Şimdi Ara

Max 80-85 bin TL Otomatik HB araba tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam j de de yaşayanlar gördüm de o yüzden tırstım biraz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tdi olanlar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: S20FE

rio ya para verilmez, 2013 ve üstü ceed daha iyi seçim değilmi
    rio nun 2017-2019 arasını bulursun hocam.hemde çok düşük 50 bin km altı.ceed de anca 150 bin km bulursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spingbeng

Yarisin hangi paketi hocam. Otomatik istiyoz sorunsuz istiyoz çok mu şey istiyoz😂
    hocam paket çok mu önemli hep paket paket diye yineliyorsunuz.en boşunda bile 6 hava yastığı standart.bu bile yeterli bence.
  • defiant82 kullanıcısına yanıt
    1.3 atmosferik motor. 0 teknoloji. Ne sorunu çıkmasını bekliyorsunuz ki?
    Daha önce kullandım, .ötünü kaldıramıyor.

• alpikom A kullanıcısına yanıt
    Hocam 80 küsür bin para verip de en azından az da olsa dolu donanım almak isterim. Alırken donanım ne kadar dolu olursa satmasi da o kadar kolay oluyor en basitinden. Ayrıca kullanım zevki açısından. Sadece güvenlik değil de

• alpikom A kullanıcısına yanıt
    Ceed güzel araba. Cam tavanlısını bir ara baya takip ettim ama piyasası uçtu. Rio ların dediğiniz yıl aralığındakilerde sanırım cvvt motor 6 ileri tam otomatik var. Yani i20 lerin 6 vitesli hali yanılmıyorsam. Riolara bir bakayım

• Hocam 4 ay çok uzun bir süre , 4 ay önceki 60 binlik arabalar şimdi 70 bin oldu. Vakit kaybettikçe dezavantajınıza oluyor.

Çok etrafınızı dinlemeyin böyle genel konularda herkes kafasına göre bir model söyler. Bana da kalsa polo alırım mesela . Belki size çok alakasız bir modeldir. Ya da başkası olsa boşline poloya o para verileceğine şu alınır der vs uzar bu böyle.

2 - 3 tane olmazsa olmaz diyeceğiniz özellik koşul belirleyin ona göre seçim yapmaya çalışın.

Model belirledikten sonra facebook gruplarına forumlarına vs abone olun. Kronik problemleri , sorunları, memnuniyetleri gizliden inceleyin. En azından aracı almadan önce nerelerden sorun çıkabilir onları öğrenmiş olur ona göre hazırlıklı olursunuz.

Çok yakan dizeller (7-8lt/100km) yerine az yakan benzinliler (5-6 lt/100km) üzerinde durun bence. Yıllık km niz 20 bin lerde vs değilse benzinli üzmez.1.2 motorlar vergi avantajı sağlayacak.

• MATHE_ M kullanıcısına yanıt
    Hocam başlarda düşük bütçe ile başlayınca olaya. Bulamaya bulamaya 4 ay geçti. Şimdi bütçeyi yükseltsem de aklıma yatan içime sineni bulamadım. Yılda yapacağım km maksimum 10 bin. Hatta daha az olabilir. 1.2 motorlu hangi araçlara bakabilirim?

• I20 nin benzinli olanları 10 litrenin çok üstünde geziyormuş hocam. Sanırım hepsi için geçerli değil

• Up

• sıfır aldığımız 2013 yaris'i 6 yıl kullandık. tavsiye edilir.
  • hocam fabia style onerebilirim. bende var memnunum
  • zifft Z kullanıcısına yanıt
    Yarisin hangisi hocam

• dadas15 kullanıcısına yanıt
    Hocam fabia nin fiyatları ne durumda. Ne kadara bulabilirim. Bir de bahsettiğiniz dsg şanzıman mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Spingbeng

Hocam fabia nin fiyatları ne durumda. Ne kadara bulabilirim. Bir de bahsettiğiniz dsg şanzıman mı
    evet dsg şanzıman. bende 2015 modeli var, 40 binde şimdilik sorun çıkarmadı.
    fiyatlar 85-90 bandında sanırım.
    bazı kurallara uyarak, bakımlarını yaptırark binersen dsg sorun çıkarmaz .
  • freshwind F kullanıcısına yanıt
    90.000 yazık günahtır. 2013 model 508 Allure'lar o fiyat.

• Spingbeng S kullanıcısına yanıt
    1.33 style multidrive S
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.