Şimdi Ara

Max 2000 tl ye telefon önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2013 de aldığım nexus 5 de artık sorunlar olmaya başladığı için yeni telefon almaya karar verdim. Telefonda oyun vs pek alakam yok. arada bir clash royale e giriyorum o kadar. Önceliğim telefonun stabil olması ve batarya performansının iyi olması, ikinci olarak kamera performansı. Aslında P Smart modeli işimi görür gibi geliyor bana ama kararsız kaldım. GM 9 pro gördüm 1800 TL civarına iyi gözüküyor. Açıkçası çok fazla para vermek istemiyorum. Hangi modeli veya farklı olarak başka hangi modelleri önerirsiniz?
    teşekkürler.

• P smart da işinizi görür, GM9 pro da.

Öncelik batarya ise Asus Zenfone Max Pro öneririm. P smarttan daha performanslı bir model.

Kamera, islemci, ekran(amoled) yönünden GM 9 pro aralarında daha iyi, f/p ürünü.
    ama General mobile ismini duyunca insan biraz kuşkulanıyor.

Ayrıca Mi 8 lite modelini de incelemenizi öneririm, batarya GM9 pro ve Asus zenfone max pro'dan biraz geride

Sıralarsak;
    Mi 8 lite
    GM9 pro
    Asus zenfone max pro
    P smart

.
    .
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti35 -- 15 Aralık 2018; 16:16:4 >
  • musti35 kullanıcısına yanıt
    Huawei mate 20 lite/p20 lite bunlar nasıl
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Mate 20 lite P20 lite 'a göre bir tık önde işlemci performansı olarak.
    Ama snapdragon 660 lı modellerle yarışamaz.(GM 9 pro, Mi 8 lite)

p20 lite ile P smart hemen hemen aynı işlem performansı olarak.

P20 lite için 2000 lira vermeye değmez,
    Mate 20 lite modeli de bence ederinin modeli değil.

2250 TLye çıkabiliyorsanız Mate 20 lite için, Honor Play modelini de inceleyin derim.
    Bahsettiğim tüm modellerden daha iyi performans verecektir
  • 2000 liraya P Smart tan daha üstün olan Xiaomi Mi 8 Lite veya Mi A2 alinabilir. General Mobile her modelini kullanmış ve daha 1 ay kadar önce GM 6 cihazının para iadesini almış biri olarak kesinlikle uzak dur derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 15 Aralık 2018; 16:43:43 >
  • Cevaplar için teşekkürler,
    GM 9 pro kamera vs olarak iyi f/p gibi duruyordu o yüzden dedim. Tasarım olarak da fena değildi. Çok fazla para vermek istemedigimi söylemiştim. Zaten öyle ciddi bir performans istemiyorum telefondan, sonuçta herkes oyun vs oynuyor ama benim pek alakam yok açıkçası. Honor play kamera olarak vasat deniyor, zaten o zaman almanın pek bir esprisi kalmıyor. Acaba zenfone Max pro kamerası ve kasası nasıl? P smarta göre kamera iyi mi acaba? Bataryası az giden bir model almak istemiyorum.
  • Hocam bataryası uzun gitsin istiyorsan Mi 8 Lite - A2 yani Snapdragon 660 işlemcili telefonlarda batarya performansı iyi değil. Gm9 pro f/p olabilir fakat o cihazlar ne kadar sağlam tartışılır genelde kendi kendine bozulan cihaz.
  • theoden_00 kullanıcısına yanıt
    1) Performans ve iyi kamera istiyorsan mi8lite ama batarya performansı çok önemli kamera ve işlemciden feragat ederim diyorsan asus zenfone max pro yada redmi note6pro.

Baştada dediğim gibi mi8 lite en iyisi

2) İkinci zenfone max pro batarya canavar ve asus tr garanti kamera orta eh işte diyaframı çok kötü zaten o seviyede sensörü pek iyi koymazlar ama diyafram iyi olmalı idi.2)

3) Xiaomi redmi note 6pro yine bataryada iddialı ama bir zenfone max pro değil bu cihaz zenfone max pro rakibi (işlemci vs.)o varken bunu niye koydun dersen ki bu kamerada bir tık iyi zannedersem özellikle ön kamera çok iyi, dezavantajı var yine plastik kasa

4)birde oyunla pek işim yok demişsin sana asus zenfone 5 öneririm birde 2200 civarı ama bu cihazlar arasında ses ve kamera olarak öne çıkıyor ve asus zenfone 5 ile mi8 lite ve huawei mate 20 lite bu üçü kapışır. Benim gönlüm mi8 lite'dan yana :)

5)mia2 ele çok kronik sorunlu gm ise sabıkası çok kendi kendine bozulma filan... siz bir üç kuruş hesabı yapmadan :D şunlara bakın;

1 mi 8 lite

2asus zen5

3 mate20 lite

https://forum.donanimhaber.com/cep-telefonu-kameralari-karsilastirma-videolari-ana-konu--136162536#136253042

Buda arkadaşın kamera kıyas konusu güzel bir konu öne çıkarıp ve mesaj atarsak üstte görünsün faydalı olucaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithaunans -- 15 Aralık 2018; 18:47:2 >

• musti35 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
    Sizin öncelikleriniz ve fiyat aralığınız nedir. Oyun,kamera,batarya vs.
  • Mi A2 de hic bir kronik sorun yok. Konu sahibi ve ilgili arkadaşlara duyurulur. Bunu diyen kişi; farklı farklı hesaplardan ona buna sataşıp muhalefet yaratıyor sadece. Ve diğer hesabı süresiz kapatıldı..
  • Lithaunans L kullanıcısına yanıt
    Fiyat aralığı 2000-2500.Kamera ve batarya öncelikli.
    1 pocophone f1 sd 845

2 asus zenfone5 sd636

3xiaomi mi8 lite sd660

4huawei mate20lite kirin710

İçlerinde kamera olarak en iyi;

1zenfone5 (ön kamera o kadar iyi değil deniyor ama yine başarılı diyebiliriz)+arka kamera ois var. Aralarında en iyi arka kamera bunda.

2pocophone f1; arka kamera ois yok ve plastik kasa eksi yönleri onun dışında çok başarılı ve işlemci, batarya, ram kombinasyonu üst seviye

3mi8 lite; pocophone ile benzer yine ois yok metal ve şık kasa ve işlemci bir tık düşüğü

4huawei mate20 lite işlemci en düşüğü kamera orta üzeri batarya çok iyi ve huawei servisi var.

Benim şahsi sıralamam; 1)pocof1 2)mi8lite 3)asus zenfone5 4)mate20lite
  • lg g6 ya ne diyorsunuz 2000 civarı ben de tel bakıyorum.
  • player07 kullanıcısına yanıt
    Hocam g6 eski cihaz ve bir albenisi yok kamera ve batarya olarak üzer ve eski bir cihaz şahsen mi 8lite öneririm hem daha yeni şık bir kasa ve daha verimli işlemcisi var sd660 sd821'den aşağı değil ve daha verimli kamera olarak ve güncelleme olarak ve batarya olarakda daha iyi
  • Önerilen telefon fiyatları yukarı çıkmaya başladı arkadaşlar, ben pek fazla verme taraftarı değilim. Sonuçta çok ciddi bir işlemci gerekmiyor bana dürüst olayım. Ama kamerada çok kötü olmasın. Batarya ortanın üstünde olsun seviye olarak yeter bana diye tahmin ediyorum. Xiomi markasına nedense güvenemiyorum. Kasa kalitesi (modelini hatırlayamadım) incelediğimde kötü gelmişti bana.
  • theoden_00 kullanıcısına yanıt
    Mi8 lite cam ama çok şık 1900 civarı bulunuyor hocam öteki türlü cam istemezsen asus zenfone max pro modeli amazonda 1600 küsür fiyata indi bilginiz olsun onu bir inceleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithaunans

Mi8 lite cam ama çok şık 1900 civarı bulunuyor hocam öteki türlü cam istemezsen asus zenfone max pro modeli amazonda 1600 küsür fiyata indi bilginiz olsun onu bir inceleyin
    2200'e honor play alınır mı?
  • Azstek kullanıcısına yanıt
    Alınır tabi ki ama öncelikleriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithaunans

Alınır tabi ki ama öncelikleriniz nedir?
    4.5 yıldır lg g2 kullanıyorum. Pek bir önceliğim yok ekranı 3 kere bozulunca bu sefer tamir yerine yeni telefon alayım dedim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.