Şimdi Ara

max. 38 -40 bin ytl ye c sınıfı tavsiyeleriniz?? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

c sınıfı bir araç alıcagımız kesin fakat daha dizel mi benzinlimi 0 mı 2. el mi hiçbir karara varamadık en geç çarsambaya varıcaz bende sizlerin secimini ögrenmek isterim

babam için tek kriter şu anlık fiyatı annemde eli yüzü düzgün bişey istiyor bende ortasını tutturmaya calısmaya calısıyorum sizin böyle önerebileceginiz bir araba varmı

ünal korkmaz hocam demin babamla görüştük babam benim opel hayranıdır(her ne kadar vw ye binsede)
    astrayı kafaya koymuş gibi bana bide git benzinlilerine bak dedi birazdan opana gidicem onun için
    sanırım 2 motor secenegi var 1.6 ve 1.6 twinport diye sen hangisini önerirsin??

bana kalsa her yerde her sartta peugeot ta parası benden cıkmadıgı için ben sadece denilenleri yapıyorum
    ama carsamba görala gidipte bir bakcaz 308 e

• 2 motor yok 1.6 olarak. 1.4 ve 1.6 var. İkiside Twinport. Eskilerde yani makyajdan önce Twinport yazıyordu sonradan yazmamaya başladılar. Motor aynı +10 HP güç artışı var makyajla beraber o kadar.
  • hmm anladım saol yalnız sahibinden.com da bakarkende mesela
    su aracla :http://www.sahibinden.com/52_500km_de2005model_opel_astraWQQaXQQ3980378WQQpXQQdisplayitem

sunun :
    http://www.sahibinden.com/2005_astra_1_6_enjoy_spor_paketWQQaXQQ9607899WQQpXQQdisplayitem

motorları aynı yani degilmi hepsi 115 hp lik twinport oldu

• Makyajı 2007'de mi 2006'da mı ne yedi. Makyajdan önce 105 HP idi. makyajdan sonra 115 oldu. Şu anda sıfırların hepsi 115 HP. Yukarıdaki ilanlarında motorlarl 105 HP.
  • cok tesekkür ederim

arkadaşlar bir sorum olcak peki 2. el en hızlı hangi c sınıfı elden cıkarılabilir??
  • arkadaşlar 2.el benzinli 2006 model 147 ve seat leon u da ekledik

147 hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim??
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.