Şimdi Ara

Max. 350TL İyi Soğutmalı Oyun Kasası Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba sistemimi topladım sadece kasa kaldı. şimdi bana iyi soğutmalı kasa lazım. psu ayrı kasa ayrı önerilerede açığım.

benim aklımdan geçenler;

Zalman Z3 Plus // 4 Fanla geliyor herkes öneriyor. Fakat için dar geldi bana bilmiyorum kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum. Hava akışı kasada nasıl bilmiyorum.

DARK - Sub Zero SSD Ready Kasa // 2 Fanla geliyor. İç hacmi zalmana göre daha geniş. SSD yeri var. Hava akımına güzel diyolar. Kullanan kullanmayan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Güç kaynağı olarak aklımda ;

High Power 600w 80+ Bronze Güç Kaynağı // 540W v12 kanalından net güç veriyor.

İlk önce benim bu aklımdakilere ve sizin önerileriniz bekliyorum. Benim için ilk plan soğutma. Ekran kartı için özellikle. Bütçemi tekrar hatırlatıyım 350TL

• quote:

Orijinalden alıntı: TombalacıMemeT

PSU lazım değilse bunu tavsiye ederim.
    http://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=102384

hocam psu ile beraber 350TL bütçem var maalesef bu yönde önerilerinize açığım
  • İyi akşamlar. Benim arkadaşıma aldık geçen zalman'ı. Güzel kasa içinde baya fan var. Her yerden hava girip çıkıyor fakat kasa çok dar. Ben DVD okuyucu kapaklarını çıkaramadım kasanın içi doluyken. Ama kasayı aldıktan sonra bir daha içine bakmam diyorsan sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dualcoreyhy

İyi akşamlar. Benim arkadaşıma aldık geçen zalman'ı. Güzel kasa içinde baya fan var. Her yerden hava girip çıkıyor fakat kasa çok dar. Ben DVD okuyucu kapaklarını çıkaramadım kasanın içi doluyken. Ama kasayı aldıktan sonra bir daha içine bakmam diyorsan sıkıntı yok.

öncelikle ilgilenip cevap verdiğiniz için sağolun.

sanırım dark scorpion alıcam. zalmanın dar olması benimde kafamı karıştırmıştı
  • 2-3 tane Z3 Plus montajı yaptım, bileşenler şu şekildeydi;

Gigabyte 970a-UD3P
    Amd FX6300 - FX8350
    R9 280 dual-x
    Zalman cnps 5x 92mm / cnps 14x cpu cooler
    8gb*2 ram
    250gb ssd + 1tb hdd
    Zalman LX600w psu / GLX700w psu

şeklindeydi konfigler, sorunsuz montajladım.

Kasa serin, üstte 2 + arkada 1 fan egsoz + kontolcüsü var, önde de tek fan var, yeterli yani.

Farklı alternatif biraz fark ile Corsair 200R bakarsın.
  • Sistemine ne kadar güçlü bir PSU gerekiyor bilmiyoruz yalnız, sistemini yazabilir misin?
  • Zalman z3 küçük geliyorsa z9 plus öneririm kendim kullanıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.