Şimdi Ara

Max 70.000'e C ve üzeri otomatik tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kafama araçları bir türlü oturtup içime sindiremedim. 70.000 TL max vererek öncelikle dizel otomatik C segment ve üzeri SUV dahil önerilerinizi bekliyorum. 0 ya da 2. el olabilir, Yeni oğlum olduğu için fiesta küçük gelmeye başladı. Yakıt sarfiyatı da önemli. Aklıma yeni kasa focus 1,6 alıp lpg taktırmak ta geliyor ama lpg işine bir türlü ısınamıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• Sevgili kardeşim, araç fiyatlarına internetten baktım. Sizinle baktığım linkleri paylaşacağım elbet.

Bütçeniz, (listeye bakarak söylüyorum) benzinli araçlara yetişiyor ancak... Ben hani parasına göre kafama yatan araçlara baktım. Size sunduğum seçenekler benim aklımdan geçebilecek modeller.

Elbet kullanacağınız yer, kullanım şekliniz, yılda yapacağınız yol gibi faktörler önemli. Kısa mesafe kullanacaksanız eğer dizel motor beklendiğiniz ekonomiyi size veremeyebilir. Bu noktada belki benzinli, hatta LPG'li araç daha mantıklı olabilir.

Sıkışık trafikte kullanacağınız aracın otomatik şanzımanı yarı otomatik tarzı olursa sorun çıkarabilir. Bu sebeple de ya tam otomatik şanzıman almalsınız ya da (öyle görünüyor) cvt tarzı bir şanzıman.

Ben olsaydım, 2. el kaygım varsa önce opel astra dizel otomatiğe bakardım. Bütçenizi aşıyor!

2. el kaygım yoksa önce pejo yeni 308'e bakardım. Bu araç da hiç ucuz değil. Fakat bayilerin iyi indirim yaptıkları oluyor, bunu modelin konusundan öğrenebilirsiniz. Olmadı, ki bana göre mantıklı olan seçenek de bu; bu aracı 2. el alırım.

Dizel olsun diye bir zorlamam yoksa eğer ilk seçenek honda civic. Civicin yeni kasası bu yıl sonunda gelecek gibi görünüyor takip ettiğim kadarıyla; bu sebeple mevcut kasaya kampanya yapmaları kuvvetle muhtemel. Ha yok ben, kasa değişecekse hiç bakmayayım diyorsanız eğer, o zamanda gözünüzü Hyundai Elantra çevirirsiniz.

2. el konusunda sürekli takip etmediğim için maalesef size yardımcı olamayacağım ancak daha geçen hafta ceed forumundan bir arkadaş 2013 model Kia ceed premium (en donanımlısı) otomatik aracı 59.500 liraya aldıklarını söylemişti.

2. el araç alımı sıkıntılı bir süreç, Allah kolaylık versin. İlla temiz, kafanıza yatacak bir araç bulunur. Önemli olan, aldıktan sonra sizin kafanızı ağrıtmasın.

• Peugeot 508, Citroën c5, latitude, mondeo gibi D segmenti araçlar en iyisi olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Egea otomatik sıfır alıp lpg taktırabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. El Octavia veya fluence bakın.

• Hocam eski bir corolla yeni bir passat kullanıcısı olarak size tavsiyem corolla alın

İster dizel ister benzinli otomatik. Her ikisinide kullandım.
    Senede 20-25bin yol yapıyorsan dizel al yok yapmıyorsan benzinli

kazasız boyasız km 15-20nin arası piyasada çok temiz araç bulabilirsin

Al sana örnek ilan
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-ulugol-den-hatasiz-boyasiz-2015-corolla-otomatik-294844662/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-2015-corolla-touch-m-m-kazasiz-boyasiz-sigara-icilmemis-km-22500-295749642/detay

Ben olsam benzinliyi alır giderim.Arızası yok bakımı standar yağ-su. ekstraları yok.
    LPG nedir yahu bırakın şu işi. AVM ye giremezsin muayenede sıkıntı, bagajı yok ediyor.

• Allahım sen büyüksün şu egeacılar bitmedi
  • Sıfır yeni megane 1.2 benzinli icon paket düşünebilirsiniz,72,500 liste fiyatı var.güncel kasa,sıfır ve donanımlı olması avantaj.Ayrıcı yakıt olarakta cok üzeceğini düşünmüyorum.

• Yeni megane a bakabilirsiniz

• aalpan A kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim bilgiler için, araç işini biraz ertelemistim ama tekrar gündeme geldi. Araştırıyorum

• Megane da takas kampanyası da varmış, bu araca bir bakacağım. Herkese teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.