Şimdi Ara

MAX 650 TL YE RENKLİ FAX LI LAZER YAZICI TAVSIYESI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Baslıktada belırttıgım gıbı faxlı renklı lazer yazıcı almak ıstıyorum maxımum 650 tl olmak uzere tavsıyelerınızı beklıyorum. Arastırdım ama pek renklı bulamadım. Yardımcı olan arkadaslara sımdıden tesekkuredıyorum.

• epson cx 11 bulursanız kaçırmayın
  • senin yerinde olsam
    hp 7580 alırdım 88 serisi kartuş kullanıyor doldurulabilir bi set alırım kendim doldurup kullanırdım RENKLİ sayfa başı maliyetin en düşük olduğu cihaz bu cihaz 650 tl harcayacak bütçen varsa 350tl ye 7580(yazıcı tarayıcı fotokopi hemde renkli hemde dublex baskısı var hemde networklü) al 100 tl ye de dolabilen kartuş siparişi ver 100 tl likte mürekkep al en uygun çözüm bu zaten faxlı olupta lazer renkli cihaz yok senin dediğin fiyata hangi lazeri getirirsen getir benim dediğimden daha düşük baskı maliyeti yapamazsın bugun renkli fotokopi çeken yerler bile benim dediğim olayı kullanıyorlar o cihazı piyasada bulman zor ama bulamazsan bana söyle yardımcı olurum pm atarsan birkaç mağazada var

ama yok uğraşmam lazer alırım diyorsam 1000 tl ye HP nin renkli lazer yazıcı tarayıcı fotokopi cihazı var onu öneririm 1312 falandı sanırsam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.