilemedim

huawei eskisi gibi değil tek sorun sar değeri baz istasyonlarına yakın bir yerde iseniz tercih edebilirsiniz pwk bir sıkıntı yaratmaz, lg g5 de g4 deki sorınlar devam ediyor ancak tr garantili alırsanız sıkıntı çıkaa bile mağdur etmiyorlar

• quote:

Bir kullanıcı olarak gönül rahatlığıyla p10s önerebilirim. Özellikleriyle fiyat aralığındaki diğer cihazlara taş çıkarıyor ve onlara bakılarak daha uygun fiyatta

Şunun profiline bakarak yazdığı mesajlardaki muazzam çelişkilere hayran kaldım. Birinde demiş ki mağazada teşhir ürünleri incelerken p10s dikkatimi çekti. Başka bir mesajında P10'u öğretmen bir abla kullanıyor çok memnun, ben de denedim demiş. Başka bir mesajında p10s kullanıcısı olarak gönül rahatlığıyla tavsiye ederim demiş
    Şu reklam hesaplarına bir yaptırımı yok mu bu sitenin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vertibird

quote:

Şunun profiline bakarak yazdığı mesajlardaki muazzam çelişkilere hayran kaldım. Birinde demiş ki mağazada teşhir ürünleri incelerken p10s dikkatimi çekti. Başka bir mesajında P10'u öğretmen bir abla kullanıyor çok memnun, ben de denedim demiş. Başka bir mesajında p10s kullanıcısı olarak gönül rahatlığıyla tavsiye ederim demiş

Yönetim ilgilenmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

quote:

quote:

Yönetim ilgilenmiyor.

Yazan kişi dürüstçe dese ki ben şu telefon firmasının elemanıyım. Size ürünümüz olan şu modeli tavsiye ederim. Bunda sıkıntı yok. Bu kullanıcılar buraya gelip yok bi tanıdığım kullanıyo çoook memnun, yalan dolanla milleti yönlendiriyorlar. 1 kişi bile bunlara inansa yazıktır.

• 2000 tlye kadar alınabilecek en donanımlı telefon Reeder P10S .. Şu anda o fiyatlarda 64 GB hafıza , 4 GB ram ve 2.0 ghz 8 çekirdek işlemcili bir telefon yok .. Ekran Super Alomed ve Gorilla Glass 4 var .. Tamamen metal kasa .. USB type C kullandığı icin hızlı sarj ve veri aktarımda mevcut .. Alan kişilerin çok memnun olduğundan eminim ..
  • Performans olarak iphone se derim.bombayı şuraya bırakırım...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

quote:

quote:

Yönetim ilgilenmiyor.

Yazan kişi dürüstçe dese ki ben şu telefon firmasının elemanıyım. Size ürünümüz olan şu modeli tavsiye ederim. Bunda sıkıntı yok. Bu kullanıcılar buraya gelip yok bi tanıdığım kullanıyo çoook memnun, yalan dolanla milleti yönlendiriyorlar. 1 kişi bile bunlara inansa yazıktır.

Onların beyinleri para dır para.
    Reeder şirketi tutmuştur kesin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.